Споделена история от Секс и интимност

Девствена
Привет на всички! Не съм писала тук от година, и ще се радвам отново да чуя полезни съвети.
Накратко замислям се дали да спя с момчето, в което съм влюбена, въпреки, че чувствата не са взаимни. На 20 съм и мисля, че ми е време, а първит път трябва да е с човек, който обичаш. И още нещо - има ли шанс да започне да изпитва нещо към мен, ако го направим?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Намирам решението ти за правилно - на 20 г. ти е време вече особено ако харесваш момчето, НО се прости с илюзията, че сексът сам по себе си води до любов.
И все пак е добро начало :)
Специално за мъжете е много важен, но и по принцип е важен. Само времето ще покаже дали ще се зароди повече и при него, но ти недей да се надяваш сега, остави нещата просто да се случат и не му натрапвай чувствата си - това, че ще спиш с някого не го прави длъжен дори да е първият. Сексът е удоволствие за мъжа и за жената - не очаквай едва ли не награда за „подвига“ си.

2.   като чувствата не са взаимни, как ще си с него? мислиш, че със секс ще го накараш да се влюби? Шанса да стане това е много малък, да не кажа никакъв.

3.   аз съм бил с 2 девствени момичета ,но нищо не се получи впоследствие,сега съм семеен с жена която не беше девствена ,но има страхотен характер,затова щом си решила почвай пък времето ще покаже кой е твоя мъж-мечта

4.   По добре си купи вибратор, защото с него чувствата ти ще са взаимни, а и удоволствието е по голямо.

5.   След като чувствата ви не са взаимни къде си тръгнала? Има толкова момчета... Няма да изпита нищо към теб, ти си девствена. Според мен само ще те ползва, а ти ще тичаш след него, защото ти е първия

6.   На 20години си, а разсъждаваш сякаш си на 10. Защо по дяволите ти е да спиш с някой, който не те обича? За да си сложиш сама етикет:жена? ! Това е глупаво! Наистина! Това е много глупаво! Няма нищо срамно, страшно, нелепо да си девствена на 20 години. А относно това дали той може да започне да изпитва чувствам към теб след това-НЕ! Просто ще си тръгне. Предполагам не това искаш ти.
Хайде успех!

момиче 16г.

7.   Ами, едва ли ще се влюби в теб, защото си му дала девствеността си... Ако не те обича, може да не ти хареса особено да спиш с него, защото този човек може да се окаже егоист.
Аз също го направих за пръв път на 20, защото реших, че ми е време. Хубаво момиче бях, но до 19-годишна възраст живях с родителите ми, които ме държаха много изкъсо и нямаше как да имам гадже или да правя секс. После като студентка първата година все се надявах да срещна голямата любов, но това така и не се случи. В крайна сметка се запознах с едно момче, към което нямах чувства, но той много ме харесваше. Направих го с него и хем съжалявам, че той ми беше първият, хем си мисля, че така се освободих от много проблеми, защото в нашето общество, ако жена е девствена на 25 започват да се чудят какво й има.
Мисълта ми е - прави си секс, но не чакай медал или някакви чувства само заради едния секс. Мъжете не са устроени по този начин и ако до този момент не се е влюбил, не очаквай секса да промени това. Може да се привърже към теб и постепенно да те заобича, но няма да е пламенната любов, за която всички жени мечтаем.

8.   Давай, само че ако наистина той не те харесва.. Ще съжаляваш.. А след това ще срещнеш някой по-добър и ще ти е гадно, сигурно половината хора тук са чували тази история.. Хубаво е че си изчакала а не като повечето на 14-15 и айде..

9.   Здравей, с това няма да го задържиш, а може би и само това иска от теб. Не си изостанала спокойно, първият път трябва да е с човек който обичаш, който те обича с когото, се чувстваш сигурна, ако сега го направиш с "надеждата" да те обикне, много ще съжаляваш, защото насила хубостта става. Не бързай когато дойде времето само ще стане.

Успех

12.   Милa, естествено че нaй-прекрaсния секс е този, който се прaви с любов. Но не е зaдължително първият ти път дa бъде секс с любов. Не очaквaй някой дa се влюби в теб, зaщото си му дaлa девственосттa си. Ще остaнеш много рaзочaровaнa. Aко се хaресвaте и пичa е готин, прaвете секс. Но трябвa дa си нaясно че товa е секс-нищо повече. Aко държиш първият ти път дa бъде с човек с който чувствaтa сa взaимни, ще трябвa дa почaкaш.

13.   Аз съм девствено момиче и те съветвам недей да правиш тази грешка. За този момент ти трябва мъж, който да е нежен и внимателен и с теб и най-важното да те обича много!

14.   Момче на 20, девствен съм и не бързам, чакам подходящото момиче което обичам, така че не бързай изчакай човека с който чувствата са взаимни

15.   Не е хубаво да си на 20 и да си още девствена, да. Поне в България не е. Друго ни е мисленето тук. Ако отидеш в някоя мюсюлманска страна там ще си напълно нормално момиче. Тук обаче жените развиват... комплекси от това.

Не е и хубаво и да спиш с някой с който не е взаимно, обаче. Т. е. няма лошо да си с него само заради първия път - дали ще е вибратор или той, все тая. Лошото е че ти изпитваш чувства.

Бил съм с девственица. Да ти кажа и за мъжа не е приятно. Освен ако не си пада някакъв от 50нюанса сиво. На мен лично ми е тъпо като знам че причинявам болка, но си казвах че после и удоволствието ще дойде. Дойде наистина - след 4-5 пъти след това. И то такова че 4 години след това свят ми се ви. Друга като нея едва ли ще срещна в леглото.

Така че - не! Ако той го прави, това ще е или защото е бройкаджия или заради едното ти оваряне. И в двата случаи има причина, не е просто от чувства.

НЕДЕЙ! После ще плачеш много. И дълго. И ще пишеш постове тука пак.

Изходите са два. Изчисти си чувствата към него първо или си намери друг който да те харесва.