Споделена история от Секс и интимност

Аз и баща му
Моята история е малко странна, навярно звучи даже налудничево. Но бих искала някакви препоръки или съвет. С приятеля ми сме заедно 3 години. Нещата между нас в последно време куцат, караме се често. Започвам с историята ми.
Родителите му са млади, майка му е много мила и симпатична жена. Баща му държи фитнес и е доста едър. Има хубаво тяло, абе хубавец е. Изглежда доста строг (заради килограмите), но всъщност е много мил. Ходили сме заедно с техните на екскурзии, все ме забират от нас.
Веднъж трябваше да идем до един магазин. Баща му дойде да ни закара с колата му. Аз седях на задната седалка и нещо гледах през прозореца и като погледнах към предното огледало той ме гледаше. На мен ми стана стана доста неловко. След това няколко пъти ми се е случвало същото.
Все ако има нещо винаги той ще плати, все ме гледа, все ми говори с умалителни неща и аз вече започвам да си мисля някакви неща.
Един ден, трябваше да ида по-рано у тях, тъй като приятеля ми си беше дал ключа за у тях и ми каза направо там да го чакам, че и той не знаел кога ще се върне. Отидох и го чаках в хола, нямаше никой тогава. По едно време вратата се отвори и аз помислих, че е той, а всъщност беше баща му. Носеше някакви торби и отиде да си оставя багажа. Аз си седях на дивана, след което той седна до мен. Нямало е такъв срам. Говорихме си, той ми каза, че трябвало след малко да слиза до фитнеса, да си направи тренировката. Започна да ми намеква защо не почна и аз, можел да ми помага. Подхвана и темата за това как вървят нещата м/у мен и сина му. Казах, че се караме от време на време, а той ми намекна, че винаги може да се измисли нещо. След което започна да ми говори как момичетата на моите години понякога правили доста щури неща (определено намекваше за секс с друг). Не знам дали беше сериозно, но наистина след тази случка почнах да си мисля разни неща. Имам фантазии с него, харесва ми, хресва ми и грубия му поглед, привлича ме, но не мога.. та той му е баща.. моля ви кажете ми какво да правя, дали да не говоря с него и да разбера ка

Коментари

1.   Ти и баща му? Ами нищо няма между вас. Подобни искри е нормално да прехвърчат - все пак си харесала сина, а бащата е привлекателен за годините си мъж, но до там. Сама знаеш, че нищо не може да излезне и няма да излезне.
Първо човекът е женен, второ ти си му квази снаха. Забрави и продължи с живота си, а караниците са нещо нормално в една връзка и по-добре човек да си решава проблемите, вместо да ги таи и да таи злоба.
Не се вкарвай иначе във филми. Ще ти помогне ако мислиш за баща му като за вид кастрат или за същество без пенис. Малко ще ти е странно в началото, но това примерно мен ме предпази от флиртове с женени мъже. Видя халката и си представям, че човекът не е мъж, а вид евнух. Е, не е честно към въпросните мъже, но да не са се пробвали да флиртуват с младо и необвързано момиче, а да си гледат семействата. Това до такава степен ми помогна, че действително се предпазих от драми.

2.   Виж ти несъзнателно му пускаш сигнали на този човек и флиртуваш, защото те привлича. Той по-скоро сигурно го приема като комплимент, но ти почваш да си втълпяваш някакви неща. Не е трудно младо момиче да вкара някой чичко в леглото ако реши. Трябва да си много долна за да спиш с бащата на гаджето си, а и не си от голям град и може много лошо име да ти излезе. Не разбивай семейства, по-добре като си решила да го правиш да е с някой друг.
ж. 24

3.   " След което започна да ми говори как момичетата на моите години понякога правили доста щури неща (определено намекваше за секс с друг). " - Гладна кокошка, просо сънува!? Как пък разбра, че точно за секс ти намеква, или на тебе така ти се иска. Под щури неща е имал в предвид, че вършите лекомислени-кифладжийски изцепки, а не, че иска да те чука. В този фитнес ходят толкова по стегнати от тебе мацки, че той има много по добър избор от тебе. Явно в главата ти се въртят фантазии и сама се вкарваш във филми. Ако толкова искаш да те изчука, скъсваш със сина му, след време се завърташ във фитнеса му, и ще бъдеш изчукана с кеф, от страна на бащата, заради сина си, разбира се. Успех, дано ти се отвори парашута!

4.   Пробва те дали ще поддадеш, че да разбере дали си достойна за сина му или си някоя парантия, готова да легне дори с баща му. Ако поддадеш, тежко ти - голям срам и унижение те чакат.

6.   Ако искаш качествен секс и истинска наслада и мъжко внимание, избери бащата! Твоят пикльо докато се научи ще минат 10-20 години най-малко.

7.   Аз и баща му. Самото заглавие на историята вече подсказва нещо заинтриговащо. Казваш, че нещата между вас вече куцат и се карате често. Дали причината за това не е хубавото тяло на баща му и твоето увлечение по него. Ама си е хубавец човека, пък и е много мил. Ха сега де, как да не ти минават през главата тайни, неизказани фантазии за него. Момиче, поне в себе си си признай, че имаш сексуално влечение към него. Не е грехота, човешко е, всеки е правил такива залитвания. Не казваш на колко си години, но предполагам някъде около 20. Допущам, че приятела ти няма да ти е последния мъж преди да се омъжиш. Така или иначе ще се срещаш с още мъже в бъдеще, тогава защо да не пробваш с баща му. Изживей си тръпката за да не съжаляваш някой ден. Живота е един, както много от жените казват, а и по-опитния мъж ще те научи на много Убави неща. Няма да съжаляваш. Само умната. Действай.

9.   Да не си посмяла. Съгласна съм с номер 4. А колкото до увлечението и привличането това е защото имаш проблеми в собствената си връзка. Не използвай баща му като заместител а си оправи проблемите във връзката.
18 Талисманче Ж.

10.   Номер 3
В днешно време има много филмари и повечето от тях са непоносими за мен, но мисля че това не е един от тези филми. Няма нищо лошо в това момичето да бъде проницателно и да усеща тея работи, а не само да си вика филмирам се. Живеем в свят който е необясним и всичко е възможно, ако го чувства така то е много вероятно да е така. А относно конкретния случай понеже съм мъж и трябва да се знае че всяка прилична жена привлича мъжа дори и да не е нещо особено, мъжа винаги има задни мисли за се*с това е в кръвта му!

11.   Ще добавя и още нещо, едно съм научил от тоя живот, Като ти се иска нещо направи го, не се съобразявай с хората защото на тях не им пука за теб. Ако се съобразяваш със всеки втори който не заслужава твоята доброта, цял живот ще те мачкат и тъпчат, ще си на дъното и всеки ще те използва. Защото рядко са хората който наистина заслужават да се съобразиш с тях!

12.   Гладна кокошка просо сънува-много точно ти го е казал един от коментиращите. Със сигурност баща му няма нищо към теб и това че плаща още по малко означава че иска нещо от теб? А това че те гледа, ами преценява те. Със сигурност мога да ти го гарантирам той няма да иска да има нищо от теб, колкото и така да ти се струва.

13.   Ще извиняваш ама голям пустиняк си да знаеш. Жената на шефа ми искаше тинтири-минтири с мен но аз й отказах, човекът ме е взел на работа а аз да мърсувам с жена му, не можех да го направя от морална гледна точка.

14.   Според мен трябва да си помислиш за последствията, ако нещо се случи между вас. Как гаджето ти ще те намрази, заради това с баща му, може да тръгнат и скъхове да ти слагат курвенски етикети и тн. А аз се възбудих само катл четох това, няма лошо да го направите ама много тайно :D

15.   Ама ти сериозно ли? Само един намек ли ти трябва, за да спиш с някого? Загърбваш приятеля си? А замисли ли се в крайна сметка, че този човек може да те пробва и после всичко да каже на сина си. Аз ако бях му казвам и те изхвърляме като мръсно коте..

18.   Един баща, който не уважава сина си, няма как и теб да уважава. Толкова е подло от негова страна. Толкова ли няма навън някоя с която да бъде, а точно с теб. Това ще боли много, адски много. Мерзавец, плюя на чар и красиво тяло, когато в главата няма нищо. Нападам го, защото сама извади на показ най-долната страст в един баща и ти ще му помогнеш да унизите майка и син. Поклон!