Споделена история от Секс и интимност

На приятеля ми му пада понякога докато го правим
На приятеля ми му пада по време на секс. Беше ставало преди време оправиха се неща, но поради неприятни обстоятелства се разделихме.. След това той поиска пак да е с мен. Събрах ме се и пак го имаше същия проблем. Казва, че му е много хубаво, но винаги мисли дали ще се получи и за това ставало така. Искам да разбера в кого е проблема и ако е в мен да помогна. Благодаря предварително за коментарите!

Коментари

1.   хахаха, пада или Спада :):):) Ако му пада - да го затегне, а ако му спада...това е друг проблем ;)

2.   Случва се, при мен също е било така. Опитайте се да прекарвате заедно приятно, гледайте филми, гушкайте се, забавлявайте се без напрежение и нещата ще се оправят постопенно. Добра идея е също да правите различни еротични неща, но без непременно да стигате до полов акт, просто си правете игрички и не си давайте зор за нищо. Той трябва да се успокои и да свикне да е възбуден около теб, без това да значи, че от него се очаква супер представяне

3.   Да ви имам проблемите...

4.   не умееш да го вдигаш. затова

5.   Според мен пробле ма не е в теб аз мисляче проблема е в това колко често правите секс и намоя приятел му пада по време на секс, аз мисля че това е защото правим секс всяка вечер. Поняга и по 2 пъти на ден и явно те не могат.

7.   Ха-ха познато:). Почнахме да го правим по-рядко и всичко е ок вече. И аз се чувствам по-възбудена и на него му е камък ;))

8.   хаха колко пъти ми е спадал така в началото първите 2-3 месеца с моята приятелка хаха от притеснения и все е оправдавах, че е от кондома и прочие, докато намерих себе си с нея и вече го правим с часове без да спра. Всичко е до фетиши и желания. Аз лично в началото понеже я познавха от скоро не можех да й кажа, че съм фен на крайностите и не можех да й придам нежност, при положение, че не я обичам, а не можех и да бъда груб, като не я познавам добре и може да я нараня и да избяга... към ден днешен след 7 месечна връзка и прилагам двете си крайности и нещата се получават толкова добре, че да чукна на дърво да не се урочасаме, но всичко е 10 от 10, а в началото бях буквално ТРАГЕДИЯ, но при мен възбудата е първо в главата, имам си някакви мой желания и фетиши и ако се различава от моите разбирания за секс не се възбуждам и спадам бързо.

И твоят приятел е проблемен, не трябва да мисли и бъди по-перверзна. Откакто приятелката ми започна да носи бельо по мой идеал (тънки прашки, чорапки и т. н), да стои на колене понякога и да ми се подчинява, сексът за нея вече е такъв, какъвто никога с никой не е бил и няма да бъде, до такава степен се побърква, но понякога и аз съм драскан, хапан и шамарен :) така е, имам нужда от крайности