Споделена история от Секс и интимност

За страстта
Здравейте! Аз съм жена на 28г. Искам да попитам, случвало ли ви се е да изпитвате само и единствено страст към някого, без да имате други чувства? Аз съм имала две дълготрайни връзки. Едната продължи малко повече от три години, а другата почти две години. И в двете връзки имах чувства към партньора си. Държах на него, уважавах го и т. н. Но я нямаше онази изгаряща страст, която да ме кара да настръхвам и да треперя само от едно негово докосване. И с двамата правехме често секс, забавлявахме се с разни пози и т. н., но наистина не беше изпепеляваща страст. Освен тези връзки, имах в продължение на двв години чисто сексуална връзка с обвързан мъж. Към него изпитвах само и единствено сексуално привличане. Само като ми звъннеше по телефона и се възбуждах. Правехме необуздан секс по няколко пъти на ден и на различни места. Чувствах се като развързана. Нито исках да го разделям с жена му, нито да правя интриги. Исках само и единствено секс и секс и секс. Не бих казала, че беше невероятен любовник, а просто имаше някаква химия, която ме възбуждаше неистово само като ме докоснеше. Преди получавах оргазни от продължително стимулиране на ерогенните зони, а с него стига до края буквално за минути и то от докосване, от самият факт, че именно той ме докосва. Разделихме се, защото жена му беше разбрала, че й изневерява и започна да ми звъни и да ме заплашва и аз се оттеглих, защото това ми уби всякакво желание. Просто прецених, че не си струва за единя хубав секс да търпя заплахи и обиди от жена, която имаше само един телефонен номер (моят) и не ме е виждала дори. След това се запознах с един мъж на 33г, който е прекрасен - кавалер, интелигентен, забавен, креативен. Излизахме известно време, поопознахме се. Една вечер ми призна, че се е влюбил в мен и иска да започнем да се виждаме не като приятели, а като двойка. Аз го харесвам, красив мъж е, както казах и ерудиран и т. н. Но някак си не си представям интимност с него. Знам, че донякъде си изпускам късмета, защото такива мъже са рядкост. Правил е уникални жестове на внимание (не говоря за скъпи подаръци), които ме разтапят от умиление, но я няма тръпката за интимен контакт. Преди три години имах за малко един колега по заместване. Не успях да го опозная що за човек е, но още от първия поглед ми се искаше да ме повали на бюрото, да ми разкъса дрехите и да ме люби до полудяване. Нищо не се случи между нас, но само като ми говореше и се навлажнявах от възбуда. Намерих го в социалната мрежа. Пишем си от време на време общи приказки. Само като видя съобщение от него и ми секва дъха от възбуда и ме спохождат порочни мисли. Бих искала да имам интимен момент с него, но незнам как да подходя така, че да не изглеждам като някоя, която само търси да си легне с някой. Срам ме е и да го поканя да се видим на кафе и с поведението си да му покажа какво искам, защото нито знам има ли приятелка, няма ли... Пък и ако той имаше интерес към мен, може би щеше да си проличи. Та, уважаеми читатели: Мислите ли, че е възможно да изпитвате любовни чувства и дива, необуздана страст към един и същи човек? Това, което искам да кажа обобщено за мен е, че към гаджетата ми съм имала любовни, романтични чувства. Искала съм просто да седим на дивана гушнати, да се разхождаме за ръце, да ядем от една купа сладолед, да правим нежен секс. Но никога не ми се е искало да се нахвърлим като животни и да се любим до изтощение. Единствено към тези двама гореспоменати субекти съм имала такива намерения и фантазии, но не и любовни трепети. Благодаря ви, че прочетохте! Ще се радвам да споделите своето мнение по темата!

Коментари

1.   Хах, страхотна история.
Между другото съм в твоето положение, само дето съм на 19 :D
Обвързана от скоро с човек, на 25, към когото изпитвам само и единствено страст. Изпитвам само желание да го хвана и да му се нахвърля отгоре, но нямам чувства към него. Най-лошото е, че той ги има. (в случая съм гадната, която само си играе с него, но до скоро аз самата не знаех какво изпитвам към него).
Още по-лошото е, че онези любовните чувства ги имам, но към друг, на 22, които ме дразни, вбесява, къса ми нервите, но искам да съм с него. Е този въпросния, който ми къса нервите, знае за другия, знае за факта, че нямам чувства към другия. Знае, че имам чувства към него, а не към този, с когото ходя. И нищо. Не прави нищо.
Ииии съм адски объркана.
Разликата между мен и теб е, че аз ходя с човек, към когото имам само сексуално привличане, но съм влюбена и имам сексуални желание към този на 22, Докато при теб няма един, които да може да съчетава и двете.
Моя съвет е да бъдеш с този, към когото изпитваш някакви чувства, а сексуалното желание ще се появи след време.
Защото сексуалността отминава, но чувствата не.
Успех. Надявам се да съм ти била полезна до колкото мога.

2.   Моят опит е доста ограничен. Имам шестгодишна връзка с чудесен човек. Обичаме се. Правим си хубав секс. Но тази страст, за която говориш не съм я изпитвала с него. Всичко друго е перфектно, сексът, който правим ме задоволява, него също. Има си всичко - нежност, любов, оргазми... Но... Липсата на онази първична страст не ме притесняваше докато не срещнах човек, който ме подлудява само с поглед. Фантазиите ми към него не се различават от твоите към колегата ти. Възпламенява ме, изважда от мен някаква дива същност, кято не съм подозирала у себе си. Между нас, разбира се, няма нищо. Докосвали сме се два пъти за две години - и в двата случая ставаше дума за служебно ръкостискане, нищо повече. Чудя се как е възможно да обичам единия, а да желая другия толкова силно, при това без да съм имала какъвто и да било "насърчаващ" контакт с него... Когато у мен се породи тази страст към "другия", скъсвах половинката си от секс, за да заситя глада. Но не ставаше. Помня веднъж получих четири оргазма за по-малко от час... И пак бях незадоволена...

ж. 26

3.   "Да не изглеждам като някоя, която само търси да си легне с някой"-Ами от написаното по -горе точно такава изглеждаш... Без извинение...

4.   "Да не изглеждам като някоя, която само търси да си легне с някой"-Ами от написаното по -горе точно такава изглеждаш... Без извинение...

6.   Значи може би съм късметлийка в това отношение, защото при мен нещата си вървят в комплект - когато изпитвам силна любов към някого, изпитвам към него и невероятна страст и желание за сливане. Тоест обичам го и го желая едновременно, няма такова разминаване като при авторката, а това е добре. Искам да правя секс с мъжа, когото обичам и той е човека, който ме възпламенява.

7.   Ами като прочетох този пост сърцето ми заби лудо до пръсване... разпознах се в единия от любовниците ти... не знам какво да кажа... Ти цял живот ще си останеш такава и ще търсиш оправдание за собственото си спокойствие.

8.   Авторке, а ащо не кажеш какво мисли по въпросът мъжът ти?

9.   Те повечето коври докато чакат "изпепеляващата страст" и той живота си минал.
Какво беше - "любовта е една, само мъжете се сменят". Ха-ха :)

10.   Аз съм мъж на 45, от мъжка гледна точка е възможен и трети вариант, да изпитваш чувства и страст към един и същи човек ,но и чисто чужда жена да предизвика у теб страст ,която ако я утолиш е ок ,ако ли не отминава на мига и по никакъв начин не намалява страсста към жената ,която обичаш.

11.   Ама вие как ти поддържате тези връзки без страст? ! Те нещата вървят заедно - ако няма физическо, животинско привличане, то другите неща са безсмислени. Дреме ми, че някой е доцент по физика, ако не ми трепери слънчевия сплит! За мен връзка без страст е ненужен компромис и честно казано - мъка. Ама на много хора явно не им изнася да са сами. Задоволяват се с нещо под ръка, пък после драскат по форумите, че нямало страст - ми няма, откъде да се вземе. Като няма в началото, няма никога.

12.   Здравей, благодаря ти за хубавата тема, защото намирам по някакъв начин себе си. На 24 съм, имам връзка от 6 години. Започва още от ученическите ми години. Обичаме се, разбираме се, всичко е наистина прекрасно. Спокойно ми е, щастлива съм, усещам, че с този човек бих създала семейство, редовно правим секс - изпробваме нови неща, аз всеки път изпитвам оргазъм, тоест задоволена съм. Всичко звучи добре, докато лятото на 2015та се видях съвсем случайно с един познат. И някак по течение на обстоятелствата излязохме на кафе. Наистина нямам думи, с които да опиша какво стана вътре в мен.. Какво се пречупи, как изобщо в ума ми минаха тези мисли към този човек, който до тогава никога не го бях поглеждала като мъж... Но нещата се случиха. Само да вметна, че тогава, поради работа с приятеля ми нямаше как да сме заедно тези месеци. И нещата просто се случиха. Започнахме да се виждаме всеки ден, всеки ден правихме адския секс. Тази страст не може да се опише с думи.. Само като си помислих за него, за това как ме докосва се възбуждах. Веднага ставах мокра само при тази мисъл.. Животински секс, все едно не бях аз. Всичко, всичко беше сладко по различен начин. Определено най-страхотния секс, който съм правила. Но този човек започна да иска връзка с мен. А аз не виждах по някакъв начин да имам връзка с него. Някак си вътрешно го желаех само сексуално. Но след всичката страст, потни вечери, множество оргазми, взех решението, че това изобщо не може да продължава така спрямо моят приятел. Не е честно и прекъснах връзката си с него. Доста трудно беше, но в главата ми беше единствено тази страст и бях готова на всичко. Започнах нова връзка.. И всичко си продължи пак.. Секс, секс, толкова бях обезумяла.. Но вътрешно имах желание само за това. А той започна да ми обяснява как искал за напред да е с мен, започна да си показва ревността. Казваше, че ме обича, а аз незнах как да отвърна на тези думи, защото за мен са много силни. Да обичаш е нещо не просто така... като чуех "обичам те" не отговарях. Защото обичах сексът... И явно само исках. Бях с него известно време, но започна да ме задушава от ревност. И един ден просто събрах смелост и му казах, че не съм готова за връзката, която иска. Това беше. Остава най-изгарящата страст, която съм изпитвала, но не и любов, а за обич още по-малко. Сега "лекуваме" връзката си с мъжът, който оставих заради тази Страст. Трудно е, защото съм различна. И той го усеща. И защото понякога ей така се сещам за тези летни вечери... И тази тема пак ме изпълни със спомени. Очаквам да ме нападнат някои хора за написаното. Но всички сме хора... Пожелавам ви хубав ден, усмихвайте се и оценявайте това, което имате. Ще следя темата... :))

13.   До 12. Постави се на мястото на мъжът, ти според твоя правопис... повече няма какво да ти кажа. Рано или късно ще се разделите. иИзневярата е предателство - а като нямаш доверие на някого, въпрос на време е всеки да хване пътя.

14.   Здравей, аз съм на 39 и мога да ти кажа, че се чувствам точно като теб. Прекрасна история, защото виждам себе си. При мен страстта е нещо съвсем отделно от секса. Имам прекрасна връзка, но вече я няма страстта. Обичам жената до мен, макар и по-възрастна тя е перфектна, секса също е прекрасен, но аз явно съм просто полигамен, по друг начин не мога да си обясня защо винаги така се получава. Тръпката от неизвестното и новото винаги ме привлича. Убеден съм, че не съм способен на вярност в една връзка. За съжаление не мога да срещна жена склонна на отворена връзка.

15.   Не съм ничий съдник, но не знам аз ли съм ненормален или просто много жени се разгониха напоследък?

Нищо лично, не съдя и не обиждам никого, не ми влиза в работата, дупката си е тяхна, ама истории като тази и тази на номер 12, леко ме избиват на повърня.

Най са ми интересни фрази като "не знам как стана, но докато се усетя, ... " Да бе ей така не знаете, ама си развявате байряка. А после като си начешете крастата, изведнъж съвестта ви заговаря и се сещате, че сте и някой баламурник там, който ви се води гадже.

Ние не ядем доматите с колците. Лично мнение, не ангажирам никого с него!

Просто ми е интересно само аз ли се чувствам така или съм някакъв извртатеняк. Мерси предварително за отговора!

17.   15 - не, ти си просто нормален. А днес това не е нито нормално, нито модерно. и си много прав - цялата им работа е аз не исках, но то се случи... хоп и се озовахме в леглото, хоп... кой ще ти мисли! А мъжа се разхожда като Царя на гората, окичен с рога от любящата си половинка, която разбира се, съжалява... Сигурното си е сигурно, страстта си е страст. Та така!

18.   Ако наистина "не знаете как е станало", а просто ей така с магическа пръчка сте се озовали наеб*ни в нечие легло, то тогава по какво се различавате от някое животно от женски пол например от вида Canis lupus familiaris?

И двете не мислят дали е правилно, и двете не мислят за евентуални последствия, и двете реагират първосигнално на сексуален стимул и дори го смятат за нормално и достойно и са готови да критикуват всеки, който има друго мнение.

Значи вие си вършите обичайните неща, после дупка в паметта и никакъв контрол над свободната воля и след това вече сте легнали разпорени в леглото на непознат. И през цялото това време не знаете какво е станало, не сте имали контрол над действията си и способността ви да мислите ви е била отнета чрез хипноза. И това автоматично ви освобождава от всякаква отговорност, вина, съвест и морал. Ех, че удобничко, а?

Само че медала има две страни - ако вие наранявате и лъжете, и вие някой ще сте се оказали излъгани и наранени. Ако можете да палтите цената - ОК, правете си го. Но съм убеден, че утре когато плащате цената, пак ще ревете колко неоправдани сте и как мъжете са гадняри и т. н.

Ако аз убия някого, който ми е неприятен, после в съда дали ще мине номера, ако кажа, че аз просто не съм знаел как е станало и изведнъж съм се събудил до трупа? Глупаво е!

Като сте го направили, поне кажете "Да, направих го, виновна съм и ще си понеса отговорността някой ден. " Поне пред себе си бъдете честни.

19.   От номер 12.
Аз не казвам, че съм направила нещо правилно. Нито подтиквам някой към това. Не се гордея с тази постъпка, но все пак не съм убила някой, не съм шофирала с бясна скорост и блъснала дете, не съм открадната нещо, което е не е мое... И не, не бих повторила това, което направих. Но тези неща се случват.. И по някакъв начин си го обяснявам поради това, че още от толкова рано започнах сериозна връзка.. И не, че съжалявам, но явно вътре в мен нещо е търсило това, тази тръпка. Не се оправдавам и още вярвам, че има двойки, които са заедно от много време и никога не са изневерявали, прекъсвали връзката си заради трети човек.. И просто споделих историята си за тази страст. Не е като да съм имала тайна връзка с години с любовник.. И да живея с приятеля ми и да имам малко дете.. Ей това вече за мен е за съдене и са нужни коментари като по-горе. А аз нито съм омъжена за него, нито имам дете, нито някога съм му обещавала, че ще бъдем заедно завинаги. Важното е какво си научил след това... И дали реално си готов да оправиш нещата, да се отдадеш, да бъдеш истински и никога повече да не повториш случката..
Малко отклоних темата, но нямаше как. Хубав ден и усмивки на всички!!!

20.   щом си го направила като нямаш дете, можеш да го направиш и когато имаш. А моногамни, които не си изневеряват, вече почти няма, те са изчезващи видове.

21.   Номер 20 моногамни жени има разбира се.. само че вие ги зарязвате и се хващате с по отворените и разкрепостените, скромните момичета никой не
ги иска за сериозна връзка, а после се оплаквате когато ви изневерят.

22.   М35

6 пъти са ми изневерявали. 6 пъти бях онзи баламурник за когото Но15 говори. Всяка една дума която Но15 казва е все едно моя.
НО!
Ако и вие сте на мойто място и вие така ще правите. Станал съм на 35 години и нямам никакво намерение да се женя, вече.
Писна ми да съм баламурника....

Така, затова и защитавам Но12. Човешко е. Просто някой ни е излъгал, някога когато сме били малки, че трябва да се женим и че трябва да имаме деца и че сме един за друг и тн.. Лъжат най вече малките момиченца с това и това възпитава страх у тях. След време се оказват в страх да живеят сами, ама и вървят срещу природата си. Ух, а как им се иска, постоянно са подмокрени на улицата....

Я се огледайте и спираме и да говорим за морал. Жени на по 40-50 год. МАСОВО изневеряват. С деца и любящи съпрузи. Най-добрия ми приятел е любовник на 3 в момента ей такива едновременно. Фаща ги в кризата им, че тогава са лесни и не говорят за бъдеще.

Вие наистина ли познавате жена която не е изневерявала? Или най малкото "иска да изневери, ама не иска да си разрушава семейството"?

Това е, и те са прави. В кръвта на всеки е. Не можеш да се чукаш с един човек цял живот. Можело е може би някога, когато сме били с по 7 лапета и друго освен гледане на лапета и нивата е нямало. И на село е имало 100човека общо.

Виждаме какво се случва всеки ден и продължаваме да се надяваме сляпо... в какво? Спрете с тоз фалшив морал... лицемерието край няма.

Съжалявам че съм песимист, ама мен живота ме е отрезвил. Сега ако мога да срещна авторката такава страст бих й дал... Хич даже няма да я питам има ли приятел или не....

Единственото нещо за което упреквам Но12 е, че не му казва. Аз бих искал отношенията да са чисти. Няма да питам, ама ако разбера че си има такъв ще е хубаво е да го зараже преди това, а не да го използва човека(както мене ме ползваха за кенеф папир 4 года). Ама всеки според съвеста му и/или страха му от самотата.

М. В.

23.   В момента според обстановката в която се намирам ми се случва всеки ден да виждам един мъж, който като го видя и ме побърква чисто визуално. Сърцето не е намесено в никакъв случай. Просто страст. Иска ми се да ме награби и да ме направи нещо.
За любовта.. В нея е целият смисъл.. Но тя заема малка част от живота. Сърцето е намесено изцяло и страст и химия и всичко. Любовта е нещо велико, издигащо те на високо, като птица но и много бързо те приземява.