Споделена история от Секс и интимност

Пристрастена съм към секса с него
Здравейте, момиче на 19 съм, наскоро започнах да излизам с един мъж на 32. Знам разликата е голяма, но секса с него е най-хубавото нещо на света. Краката ми омекват като се сетя как ме мляска там долу, как потупва клитора ми, как телата ни се сливат и ми кара да се треса от наслада. Преди него съм спала само с едно момче колкото мен и няма сравнение, този е бог. Оправя ме навсякъде, веднъж ме изчука в тоалетната на ресторант. Аз го искам нон стоп и не мога да се спра. Проблемът е, че той иска да приключим, защото ще ми разбие сърцето :(. Какво да правя?

Коментари

3.   "Проблемът е, че той иска да приключим, защото ще ми разбие сърцето :(" не знам какъв бог е в правенето на секс, но по акъл се държи като 3-токласник, който не знае как да се държи сред възрастни и казва скучни реплики, които е чул от филмите.

4.   Той ли ти каза че ще ти разбие сърцето?

5.   Да си разкараш ръката от твоя клитор, леке нещастно. От километри личи, че си девствено сукалче, пишещо измислици.

6.   Доколкото съм разбрал ти искаш само "секс"кажи че искаш да правите само секс а не любовна връзка ако откаже го зарежи.

7.   Да той ми каза, че усеща, че се влюбвам. Факт, че не мога без него, но съгласна само на секс

8.   Нормално е - сексът с по-зрял и опитен мъж е нива над този с връстници (особено ако си малка). Но той не е единственият, който прави добър секс, а и ти още нямаш база за сравнение. Що се отнася до другото - човекът явно е искал забавление с теб, получил го е и не желае повече от това. Знам ли... Каквото и да се случи, ще го преживееш - само на 19 си. За теб животът едва сега започва! ✌
Ж 28

9.   Към модератор: Защо не е обърнато внимание на Коментар №5 с обидите??? "леке нещастно" и т. н.? Иначе сте много стриктни в неодобряването на къде къде по-"леки" обидни квалификации?

11.   Човек който е добър в едно нещо е много зле в редица други неща. Мен какво като са ме хвалили няколко жени, като видях в един момент колко съм слаб в много други сфери и ми настръхнаха косите. Сега наваксвам, а ти си помисли добре за какво ти е нужен той- за да ти бъде опора в трудни моменти или само в лесните да си уплътнявате времето заедно по споменатия от теб начин.

12.   Авторката:Номер 3, той не е "с акъл на 3-токласник" и изобщо не е прос, знае 6 езика, испански, френски, англииски, немски, италйански и руски. Той знае как да предрасположи една жена към секс със нежни ласкии думи, и въобще недей да ми говориш така.
Номер 4, не, той искаше да ПРИКЛЮЧИМ, защото ме предупреди, че може да ми разбие сърцето и затова-преди да е станало, ме предупреди.
Номер 5, ти си разкарай ръката от клитора и ти ли ще ми каеш каква съм, бе? !?
Номер 6, Не, ние и ДВАМАТА искаме любовна връзка, той е много голям дженталмен, и въубще нямам намерение да го зарязвам, даже ще се женим.
Авторката

14.   Като ти гледам правописа и колко си грамотна, авторке... просТ, предраЗположи, въОбще.. Изобщо не си за него. Човекът се е развивал, учил езици, а ти.. явно си спала в часовете по български език.
Секс та секс.. Връзка и брак не се крепят само и единствено на него.
Ще сбъркате, ако тръгнете да се жените-и ДВАМАТА.

15.   От авторката: номер 12??? Какво си въобразяваш, не познаваш нито мен, нито него! Това е напълно неверен коментар! Истината е, че той може би усеща, че нуждата ми от него е прекалена, замислям се, че ще ми липсва не само плътски, но и като личност. Искам да го задържа на всяка цена.

16.   Авторке, виж си правописа. Цитирам последния ти постинг: прос, англииски, италйански, предрасположи, със нежни, дженталмен, въубще.

Не мога да гадая какво е в неговата глава, но доколкото и аз съм мъж на 32 (за образование, статус и т. н. няма да говоря), възможно е точно тази неграмотност да го е отблъснала. Или да е едно от нещата, не знам. Но такова неграмотно писане е симптом, по който се разпознават много неща. Може да греша. Но на негово място щях най-малкото да съм те посъветвал да поработиш над това. Хората, които проявяват глупост и/или неграмотност стават само за някакво моментно забавление. И ми се струва, че в момента си точно в това положение, по тези причини. Просто не ти е казана истината, защото е неприятна. Дано да греша, това ми е мнението от прочетеното.

17.   Ех тоя секс Ще ти разруши живота ако мислиш само за секс ще изпуснеш важни неща като любов;разбирателство, И Акъл
Акъл за това че той ти призна че ще ти разбие сърцето, и ти с твоят секс и да те оправи на всякъде искаш да се жениш, Ама първо го остави да видиш дали ще те търси, от секса не се разбира че те обича секса си е секс любовта е Друго и не се описва.

18.   Номер 16, а не ти ли се струва, че някой умишлено се прави на по-неграмотен отколкото е, и умело "води за носа" всички претендиращи за грамотност а и за интелигентност коментиращи? `

19.   №15 Лъже!!! АЗ съм истинската Авторка и изобщо недеите да й вярвате на тая...
Та, както казах, ние с прийателя ми ше се женим даже ветше ми е подарил гудежен пръстен, докъто бяхме във един луксозен ресторан, и ветше сме опредилили датата за свадбата... Секса с него е просто БУЖЕСТВЕН!!! Чукаме се навсякаде, и се спогаждаме срахотно. Ште имаме дете и ште заживееме заедно в САЩ! Толкова съм развалнувана... Немога просто да го упиша...