Споделена история от Секс и интимност

Гадно е да си жена
Не мога да разбера защо природата така яко се е изгаврила с нас жените- на нас живота ни е много по-гаден и свързан с неприятни усещания чисто физически-постоянно се влияем от гадните си женски хормони -или сме в ПМС или сме в цикъл и то какво-минал месеца и хайде пак всичко отначало.

В секса не ни е толкова хубаво, колкото на мъжете -ако беше обратното нямаше да има хиляди форуми за жени, които никога не са свършвали или свършват, но много рядко-имам чувството, че секса е измислен само за кеф на мъжа, защото на тях им и нужно проникване, докато на жената не чак толкова, защото жените не свършват така, а чрез стимулация на клитора или поне по-голямата част-това е много нечестно -трябваше и на нас проникването да ни носи такова удоволствие и оргазъм, както на тях, но уви-нагърбени сме и да раждаме и постоянно да се грижим за външния си вид-гримове, епилации, а на мъжете им и супер айляшко-не се занимават с такива неща, а отгоре на всичко като почнат да остаряват ги мислят за секси, а ние се сдухваме при първите бръчки и едва ли не ни мислят за баби, а мъжете въртят млади гаджета- мъж да си на този свят.

Коментари

1-50 от 54

1.   Нека всички да мразим Ева! хахах
Да оставим библията настрани (всъщност според мен това са измислици). Никога не съм разбирала, защо гледате в чуждите панички? Винаги чуждото ни се струва по-хубаво! Мислите ли, че един мъж няма за какво да се оплаче? Че не може да изреди поне 10 неща, които ненавижда в мъжкия пол?! Всяко нещо си има недостатъци и кофти страни! Спрете да се мразите заради това, че сте жени, а се обичайте!

Мег*

2.   Браво, мойто момиче! Така е. Много добре си го усетила.

3.   Ама много си е вярно това, самата истина!

5.   Виж ся.Ти гледаш само от хубавите и изгодните страни.Ти пишеш само за секс,а не гледаш на нас наво не ни харесва(извън секса).Животът не е само секс.

6.   Мъжът носи парите!

7.   Ми бъди мъж, никой не те спира

8.   Така си е, който каквото и да казва.

9.   Е,мъж да си,ама сме се родили жени!

10.   Пак ли ти бе, не ти ли писна да хленчиш?!

И не е вярно, че проникването не носи удоволствие на жените, нищо, че съм мъж, знам го. Но ти с подобна нагласа и мислене, естествено няма как да усетиш каквото и да е. Твоят проблем е психически. Явно бая лош опит и преживявания си натрупала.

11.   Май ти нещо си сбъркана, цащото на мен лично всеки път ми носи удоволствие и свършвам, че някога и по два пъти?! В интерес на истината когато бях на 19 и нямах полова зрялост не свършвах, всичко си е до това колко си готов и как го възприемаш. Просто ние жените сме по - лабилни и не се отпускаме, мислим за хиляди неща, докато мъжете умеят да се отпуснат и да се отдадат на момента.
ЛаМорена

12.   оффф поредното мрънкало...........................симба

13.   Защо не питаш жена ми дали й е гадно да е жена?
Сори ако Господ е ощетил жените - поне аз гледам да не го правя ;)

14.   ами то е достатъчно ,че Господ ги е ощетил -личи си ,че е мъж.а за това ,че мъжете ще изредят 10 неща, които ненавиждат в пола си са пълни глупости- те не могат да изредят и 1 даже - защото мъж ,който иска да има гадния живот на жена и да замени всичките си привилегии трябва да е луд- кой се отказва от хубавото? и как да се обичаме ,като сме устроени кофти

15.   Номер 5 ти го е казал - животът не е само секс! Наистина всеки плюс си има минус и наистина това че ти не знаеш как да си доставиш удоволствие, не те прави ощетена от Господ, а от теб самата...

16.   Като чета коментарите май много жени не са задоволени в леглото... а има жени, които никога не свършват през целия си живот...
Късмет със свършването...

17.   Да така е тоя пред менструален синдром и мен мн ме мъчи ;(

18.   и много весело ,че не сме задоволени-няма що -ти се радвай ,че си се родил мъж и не си ощетен

19.   Има много мъже които биха искали да са жени 1 ми казваше блазе им на жените още докато се роди има 1 висшо и кое мислите чее то сетете си това м у краката ви хахх и до някъде е вярно това

20.   Мерси Боже, че си ни пожалил и си ни направил мъже :Д

21.   Като изключим мензиса и раждането жените във всяко отношение са облагодетелствани от природата! Могат да имат мъж винаги когато пожелаят. А, за удоволствието от секса да не говорим!!! Е природата на едни е взела, а на други дала в огромни дози страст да изпитват удоволствие от оралния, вагиналния и аналния секс.. Това че мъжете изхвърлят сперма, не означава, че са достигнали до оргазъм!

22.   Кое пък му е гадното? На мен проникването ми носи удоволствие и то голямо :) а и ако всички други неща ги нямаше всичко щеше да е прекалено лесно, а лесно хубаво няма или дори да е хубаво е за малко. Това не е страдание или наказание, просто така сме устроени и трябва да свикнем с това и да сме щастливи от това, което имаме или да се научим да бъдем щастливи пак с това, което имаме. :) Малко позитивизъм няма да се отрази зле на никой, без гадни неща не може, животът нямаше да е интересен! ;)

23.   Ами на нас мъжете да не ни е лесно, а? То трябва ерекция, че размери, сантиметри, че хамалуваш да клатиш, че то пот, че усилия, че после сперма трябва да изхвърляш и то моля ти се отвънка, че после искат да повтаряш, да не свършваш...! А на жената какво и е? Вдигне двата крака и готово. Мъжът нека се блъска!

24.   23, много ме разсмя :Д. 22, носи удоволствие, но това, чрез което свършваме не се стимулира по този начин. Нали главичката на пениса отговаря на клитора, пък и ако имаше чак толкова нервни окончания във влагалището как щяхме да раждаме....

25.   (От 23)
И накрая какво? Гърбът ти целия изподран, колената ти ожулени, кокалите ти изпоръбени отвсякъде, изтощен, недоспал, че накрая искат и да им платиш!

26.   Глупости!
тя баба ми ги говореше едни такива, да ти кажа...
жените сме си супер! майчинството е най-великото щастие на този свят.
в секса можем да свършваме много, много пъти, докато мъжът свърива веднъж - или 2- 3, но неговите оргазми го изтощават, все пак. а нас оргазмите ни зареждат с енергия.
остави тия отживели рацбирания и се впусни да откриеш колко великолепно е да си жена!!!

Между другото - раждала съм, не говоря "на теория". и сигурно съм по-голяма от теб, да ти кажа...
така че замисли се върху думите ми.
поне се замисли.

27.   Никой не знае на другия колко му е хубаво и какво усеща, така че недейте да се ядосвате за маловажни неща. Какъвто си се родил, такъв си си.
на ония от The Hot Chick да не би да им е лесно? :D

28.   Аее много си права! При първият полов акт на мъжете нищо не им се разкъсва и нищо не ги боли! Понякога наистина ми се иска да съм другия пол :(( Аз лично изпитвам страх, че ще ме боли при първия път, изпитвам страх, че ще ме боли, когато раждам... понякога плача, че не мога да правя секс от страх :X май ще си остана девствена и ще си осиновя дете...

29.   "Като изключим мензиса и раждането жените във всяко отношение са облагодетелствани от природата!"

Пълни глупости в стил "дай да се направя на велика като кажа колко сме готини ние жените". За твое съжаление никой от двата пола не е облагодетелстван.

30.   "Има много мъже които биха искали да са жени" Да, неосъзнати хомосексуалисти има много.

31.   Трудно е и да си мъж айде сега да не започваме че ще видите колко по трудно е да си мъж;-)

33.   Абе дайте да се напием всичките и да заебем спора. На градус е по-лесно да си човек:)

34.   Никой не избира пола си и във какво тяло да се роди. Така и така сме тук защо не се възползваме от което ни е дадено?
Да, да си жена си има своите недостатъци - по-ранно остаряване (освен ако нямаш супер гени или не си изключение от правилото или не се поддържаш много добре), менструални болки (въпреки че има жени със краткотраен мензис и като са по време на цикъл не ги боли), по-слаби сме физически (но си има жени които са силни ), по-голяма е вероятността да сме жертва на някакъв вид насилие (да, има и мъже които са жертви на насилие но тук говорим за жените ), търпели сме дискриминация през човешката история и са ни подценявали именно защото бяхме жени (не че мъжете не са били подтискани но при тях е различно). Но мъжете също си имат своите трудности - ето например те са били учени да бъдат винаги силни и никога да не показват емоциите си
Ако си жена и живееш във свободна държава можеш да правиш каквото го може и един мъж. Ти си повече от инструмент за възпроизвеждане. Ти си повече от просто жена и от своя пол. Ти си човек и личност първо на първо която заслужава шанс във този живот. Ако не искаш не бъди нечия съпруга или майка. Можеш да осиновиш. Да бъдеш велик гений и да промениш историята на човечеството. Което ти си избереш. Не знам доколко моят отговор ще те окуражи или успокои. Но и мъж да беше нямаше да си непобедима - все ще има нещо и някой по-силен от теб
Не вярвам че жените са създадени просто за да бъдат домакини, майки и съпруги

35.   34, колко добри си описала мъжкото превъзходство и природните закономерности. Сигурно е много гадно да си жена, но още по-гадно ще е когато женските претенции надхвърлят покритията от женските възможности и на мъжете им се налага да употребят физическа сила, за да сложат жените където им е мястото. Щом природата е отредила върховенството на мъжа, значи че това е правилно. Ако съвремието не насърчаваше толкова много жените да се противопоставят на мъжете, да заемат ръководни длъжности и мъже да са им подчинени, нямаше да им е толкова гадно на жените, а мъжете нямаше да ги бият. За това природата е създала двата пола за да продължи съществуването на човечеството, като мъжът води, а жената го следва. Обратното е извращение с природата. Да сложиш каруцата пред коня и да искаш да се свърши работа е глупаво. Просто жените трябва да приемат факта, че не са мъже, не са равни на мъжете и да си знаят мястото. Тогава няма да е гадно за жените и ще имат мъжкото уважение. Както гласи народната мъдрост: - "Всяка жаба да си знае гьола и мястото в него".

36.   Действителен случай!

Жена иска да докаже колко е по-лесен и добър живота на мъжете. Дегизира се като мъж и по план трябва да живее така две години и после да напише книга за предимствата.

След година и няколко месеца се самоубива.
Има интервюта с нея когато прекратява експеримента, в депресия е и не може да повярва какво й се е случило и изобщо как живеят мъжете... Как всички я използват, как не издържа на мъжките изпитания, как никоя жена не й обръща внимание и колко грубо се държат жените с нея...

37.   Това не е писано от жена, а от злобен, комплексиран "мъж". Няма да мине номерът.

Напротив, прекрасно е да си жена и няма да ни комплексирате с глупостите си за годините, килограмите, "бръчките" и котките ни. И сами се справяме с живота, и младеем, и ние си избираме мъжете, а не те нас като някакви предмети.

И животът на една жена не приключва на 35 години.

38.   Жените са необходими за да родят и отгледат мъжете. Това е най- важната им функция. Всички останали неща ще ги свършат мъжете като пораснат. Трябва също да родят и жени за да има мъжете какво да ебът и да се родят още мъже (и жени) в бъдеще.
Ако се смятат за много открехнати и че им е много зле, да идат да бъхтят в мините, пертолните платформи, металодобивните заводи, строежите и т. н., пък не дай боже да хващат автомата и да ходят на война.

39.   Като гледам колко е стара темата... авторката отдавна е порастнала и е спряла да пише като 12 годишна на която току и е дошъл първият цикъл и естествено реве и мисли, че е ощетена от природата.
А всъщност 90 % от изброените неща изобщо не са задължителни. Никоя жена не е задължена да се гримира, да носи пола и токчета (правим го защото ни харесва), никоя жена не е задължена да има деца, колкото до сексът само жена без никакъв опит може да твърди, че е гаден. Най-вероятно просто е попаднала на лош любовник и егоист. Ако обаче си с човек, който знае какво прави и иска да ти е хубаво...
За ПМС пък си има начин да намалиш гадните симптоми. Да, цикълът е досаден, но първо не е чак такава драма и второ в наши дни има начин изобщо да го избегнеш (не че е ок, да блъскаш хапчета, но теоретично може). Така, че и за това има решение.
Пък, ако е чак такова проклятие за вас, ми има начин да си смените и пола.
Аз не бих. Жена съм, харесвам си тялото, харесвам си дрехите, дългата коса и правото, което ми е дало обществото да го играя безпомощна (без да съм такава), когато просто не ми се занимава да свърша нещо. За сведение и сама мога да сменя спукана гума, ама защо да се мърлям и да се пъна, като мога да гледам жално и винаги ще се намери някой мъж да го направи вместо мен.
Само, че едва като пораснете ще разберете колко е хубаво да си жена (разбира се в Европа и САЩ) и как можеш лекичкоооо да манипулираш мъжете в своя полза. И ако заради това си струва да изтърпя 4 дни цикъл, ми много важно. Не е болка за умиране и ползите са далеч повече, стига да знаеш как да си изиграеш картите и кога да го играеш "девица в беда" и кога "желязна съм, махни ми се от главата".
Тактика, милички, тактика. :)
Ама ще го разберете на 30, не на 15.

41.   До 38 - Не мисля, че ролята на жената е само за разплод... те също са по-грижовни, отговорни и изпълнителни от мъжете, за това при развод децата остават при жената, а не мъжа.
Мисля, че и двата пола си имат добри и лоши качества и затова трябва да се допълват.
Може много да искат да ме направят мъж хората, но понякога да си жена си има и добри неща... мъжете не могат да се гримират и боядисват или обличат в рокли (това е забавно всъщност). Жените може и да не се натоварват физически колкото мъжете, пенсионират се по-рано и тн. Ако си намериш богат мъж, може и да не работиш... ученето се отдава повече на жените също. Плащат ти питието на първа среща. Дали има уважение към жената в днешно време е спорно вече (мисля, че вече няма и е по-лесно да си тормозена, използвана и насилвана от гаднярите, ама иначе законите са на страната на жената, а не на мъжа).
Най-лошото на това да си жена са болезнените месечни цикли без които не можем (ако нямаш цикъл за дълго, може да имаш някаква тежка болест като рак например), бременноста, ражданията и менопаузата и това, че обществото напряга жените да раждат деца (всичко е просто биологично, физическата болка и неудобства, която жените трябва да търпят през живота си). Жените са и по-лабилни и нервни от мъжете като че ли...

43.   "Напротив, прекрасно е да си жена и няма да ни комплексирате с глупостите си за годините, килограмите, "бръчките" и котките ни. И сами се справяме с живота, и младеем, и ние си избираме мъжете, а не те нас като някакви предмети. "

Ех, женските мечти са прекрасни и най-важното е, че са безплатни. 37, ти верно ли мислиш, че жените си избирали мъжете, а не обратното? И, как си ги избират, като им подаряват пръстени или пък безплатен секс? Тази женска наивност я има веднага след еманципацията на жените. Вярно е, че жена може да си избере мъж, но само ако преди това няколко мъже са избрали нея. Само тогава може да си избира между тях. Я, нека жената да е 100 кила, брадясала и с грозна физиономия пък да видим как ще си избира мъж? едва ли някой мъж ще я избере, за да може и тя да избира. То че е гадно да си жена, гадно е. На по-голямата част от света мъжете благодарят на Господ, че са се родили мъже.

44.   До 41,
"Не мисля, че ролята на жената е само за разплод... "
Мерси за коментара ти понеже по- голямата част потвърждава че основната ценност на много от жените е за продължаване на рода (да не го казваме грубо).
" мъжете не могат да се гримират и боядисват или обличат в рокли... "
- може и да могат, но за какво да се занимават с глупости? Особено ако не са педераси.
" Жените може и да не се натоварват физически колкото мъжете, пенсионират се по-рано и тн. Ако си намериш богат мъж, може и да не работиш... "
" Плащат ти питието на първа среща. " (не само на първа)
- значи жените живеят наготово или допринасят по- малко от мъжете за общото благо.
"... ученето се отдава повече на жените... "
- Хъмм... на чужди езици да, иначе не. Жените възпроизвеждат механически ученото без да разбират нещата. Например и аз и жена ми сме завършили инженерство. Аз винаги съм работил като инженер, а тя най често като продавачка на дрехи. И не че няма работни места или деискриминират жените. Просто няма абсолютно никакви знания. Не знае дори и базисни неща които аз научих още като дете понеже се интересувах от елктроника. Но успя да изкара диплома, по някои предмети има дори по- високи отценки от мен, но в главата и остана нищо.
"... е по-лесно да си тормозена, използвана и насилвана от гаднярите, ама иначе законите са на страната на жената... "
- повечето мъже не са такива но гаднярите привличат жените като магнит. Първо избират тях и минават през леглата им, пък после ако им дойде акъла може да си намерят и свестен мъж.
"месечни цикли.... , бременноста, ражданията и менопаузата... "
- е това са неща свързани с детеродната функция. Може в бъдеще да се намери начин за създаване на хора без естествено раждане. Тогава тези проблеми може да се оправят и за жените да се намери някаква друга роля, или пък полека- лека да изчезнат.
Ти май си мъж който потайно подкрепя моята теза.

45.   Голямото предимство на жените в социалните норми е, че сега хем може да работят и да изкарват пари наравно с мъжете, хем може да се уповават на старите/текущите социални норми, че мъжът трябва да им плаща за всичко - излизания, ресторанти, подаръци, понякога дори и почивки.

Като мъж аз съм сам в това отношение, не мога да разчитам на финансова подкрепа от жена. Дори се радвам ако жената иска да споделя и дели финансите с мен. Остана ли за повече време без доход или работа, се спасявам сам, почти всички жени бягат.

Това важи и в брачните закони. При дете, жената почти винаги получава правата и ако живеят в апартамент на мъжа, получава право на ползване на апартамента на мъжа до навършване на пълнолетие на детето срещу максимум половин наем. Затова и като мъж съм изключително скептичен да предлагам брак на жена, защото аз имам какво да загубя.

46.   Единственият плюс за съвременните млади жени е, че могат да си намерят х*й навсякъсе по всяко време освен ако не са грозни, стари или с жълта книжка. И ако не са в цикъл, защото тогава може само да го вкусят. Всичко останало в живота им е минуси включително и погрешния избор на мъж, заради което ще крякат на временните тъпкачи до края на живота си. Ще се лашкат между лицемерието и празноглавието, пиленето на мъжки нерви, тъпотията и тъгата по лошия Гошко, който е готов да ги нареже с формата на мозайка и да ги подстриже. Ще търгуват със секса и тялото си докато могат, ще родят деца на 2-3 насилника и олигофрена и с крайната си емамципация ще живеят сами и нещастни до края на дните си. Лека Нощ, мъже, стойте силни! Шоуто на феминизма тепърва започва!

47.   До 44 от 41
За детеродната функция... ами измислили са цезаровото сечение... но после ти остава белег за цял живот.. (а ако има второ дете после пак трябва същата рана да разтворят, много гадно наистина... на някои жени им се налага цезарово сечение, заради усложнения или защото детето е тръгнало наобратно да се роди... да не говорим, че все още има жени, които умират при раждане, но детето е оцеляло (по новините в БГ наскоро чух за такива случаи).
Другия вариант е да си осиновиш или да си наемеш сурогатна майка... това единствените опции да не се мъчи жената с бременност и раждания...
А колкото до месечните цикли... знам, че някой жени пият противозачатъчни без паузи, за да нямат цикъл с години... ама аз лично мисля, че не е добре (така ти се прочиства организма от това, което трябва да изхвърли след като не е оплодена яйдеклетката)... също така има странични ефекти от противозачатъчните и хормоните се разбъркват... предполагам лекарите са им позволили да го правят това...

48.   47,
"измислили са цезаровото сечение... но после ти остава белег за цял живот"
- голям праз.
"Другия вариант е да си осиновиш... "
- ми може да искам да предам моите гени. А и за какво ми е жена ако ще осиновявам?
"... да си наемеш сурогатна майка... "
- забранено в БГ
"... да не се мъчи жената с бременност... "
- че аз не съм чак такъв хуманист. Пък тогава няква друга ще се мъчи. На мен за какво ми е жена в такъв случай? По добре да си взема сурогатната майка.
В момента се създават и изкуствени утроби.
Има успешни опити с овце и мишки. Опитите с хора обаче засега са забранени.
Но след време може и да започне да се прилагат и при хора. Тогава жените няма нужда да раждат. Ако се направи и секс кукла робот с качества еднакви или по- добри от биологичната жена, тогава пък жените могат да станат съвсем излишни. Мъжете имат X и Y хромозоми и с техния генетичен материал могат да се направят и мъже и жени. Само че дотогава ако прекалено намразят жените, може да се откажат да ги правят. Жените имат 2 Х хромозоми и могат да създадат само жени. Само че казват че и това е невъзможно понеже без Y хромозома не можело да се създаде спермата. Та възпроизводството на хора от жени може да има технически пречки (не съм сигурен, не съм специалист по генетика).
Та в бъдеще може и да няма жени. Или ще ги правят само за украшения. Във втория случай няма да е зле да ги модифицират генно- да не нервничат, да не крещат, да не правят скандали и т. н.

49.   48 - Може в България да не позволена сурогатна майка ама в близките европейски страни е позволено... може да отиде там си наеме сурогатна майка... давам ви пример с Филип Киркоров, който го направи в Щатите го направи (в Украйна, Гърция и Англия също е позволено, не само в Щатите), а си има имот в България и децата му си живеят у нас без проблемно....
Еми нз, намери такива дето да иска да се жертва и да си разваля тялото с бременности, виждам, че много жени го правят и се примиряват с болката и разваленото тяло... но има такива дето не искат и биха предпочели да осиновят (особено ако имат проблеми със здравето или страдат от безплодие).
"В момента се създават и изкуствени утроби. " - супер, радвам се, само да не го забрани България това също като сурогатните майки...
"измислили са цезаровото сечение... но после ти остава белег за цял живот"- голям праз - Моля? ! На теб много ли ще ти хареса да ти разтворят корема и да станеш 100 кила от бременност... че и после белега да си остане за цял живот... иначе, повечето жени този метод използват в днешно време... все пак има такива мазохистки, който искат да забременеят... при естественото раждане да не говорим какво става там долу...

52.   49,
Ти за за фикус ли искаш да служиш? Да не си мъж който си прави ташак?
На мен не ми трябва жена да прави нищо и да ми харчи парите. Ако друга (сурогатна) ще ми ражда децата ще взема нея.
"... да се жертва и да си разваля тялото с бременности... "
- това е работата на жената. Ако не ще да си свърши работата- не ми трябва.
Всичко останало го вършат мъжете- те строят къщите, асфалтират магистралите, добиват петрола въглишата и металите, измислят и произвеждат колите, самолетите, корабите, абе квот се сетиш го правят мъжете. Жените само участват донякъде но и без тях може.
""В момента се създават и изкуствени утроби. " - супер, радвам се... "
- май не загряваш за какво става дума. Това ще направи жените ненужни.
"... и да станеш 100 кила от бременност... "
- то някои и без деца са 100 кила. Други с 2-3 деца си изглеждат супер. Всичко зависи от мързела.

53.   Въобще това със сурогатните майки ми прилича на зверска ескполатация на жената- много по лоша от проституцията.
Не знам как може жена да износи и роди дете, да го кърми няколко месеца, да го даде на друга жена и никога повече да не го види.

54.   53 - това е зверска нечовещина и гавра с майката като родител, от която се възползват и много педали да се размножават, неслучайно е забранено в Китай, Пакистан и Саудитска Арабия.

55.   До 53 - Ами те как ги оставят за осиновяване? И после детето никога няма да се види с биологичните си родители (особено майката)... Не е почти същото? ... Познавам поне един човек, който е осиновен бтв...

56.   Я стига. Да гадно е да си жена, а още по гадно за жената е да се сравнява с мъж и да си мисли, че ще му е равна, че и иска да получава повече от него Мъжът няма да го позволи. За това днес има голямо насилие над жените и още повече ще нараства. Може днес да е гадно да си жена, но в миналото мъжете уважаваха жените и хич не им беше гадно, когато се грижеха за семейстквото, и всеки си знаеше задълженията. Женските са ясни, както и мъжките. Днес феминистките мътят мозъците на жените, убеждавайки че мъжете ще им падат на колене и ще са им подвластни. Ще стане на куково лято. Природата е предоставила върховенстквото на мъжкия пол. Женският трябва само да го следва, а не да го ръководи. Ако това днес се проумее в обществото, тогава няма да е гадно да си жена, а мъжете ще уважават женския пол както е било преди. Няма тъкъв закон, който да може да защити женската наглост и гавра с мъжкия авторитет от мъжкото отмъщение. За това, жените трябва да си знаят мястото, а не да се правят на мъже с два чифта тестиси.

1-50 от 54