Споделена история от Секс и интимност

Пада ми от презерватива
Здравейте, имам следния проблем.
Не знам дали е някакъв предразсъдък или нещо подобно, но още докато взема да отварям презерватива за да си го сложа и се от възбуждам. По принцип самия презерватив ми е някак неприятен, а и самото усещане като си го сложа е някак доста гадно, но пък ме е страх да пробвам без, а приятелката ми не дава и дума да става за разни хапчета или спирали/свещички. Много рядко се случва да успеем да го направим от първия път и то само ако някак си наложа да не мисля за гадното усещане от презерватива и набързо и го вкарам веднага щом си го сложа. На някой случвало ли му се е и ако да - как е оправил проблема си?

Коментари

1.   И аз бях така. Свиква се.

2.   приятелката ти може да пробва женски презервативи

3.   Еми тогава не го слагай и прави бебета наред=== или си доведи някоя болест...
ЛаМорена

4.   просто спри да слагаш презерватив и си контролирай изпразването всеки мъж го може

5.   И аз имам същия проблем и го реших като не ползвам презерватив

6.   Пич, не си написал на каква възраст си, но мисля че си под 20 годишен и сега дебютираш със сексуалните преживявания. Аз го направих за първи път на 18 години и аз имах същия проблем. Мисля, че проблема е в главата ти. Психиката много силно влияе на тези неща. За една секунда може от крайно възмудено състояние, да загубиш желание.

Съветът ми е да не се измъчваш. Най вероятно това е психическа бариера която трябва да преудолееш. Просто си мисли за удоволствието което ще изпиташ с партньора а не за тъпия презерватив.

И още нещо. Пробвай да си вземеш презервативи които са ултратънки и почти не се усещат по време на правене на секс!
Успх

7.   Приятелят ми има подобен проблем. Когато го правим без презерватив (пия противозачатъчни) всичко е наред, но ако по случайност се опитаме да сложи презерватив му пада или поне омеква доста. Обясни на приятелката ти ситуацията, сигурно щя те разбере.

8.   Знам ,че не тук е мястото да попитам но се извинявам предварително... опитах да направя тема но не се получи...та въпроса ми е:Когато се целувам страстно с момиче започва да ми тече някаква безцветна течност от пениса и се чувствам неудобно защото понякога се появява малко петанце на дънките? Нормално ли е ? Не е сперма !

9.   №8- Така е със всички мъже:) Дори може, ако само се целуваш продължително и да те заболят топките.

10.   9 мерси за отговора бях се стреснал ...

11.   №9-ТАЗИ ТЕЧНОСТ С ОТДЕЛЯ ОТ ЖЛЕЗИТЕ НА КУПЪР И ИМА ЗА ЦЕЛ ДА ОВЛАЖНИ ПОЛОВИТЕ ПЪТИЩА ПРЕДИ ЕЯКУЛАЦИЯ. ТЯ НЕ СЪДЪРЖА СПЕРМАТОЗОИДИ И НЕ Е ОПАСНА, А ТИ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ МОЖЕ ДА НЕ СИ СЛАГАШ ПРЕЗЕРВАТИВ

12.   Опитай да се заиграеш с гаджето си докато слагаш презерватива или я накарай тя да ти го сложи - бас ловя, че няма как да ти спадне. Успех.

14.   При мен също се получава това ''падане''. До сега съм опитвал с доста дебели презервативи '' Extra save'' от които пенисът ми спадаше щом ги сложа и главичката леко ми се сплескваше от натиска. Искам да попитам дали с по тънки презервативи ще има по добър ефект

15.   бившия ми имаше същия проблем пробвай да го вкараш и да свикнеш малко след това слагаш презерватива и си продължавате по същество ;)

16.   14- вземи си дюрекс елит :)

17.   Като си купувате презервативи гледайте за размера му задължително. И аз веднъж имах този проблем. от тънките презервативи е. нормалния размер на диаметъра е 56 мм.

18.   Пак добре, че не ти пада презерватива :D

19.   На мен един път, но това беше защото не бях достатъчно възбуден... и кво направим ами лизах я брат и тя се побърка ;дд

20.   много ми спада от тия презарвативи и на мен, писна ми.... вече, не мога да водя нормален сексуален живот, опитах без, нямам никакви проблеми, обаче е риск голям.. както го сложа и така увехвам и от 100% ерекция отивам на 0... пълна трагедия, марки сменявах, не знам си какво.. не става и не става с презарватив не могаааа.. баси мъката.

21.   пробвай 1 седмица нито да ебеш, нито да чикибойстваш, т. е. да не се празниш изобщо, да не гледаш никакво порно и нищо свързано със секс. Яж нормална храна. После хвани гаджето и да видим дали ще ти падне. Ще ебеш все едно няма презерватив. После ще си по-уверен и няма да ти пречи.