Споделена история от Секс и интимност

Депресиран,тъжен,изнервен,объркан
Здравейте, та моята история е следната. Момче съм на 23 години. В момента съм сам и докато ходя по центъра (живея в един от най-големите градове) и виждам как хора на моите ходини са хванати за ръце с приятелките си се агресирам и започвам да мразя и завиждам, с една дума побърквам се до полуда. Преди една година трябваше да завърша, но заради невзети изпити все още не съм, това е както се казва още един пирон в ковчега. Така относно жените.... 2013 година лятото се запознах с едно момиче, по което буквално полудях, беше лятото. Започнах само за нея да си мисля, да я сънувам и т. н. Излизахме по дискотеки, танцувах с нея, обарвах я и дотам, заради ниското ми самочувствие. Тогава тя започваше да учи в София за първа година а аз бях тогава 3 или 4 година там. Понеже аз съм там от преди нея, тя ме помоли да я разведа из студентски и т. н. Първата вечер спах при нея, тя беше сама в стаята си в общежитието но спахме на отделни легла за съжаление и нищо не стана и така продължихме да си излизаме в студентски на вечери и кафенете до една сутрин. Една сутрин отидох до общежитието и да и да занеса неин багаж, който беше забравила в колата ми и тя не ми отвори, а вътре се чуваше нещо. След около 1 час отидох пак и тя ми отвори и буквално сияеше и тя ми каза, че първия път не ми отворила защото била гола, а след това ми каза че не ми отворила, защото имало нкякакво си момче от долните етажи, което я било притеснявало.. започнах да се съмнявам, вярно не сме гаджета но все пак... От тогава нещо в мен се преобърна, помислих че тя може би е била с друг и са задоволявали взаимо а аз какво? Тъгувал съм напразно. Оттогава и казах да не ме търси повече и я намразих до краен предел. Наложи се да изгубя девсеността си на проститутка преди една година.... Всеки ми казва, че съм висок, симпатичен, добре оформен голям мъж... нооо това момиче ми разби сърцето. До ден днешен не мога да я забравя.. До скоро интимничих с момиче за срок около 4-5 месеца и накрая и тя ме остави, бил съм и омръзнал просто съм съкрушен... Това адски много ме агресира и депресира иде ми да си сложа край на живота.... И с парите съм зле, образованието си не можах да завърша, работа нямам, приятелка нямам, по заведения не излизам.... абе нищо нищо!!! Намразих гадния живот, че дори и жените, затова че повечето са материалистки и леки и нямат грам съвест, не мислят че като изневерят каква болка ще причинят на мъжа!!! Нямат капка съвест.

Коментари

1.   Да брат такива са вече. Усетят ли те, че нямаш една стотинка и изчезват с 200 и не може да ги видиш повече.

2.   Приятелю, ако искаш някаква промяна в живота почни от себе си. Никой и с нищо не ти е длъжен, живота си е твой и отразява начина ти на мислене. Казваш че те мързи да си вземеш изпитите, мразиш хората че се държат за ръце и се усмихват не на теб, мразиш жените които вместо да пуснат на теб и да те боготворят просто са избрали някой усмихнат младеж с визия за бъдещето си и цели? ! Време е да разбереш че каквото сееш това жънеш, спри за начало да мразиш себе си, отърви се от всичките си комплекси като започнеш първо с мързела, вкарай малко хигиена в тялото и душата си, започни да се усмихваш и да се забавляваш, обикни света и хората и едва тогава и те ще те заобичат. Няма по-отблъскваща гледка от брадясал комплексар с изкривено от злоба лице, повярвай. Извинявай че поста ми е малко остър, но ако ме послушаш имаш шанс да се промениш за твое добро.. не знам какво те е довело до тази разпуснатост но го забрави бързо и обърни внимание на себе си, стани човека в който всеки да се влюби, мисли и върши само добри неща, усмихвай се и света ще ти отвърне със същото. Стискам палци да ме послушаш

3.   след като нямаш работа, какво правиш? защо все още не си завършил?

4.   Стига, не се озлобявай, вредиш на себе си. Човек преминава през всякакви периоди. Трябва малко по-явно да показваш какви са ти интересите към момичето, което ти харесва. Тя те кара да я разходиш и т. н., а ти нищо не предприемаш. Нормално е да бъде с друг след като между вас няма нищо и ти нямаш право да се сърдиш за това. Направи си извод от това и за следващия път ще знаеш да си малко по-смел и деен. Няма от какво да те е страх. Ако те резне някоя, голяма работа, живота продължава, не приемай нещата лично. Светът не е настроен срещу теб и всичко ще се нареди, само ти трябва малко време да си пренасочиш енергията. Започни да се развиваш. Направи нещо полезно за себе си. Потърси работа, довърши образованието евентуално.. смени фокуса просто. Ще намериш свястно момиче, ако имаш правилната настройка. Ти просто се мачкаш сам. И не слушай такива като Н1, изпълнени със злоба. Хора, които говорят така, явно никога не са имали досег с истинска емоция, а са оставяли да ги ползват за спонсори (вероятно е свързано с обкръжението им). Аз ти пожелавам да се погледнеш с други очи и да си оцениш достойнствата. Ще намериш правилното момиче тогава, когато спреш да се фокусираш върху неправилните. Успех!

5.   Има и свестни, обаче те са заети, не знам какво да ти кажа. Късмет и успех ти пожелавам!

6.   Да, така е, всички жени изневеряваме, гледаме парите и не ни пука какво си мислите за нас!

7.   Ще срещнеш твоето момиче, не губи надежда, все още се намират свестни :)

10.   Вземи по- добре си бъди депресиран и си дръж устата затворена, щот не се учудвам, че си нямаш приятелка! Щом не искаш да бъдеш сам не расъждавай така за жените! В противен случай тепърва ще ти дойдатбистиндките проблеми. Ние сме половината част от населението, даже по-голямата. Така, че мразиш ни и или не и то заради няква глупава случка в твоя живот, нищо няма да промениш! Как очакваш да те разберем след като ти казваш, че с нея само сте танцували в дискотека и веднъж само си спал в тях на дивана? Тя те е имала просто за добър познат/ приятел! Вие не сте били интимни приятели. Какво очакваш от нея, да си седи като тебе и да няма приятел ли? ! С кво ти е длъжна пък на тебе, че да ти е разбила сърцето? ! Може да са много причините, поради които неможеш да си намериш приятелка. Потърси си работа, вземи да изкарваш пари, излизай винаги чист и добре изглеждащ и учи повече.

11.   Здасти Пич,
Значи виж сега, решаването на Проблеми от каквото и да било естество започва от осъзнаването им. Не те познавам, но от Поста ти съдя че имаш Проблеми с Жените като цяло, а не просто с конкретната Дама. Казваш че си депресиран и озлобен, имам Новина за теб, не си единствен.. За много от младите мъже в България това е Действителността. Колкото до конкретната Случка, поставен си бил в графата на Приятелите, и тя те е използвала доколкото е могла НО не бива да се озлобяваш, такъв е живота, явно си нямал достатъчно житейски Опит за да прецениш тези неща. Животът е борба, спомни си това клише, загубил си битката но това не означава че ще изгубиш и Войната..най вероятно ще губиш и още Битки, но трябва да продължаваш напред, това е Живота пич...Отново и пак ти казвам, не се озлобявай срещу Жените и не драматизирай излишно, ще имаш своите хубави Моменти ще видиш.. Най тъпото което би могъл да направиш е да продължаваш нищо да не правиш, вземи си Изпитите, това е пъвата Стъпка към преодоляване на Депресията, оттам нататък продължавай напред и с Жените също, на десет врати ще похлопаш, ще ти затворят и на десетте, на единайсетата ще ти отворят метафорично казано..Пожелавам ти Успех!

12.   Не се отчайвай, няма смисъл, защото си вредиш и излъчваш отчаяние, което отблъсква. Бях като теб, страдах от подобни неща, депресиеха се, ревах, мрънках.. Но всичко това, което ми се случи ме направи по силен и ми показа правия път, вземи прочети транссърфинг на реалността на вадим зееланд и ще се обогатиш значително! Успех