Споделена история от Секс и интимност

Не мога да си видя изобщо клитора, защото срамните ми устни го прихлупват и задушават
Имам голям комплекс, относно положите си органи. Някой може ли да ми каже как се свалят кг на местото над половите органи на жените. Моята е много месеста и не знам како да правя, личи си и когато сложа и анцуг и панталон и дори и пола, толкожа ми е голяма и месеста отгоре, а за големие срамни устни да не говоря:( за да си видя оная работа трябва да си разкрача супер много краката и дори да си помогна с ръце, иначе стои като някоя цепчица:(((((Някой да даде съвет може ли това да се поправи безоператино и как да премахна месестата част над нея, която не мога и да скрия дори облякана, защото стои като няой калпак отгоре

Коментари

1.   Много се заглеждаш моме:) Ако не си с наднормено тегло, в това може да ти е чара!Мъже които избират жената по пу--ата ,не заслужават внимание! (мъж)

2.   На колко години си?Ако си пълничка, трябва да отслабнеш малко.Допитай се до пластичен хирург,ако след някоя година дефектът още те притеснява.

4.   Ох, мари майка... :)))))
Много ме развесели... Направо се треса от смях и ще падна от стола. Как така срамните ти устни ти задушават клитора? И месетата част стои като калпак?
О-оох, не мога, ще се срутя. :))))

Миличка, много ме развесели, наистина!
Какво да ти кажа. Това да ти е кусура! Хич не се халосвай толкова заради тая дреболия. Нали си жива и здрава, а пък който те харесва, ще те хареса и така.
Не си вкарвай разни глупави комплекси, повярвай ми, няма за какво! Горе главата и смело напред! Много си си хубава и така! Научи се да се приемаш и да се обичаш каквато си.
Успех! :)))

6.   Не съм сигурна,но мисля,че при всички е така :) И аз имам там..месеста част,но това не е нещо,от което да се срамуваш..дори някой момчета го смятат за секси :) Успех !

7.   ох дано дано да е така

8.   Ами ползвай огледалце и ще видиш всичко :)

9.   Трябва да ти пръскат клитора за да загубиш килограми там. Няма друг начин!

11.   За пореден път се убеждавам, сред какви малоумници живеем(имам в предвид някои коментари). Дали си пълна няма никакво значение, според някои пълните едва ли не, не трябва да живеят, и с това ли ще се съобразиш. Не се притеснявай за нищо мила, всичко ти е наред, само не мисли за това. Не казваш на колко години си, но мисля, че не си много голяма. Макар, че и това няма голямо значение, само не си набивай комплекси в главата. С времето всичко ще си дойде на мястото. Предразсъдъците са лошо нещо. Горе главата, и погледа само напред, никога надолу и настрани. Няма от какво да се притесняваш, всички сме различни. Поради това и няма как да прочетеш и чуеш обективно мнение. Важно е да имаш подобаващо самочувствие.

12.   Е ти как искаш да си видиш клитора? Аз съм мъж и досега съм спал с 16 жени, но на нито една не и се виждаше клитора без да се е възбудила, а на някои дори и като се възбудят пак има нужда да повдигна "капачето", за да мога да го лижа директно. Ти какво искаш, някой клитор като чурка ли да имаш???

13.   Тоя последния па и си ги броял :D:D:D:D

14.   Бе не се смейте на момичето. Клитора и се задушава, да диша не може. Я вземи та кихни няколко пъти с клитора и готово.

15.   няма от какво да се притесняваш за мен е много секси даже падам си много по това което описваш наслаждаваи се готино е

16.   Не е хубаво да ти е голям, моя е големичък и да ти кажа доста неприятно е когато се търка в бельото.

17.   А не! прочетох само заглавието и ще сепукна от смях! "Задушават"!??? Seriously!??