Споделена история от Секс и интимност

Искали ли сте да пробвате с жена и защо? - Към жените
Приятелката ми ми сервира онзи ден, че винаги е искала да пробва с жена. Поне си го представяла хубаво, но не е мислила сериозно да предлага и каза, че незнае дали ако се стигне до там няма да се откаже или ако не се откаже дали ще и хареса както си го представя. Останах малко шокиран и се чудя дали и други жени имат такива мисли и колебания?

Коментари

1.   Шокиран? Братле, де да имах такава приятелка. Нека да пробва, като участваш и ти. Или дори само да гледаш, пак е кеф. Живи и здрави и успех!

2.   Не нямат! Тя твоята е единствената на този свят с такива желания!

3.   Мога да ти кажа, на голяма част от жените това им е като фантазия и биха експериментирали. Това, че много от нас не го споделят, а си им остава един вид само фантазия, не означава че не искат.

4.   Да мислила съм, това едно от нещата който не съм правила. Всъщност да си призная преди съм целувала жени със език, но бях много пияна. Бих го направила веднъж със жена за да видя какво е. И на тройка съм съгласна веднъж но само ако е със мъж който да обичам, ще го направя например ако знам че това му е съкровеното желание. Иначе не бих поела инциативата, не бих го предложила на никоя защото жени не ме привличат. Въпреки че не ме отвръщава мисълта за това-безразлично ми е! (ж. 26)

5.   Ами да, аз също имам. Въпреки че съм си хетеро. Даже веднъж като се напих, си представях не мъже, а как мачкам циците на най-добрата ми приятелка. Но май по-често целувки си представям, не секс.

6.   Пробвала съм. А дали искам :)

7.   Aз съм женa нa 25 години. С достa сексуaлен опит. Но никогa не съм го прaвилa с женa. Честно кaзaно, искaм дa пробвaм, от любопитство. Не съм лесбийкa, тъй кaто никогa не съм се чувствaлa привлеченa от женa. Просто ми е любопитно. Дори aко един ден имaм възможност дa опитaм, ще ми е все тaя кaкв е женaтa-слaбa, дебелa, русa, чернa... Вaжното е дa имa вaгинa.
Зa рaзликa от товa, чувствaм сексуaлно влечение към мъжете. Хaресвaт ми мъжете и кaто видя някой, който ми се стори приялекaтелен веднaгa почвaм дa фaнтaзирaм с него

8.   Окуражи я да опита според мен. Нали не ревнуваш от жена? Или ще си голям късметлия, и ще можеш спокойно да участваш в тройки с две жени, или си голям карък и приятелката ти ще те напусне заради жена.

9.   Да я окуражи и да дърви паца или да участва в тройка ако момичето му е безразлично. Но колко от вас биха постъпили по същия начин ако става въпрос за жената на живота ви и майката на децата ви, която обичате. Дали няма да ревнувате а?

10.   Аз не съм лесбийка,не ме привличат жените,но въпреки това от любопитство много ми се ще да пробвам веднъж с жена,за да видя какво е.На много жени им се иска да опитат със своя пол,въпреки повечето да не си го признават.Повечето пъти водещ фактор е любопитството,но мен лично ме привлича това,че жените са много по-нежни и внимателни от мъжете.

11.   На мен също ми беше любопитно какво ще е с жена, даже не точно любопитно ами направо възбуждащо и затова съм правила тройка, но само с жена не съм била. Разговаряла съм с приятелки и те също са любопитни, че даже повечето са пробвали. Така че е "нормално", ако може така да се каже. Излезте някъде и си намерете някоя мадама която е навитак и....

12.   Aбе дa ви... веднъгa дa се нaместили зa тройкa... кaто дa го е покaнило момичето зa товa. Много сте жaлки кaто тръгнете тaкa, НЕ зaвиси от вaс мъже и НЕ сте вие които решaвaте или рaзполaгaте с женaтa и вaгинaтa и!!!

Към aвторa- дa, било ми е любопитно, фaнтaзирaлa съм и го нaпрaвих с лесбийкa. Беше стрaхотно преживявaне, но дотaм. Привличaт си ме мъже. Когaто опитaх с товa момиче бях във връзкa с почти съпруг, остaвaхa ни месеци до свaдбa. Споделих му желaнието си и нямaше възрaжение. През нощa обaче се появи в нейното жилище с поглед нa половин кaсa бирa, идвaл зa тройкa... бих му шутa нa мигa...
Още е сaм, a aз в щaстливa връзкa с МЪЖ.
Нaпрaви си добре изводa и не се връзвaй нa чекиджии тукa.
Aко тя искaше тройкa, щеше дa ти кaже зa тройкa. Искa сaмо нейно си лично изживявaне с женa, a не дa обслужвaт теб.

13.   Много искам да пробвам. Възбуждам се от факта че пениса на приятеля ми влиза в мен, а нежния език на момиче ме гали по клитора.

14.   Аз не съм лесбийка и само да си представя да правя секс с жена ме отвращава. Искам да правя не секс, а ЛЮБОВ с мъж, с когото имаме взаимни чувства. Искам да правя любов и да любя нещо, което обичам, а не да правя отвращения.

15.   https://www.youtube.com/watch?v=LuId-gtLQVs&feature=youtu.be

16.   Само аз ли съм на мнение,че както жените така и всички мъже са бисексуални и не си признават? То порното разваля, така че не се чудете от къде ви е дошла следващата фантазия.

17.   От любопитство. Отделно харесвам жените повече от мъжете. Естетически, но не и по поведение. Тройка с мъж, на когото държа не бих пробвала. Ревнива съм.

18.   Ами да бих искала, защото жените сме по нежни и по красиви и по нежни, а и би ми било интересно.

19.   Аз съм хомофоб така че ти си знаеш аз бих им нашибал едни кубинки в главите сори хора от 3, 4 клас ненавиждам хомотата

20.   Н 19, явно си имaш "личнa случкa" и зaтовa си тaкъв :).
Но внимaвaй с подобни фобии, зaщото сaмо би провокирaл пaк дa ти се случвa. Гледaй си животa и не се зaнимaвaй с този нa другите.

21.   Номер 12, а къде отива верността, лоялността? Да правиш секс с друг човек, без участието или поне съгласието на партньора си си е чиста проба изневяра, без значение пола. Аз никога не бих спал с друга жена, без приятелката ми да участва. Не бих приел и тя да прави секс с друг мъж/жена без мен. Иначе за тройките - всяка двойка си преценява за себе си дали иска да включи трети човек. Ако и двамата са ОК, защо не? Аз лично съм за тези неща.

22.   Коментарът на номер 12 е покъртителен!!! Ето това направи феминизмът с някои жени. Отвратих се, само като се сетя, че има не малко такива жени...

23.   Н 21, изрично съм споменaлa, че имaше съглaсие. Вече нaтрaпвaнето му зa тройкa е друго! Не е имaло нито рaзговор, нито съответно съглaсие зa тройки. Просто явно си е бил от тези глупaци, които вярвaт, че рaзполaгaт с женaтa кaто собственост своя. Той зaтовa и продължaвa дa си е сaм и дa пустосвa жените...

25.   Честно, никога. Възбуждам се само от мъже.

Alpha, ж. 26 г.

26.   Аз съм на 16 и от година и половина, имам прекрасна връзка с мъж по-голям от мен с 5г. Родителите ни знаят и т. н.
От скоро искам да пробвам с жена, на за друго, а защото не получавам достатъчна орална любов.
Любопитно ми е, от ласките и дали има думи. Приятеля ми е доста страстен, но никак не говори по време на акт. Това доскучава. Поне на мен.

27.   До номер 22 :
Коментарът на н. 12 е брилянтен. А такива като теб трябва да пораснат в мисленето, ако искат зряла връзка със зрял партньор.
Изборът на секс за всеки човек е ИЗБОР, при това ЛИЧЕН. Дали ще са двойки, тройки, или четворки, въпрос на съгласие от ВСИЧКИ.
Браво на 12. Аз съм жена и никога не съм имала мераци да го правя с жена, обичам мъжете, и не бих се произнасяла в тази тема, но н. 22 ме провокира с ограниченото си мислене.

28.   Така като чета.... Май съм една от малкото, които не са пробвали и нямат дори грам желание да пробват. Нито ми е любопитно, нито ме възбужда. Разни хора... Както и да е, не виждам нищо лошо в това, а и не мисля, че има за какво да се притесняваш. :)