Споделена история от Секс и интимност

Анален секс ... и... гаф
Привет на всичи,
историята ми е малко неприятна но наистина имам нужда от помоща на по опитните.

Жена сам на 22 god нямам сериозен приятел но секса не ми липсва има едно момче с което често се срещаме именно заради това и секса с него е просто неописуем нз как и какво прави но винаги успява да ме докара до оргазъм но не за това става въпрос.

Ето и проблема ми : няколко пъти го направихме отзад на мен ми беше за първи път с него и незнаех абсолютно нищо по темата но нямаше абсолютно никакви проблеми даже мн ми харесва но след време когато пак го направихме накрая той сваарши вътре ок. Отидох в банята да се измия и пипнах се и какво да видя ръката ми беше изцапана с ......... сещате се такъв срам ме хвана такова притеснение незнаех какво да правя забавих се доста в банята не смеех да излизам чудех се дали е разбрал дали и неговия член не беше изцапан и всъщност това е въпроса ми.

Към всички вас по опитните и мъже и жени разбрал ли е според вас за случилото се защото нищо не ми е и споменал даже нито намек нищо даже след това продължи да си иска от зад но аз повече не посмях казвам че ме боли че не искам и не го правим.

Благодаря на вс които ще се включат и ще ми бъдат полезни с коментарите си

Коментари

1-50 от 57

1.   Това е най-малкото, което може да ти се случи... Има много истории за подобни гафове в нета, разрови се и ще се откажеш от това :)

Мег*

2.   Трябва да е кьорав, за да не е видял :Д... следващия път ходи в кенефа преди да го направите....

3.   Жестоко си се осрала. Чудя се... Кой нормален човек обича анален секс? От там излизат едни неща. За Бога!

4.   Здравей! Това е съвсем нормално! Има милиони такива случаи! Просто се прави клизма или се изхождаш преди това до тоалетната и няма да имаш проблем! Успех !

E V E *

5.   Е,проблемът не е в теб-той много добре знае,че мед и мляко не тече от там!

6.   Еми преди такива неща се прави клизма - промиване на дебелото черво

7.   Е, случва, се по някога, това е рискът от аналното удоволствие. :)За по-сигурно си прави предварително клизма. Мъж съм, на това не ме е спирало. Внимавайте да не изцапате чаршафите ,че тогава е по-кофти...

8.   Никога не съм разбирала...клизми, промивки и нз си какво още заради нещо такова?! Нали си имате една дупка бе хора?!

Мег*

9.   Има лек за това-1 час преди това-тоалетна,или секс под душа-водата отмива компроматите!

10.   Мисля, че Мег не е права. Всеки си има предпочитания. Не е честно спрямо самата теб, ако те кефи анално да ти го вмъкват и да получаваш в себе си семето му, но го лъжеш поради някакви съмнения. Щом се чукате заради самото удоволствие, поне си го правете пълно. Едва ли си говорите колко много се "обичате", колко много държите един на друг, щом се срещате заради оргазмите. Щом можете да си кажете че искате да се изчукате, не би било редно да е проблем споделянето на подобни безпочвени съмнения. Видял е разбира се, но щом го иска отново, е възможно да го приема като естествено, а може би дори за допълнително удоволствие. Но няма как да го разбереш от нас. Трябва да го чуеш от него. Тогава ще си решите и дали да си правиш (или той да ти прави) клизма преди това. Ако клизмата намали удоволствието ви, така да се каже, подтисне естествения порив за сглобяване, можете и да я оставите за след акта. Няма нищо неправилно в това, ако самите вие го искате. А какво ще лаем ние отстрани ... прочетете само: "Никога не съм разбирала...клизми, промивки", "Еми преди такива неща се прави клизма", "мед и мляко не тече от там!", "Жестоко си се осрала", "Това е най-малкото, което може да ти се случи...". Момичето не е казало, че не се кефи от анален секс. Казва само че е притеснено от една случка. Много го успокоихте -браво!

Мег, ти наистина ли имаш само една дупка? И от нея само мед и мляко ли тече?

11.   За всички свиркаджийки и "anal-lovers": не знам с какви очи ще погледнете децата си след време, с какви уста ще ги целувате. Винаги идва един такъв момент. Помнете го.

12.   Номер 8, всеки с предпочитанията си. И аз не съм голяма привърженичка на аналния секс, но не намирам и нищо лошо. Като им харесва, да го правят :)

13.   До №8. Мег ти си ощетена от природата! Някои са ощетени и не могат да пеят, други като теб имат само по една ерогенна зона....

14.   Ерогенната зона с лайната. Айде моля ви се!

16.   Всеки да гледа във собствените си ерогенни зони и да се характеризира сам!Никои не е съдник на никого!Комплексарите да търсят друго поле за изява!Може и в секса!

17.   До 14, По твоята логика, никой не трябва да яде свинска шкембе чорба, щото е пълна с черва, в които е имало лайна:)))
И аз не усещам класическата музика, но си признавам ,че съм ощетен от природата. Същото важи и за всички , които не изпитват удоволствие от аналния секс.
А ти 11, си тотално задръстен!

18.   Ами миличка това попринцип е нормално ако не си си правила клизма преди да го направите отзад. Не ти и препоръчвам да си правиш. Няма нищо срамно в това. Нормално е, няма от какво да се притесняваш. На мен лично ми доставя голямо удоволствие, когато приятеля ми ме чука отзад. А на момчетата не им прави огромно впечатление. Те се избършат с мокра кърпа и са готови за следващия рунд в леглото.

19.   Никого не съдя, изразявам мнение по въпроса. За някои и детската порнография е нещо нормално. Омазала се с лайна. Ами така ще е, това доказва, че не е нормално. Никое друго същество в природата не прави такави неща. Хората са извратеняци.

20.   Що за ерогенна зона е гъзът? хахах Вие сте ненормални.

21.   Че аз да не съм съдник... Никого не съм усъдила..казах просто, че не разбирам. Пък на вас ако ви харесва и ако ви е удобно да си пъхате оная работа в дупка с ла*на .. с извинение...еми ок никой не ви спира, ваш е избора, аз изразих мнение :)

Мег*

22.   Айде сега да обием девойката с камъни на площада ....
Драги,моралисти, писна ми от Вас !!! Аз също не правя анален секс, но това не означава, че трябва да нападам всеки, който го прави ... Всеки е свободен да има мнение по въпроса, но не и да се явява като съдник ...
На авторката :
Мило момиче, това че е станало гаф не трябва да те притеснява ... повярвай момчето е било подготвено. Аз например съм чувала от приятели, че на почти всеки му се е случвало.
Сега вероятно те е срам да го погледнеш в очите камо ли да правите секс .. Еми ако се беше слушило на мене вероятно щях в прав текст да кажа нещата така както стоят ... Сигурна съм, че бих се изчервила ужасно много, но пак ти казвам, след като сте трагнали да правите анален секс сте били подготвени за подобни гафове .. и хайде стига ..какво толкова е станало ...

23.   Въпрос на вкус-казала маймуната и си облизала гъза:)))

24.   Разбрал е със сигурност, но не се чувствай само ти виновна - правили сте анален секс по взаимно желание и не сте спазили правилата, за които и двамата би следвало да помислите предварително. Не е станало кой знае какво, да ви е за урок. А що се касае до аналния секс или изобщо до секса - кой както го разбира.
Мечо Пух

25.   Не се научихте .. АНАЛЕН СЕКС СЕ ПРАВИ СЛЕД КЛИЗМА !!!

иначе това, че има ла*на по патката може да бъде най-малкият ви проблем ...

® xxxbg69@gmail.com ®

26.   Здравейте, аз също обожавам аналният секс от скоро го практикувам но какво да ви кажа страхотно е. Никога не сме правели промивки защото го правим винаги с презерватив а и е нормално при такъв контакт да има нещо нали се досещате. Използваме лубрикант за по голямо удоволствие и удобство, също така е с много приятен аромат. И нямаме никакъв проблем !!! ( без лубриканта просто невиждам да се получи нещо ) така че моят съвет е на си вземеш лубрикант на Водна основа и да действаш !!

27.   Т. нар. анален секс си е чисто извращение. Независимо дали ползваш лубрикант, с какъвто и аромат да е той, просто си помисли какви неща излизат от там. За да прибегнеш до този вид "удоволствие", то това значи, че с партньора ви сте си ааадски скучни и нищо друго не ви свързва, освен чистото и не до там чисто (в случая) ебане. Което е грозно. Мъж на 34 г. почти съм и ми се струва пълен отврат.

28.   Като бръкнеш с пръст в буркана с меда, какво остава по пръста? Как очакваш да му е чист, след като бърка в "меда" ;)

29.   №27, АМА МНОГО СИ ЗАДРЪСТЕН! Нямаш на идея какво е, да ти каже любимата жена, Ти ме чукаш отзад , аз се празня от пред...

30.   Не се притеснявай. Това е нормално.Мъж съм, на това не ме е спирало.Дай му на човека че ще отиде при друга.

31.   Аналният секс е за хора, които не могат да стимулират(намерят наклона) G-точката. Просто през ануса се получава или просто в главата на жената минава някакъв оргазъм, който я "изпразва" отпред. Ерогенни зони в ануса няма. Или ще напишете нова анатомия.
И внимавайте с изтриването с къпрички - изобщо не е дезинфектирано. Ударете по един език и едно изпикаване върху члена е по-удачно.

32.   Много си учен №31, жената с която съм бил правеше по 2-3 оргазма при вагинален и след това още един, при анален секс преди аз да свърша...

33.   До 27: по никакъв начин не асоциирам любимата си жена с "чукането отзад". Любовта са едни други неща, приятелю, явно не си достатъчно узрял, за да разбереш.

34.   Никого не съдя, изразявам мнение по въпроса. За някои и детската порнография е нещо нормално. Омазала се с лайна. Ами така ще е, това доказва, че не е нормално. Никое друго същество в природата не прави такави неща. Хората са извратеняци.

35.   До 33:

Приятелю, мисля, че си доста ограничен в това отношение.. защо да не асоцираш любимата жена с чукането отзад, ако и на двамата ви допада?
Не виждам причина да се ограничаваш от нещо, което доставя удоволствие - най-малкото пък с любимият си човек ;) ...

® xxxbg69@gmail.com ®

36.   От 33 до 35: съгласен съм с 34, хората наистина са извратени същества

37.   И съм фен на Мег*
Ще ми се да има повече като нея

39.   Мила направи си клизма .
Вече писах как е добре да се прави в една от статиите.

40.   Do Авторката: Що не казваш нищо? Направи ли нещо, опита ли нещо? Какво се получи? Или ако не, реши ли си някак проблема? Отказа ли се от анален секс или ти допадна? Не ни карай да си спорим тук около твоя проблем, който може и да не е вече проблем.
Аз лично си правя клизма не само заради секса, а и за собствено удоволствие. Ползвам маркуча на душа с отвинтена слушалка и го правя почти всеки ден и ми е готино. А с малко помощ на пръстите, свършвам поне веднъж още преди секса.
Ама кажи нещо, де?

41.   Най-лесен начин - развиваш слушалката от подвижния душ настройваш водата на оптимална температура и сила и маркуча го допираш до до дупето си.
Резултата трябва да е веднага.
Процедурата се прави няколко пъти!
Дерзайте!

42.   Тук се казаха толкова неща и то повечето против аналния секс в който няма нищо лошо, просто малко по различен и разнообразен начин за секс ... за хората които не знаят да се поразровят и да прочетата какво означава примерно СКАТИНГ и КУТИНГ ... и след това казвайте, че аналния секс бил извратен и отвратителен :x

43.   от авторката до номер 40 : мила недей да спориш "ОКОЛО МОЯТ ПРОБЛЕМ" никoй не те кара на сила а до всички останали много благодаря за коментарите и за съветите но срама си остава не съм се отказала от аналния секс но го практикувам мн рядко и то защото момчето с което сам мн настоява и винаги сам под напрежение да не се случи пак- да, правя си промивки и т.н. но пак си го има напрежението не мога да се отпусна благодаря а ти номер 40 с сигурност пак ше пуснеш некои коментар без някой да ти го е искал след като прочетеш това и ще ти кажа вместо маркуча от душа си заври коментара там няма повече да се занимавам с тебе да ти отвърна пак чао МОЛЯ ВС ОСТАНАЛИ ДА МЕ ИЗВИНЯТ ЗА КАЗАНОТО БЛАГОДАРЯ

44.   Ха-ха! Естествено, че ще има коментар от №40, щом го предизвикваш. Уверявам те, че умея да бъда значително по язвителна от теб, но нямам такава цел. Не се опитвам да те засегна и коментарът ми не е насочен против теб. Просто исках да прочета резултата от реален опит, а не разни изфантазирани съвети, а само от теб може да се очаква описанието на реален резултат от това, което си описала. Съжалявам, че си приела коментара ми като атака. Благодаря за това, че ми отговори, все пак. Надявам се и останалите да са разбрали, че личното убеждение не се променя с прости "тренировки". И че който прави компромиси със собствените си убеждения, няма как да стигне до удовлетворение. Не е нужно да ми отговаряш. Прекалено си далече, за да чуеш и прекалено ниско, за да разбираш какво говоря. Съжалявам, че ме предизвикваш да ти го кажа.

45.   Не се притеснявай миличка, твоя човек ти е направил ВАКУУМ, просто го е изкарал много бързо. Аз винаги гледам да е плавничко. Както се вика, хем да е***ш и да не искаш да ти мирише на пу***а, няма как да стане.

46.   за мен жена да прави анален секс без клизма си е висша форма на простотия! фен съм на налния секс, допускам гафове и аз, нормално е да се случи. ама да се чукаш в гъза без да си взела мерки преди това и да разчиташ нищо да не се случи си е невежество!

48.   Ех, къде са сега Плам и Кубрат, сигурно са отпуск някъде заедно! Но ще трябва да се задоволим с Мег, поне засега, но е скучно!!!

50.   Отвратените женки - споко, мъжете ви УМИРАТ за анален секс, като не му дадете, ще си го намери - на 100%. Вярвайте му колкото си щете и си спете спокойно, докато той блъска некоя отзад "само заради секса".

Към авторката на темата : КОГАТО ИМА ЛЮБОВ И РАЗБИРАНЕ, мойто момиче, няма страшно, той ще те разбере, пак ще го направите като се успокоиш. Сподели му! Ако сте семейство, ще те вижда и да кърмиш и да си мажеш разкъсания задник след раждане и ще повръщаш върху него и ПАК ще се обичате и ще правите секс, просто си още много млада. Не се притеснявай от този гаф, нищо не е станало, напротив, може да се заобичате още повече:))Успех! и още нещо - мъжете може и да са животни, но в най-напрегнати ситуации реагират най-готино и шапка им свалям! Не ги подценявайте толкова, ама не ги и надценявайте - може да ви изневерят, но няма да ви напуснат, защото сте пръцнали!

52.   Правя анален секс от една година с сериозната ми приятелка и с други момичета. Въпроса е че придругите момиче ми отнема много време докато им го вкарам, а при моята сериозна приятелка за по-малко от минута съм вътре и я лашкам сериозно. Възможно ли е да прави анален секс с други мъже и за това да е толкова широка отзад или просто такава и е генетиката?
М. 28г.

53.   52, не се филмирай излишно. Има жени, които по-лесно се отпускат там. А и ако предварително се промива, анусът се разширява малко или много или поне мускулатурата се отпуска.
А и щом ти е сериозна приятелка, преди така ли е било или сега чак си видял промяна?

54.   Не ти изневерява с други мъже-въпросът е, че са се отпуснали сфинкстерите и вече става по-лесно. Най-трудно е в началото. При някои много боли и даже трябва да се ползва разни обезболяващи-например Лидокайн. Аз например първия път бях така. Но вече не ме кефи аналния секс-той по-скоро е едно удоволствие за мъжа. За жената почти нищо не остава-освен, че остава незадоволена. И защо питаш-щом и нямаш доверие. Значи ти пробваш с други-а за нея не може-Тя дали ми изневерява. Малко е егоистично-значи -Моето си е мое, а другите са общи.

55.   до 52. - напълно е възможно щото така разширена става от по големи и после лека полека си придобива тренинг.

1-50 от 57