Споделена история от Секс и интимност

Някой бил ли е на моето положение?
Здравейте на всички!

Момче съм на 20 години и имам странен проблем. Преди 3 години се запознах с едно момиче отначало всичко беше като приказка но с течение на времето нещо почна да куца, караници, злоба, изневяра и прочие в крайна сметка се разделихме с това момиче.
След нея си дадох половин година спокойствие и започнах пак да се заглеждам за някое сериозно момиче - намерих една беше точно по моя вид много красива абе 10 от 10 и давам така да кажа, но си говорихме само по социалните мрежи защото работя в чужбина и се връщам 2 пъти в годината. Декември месец се върнах в родината срещнахме се с това момиче всичко беше като по вода, но като се върнах пак на гурбета след седмица две получавам смс - ИЗВИНЯВАЙ НО НЕ МОГА С ТЕБЕ, и това беше, а преди си казвах - няма момиче което да ми каже - НЕ, но не е било така, а съм нямал намеци само за секс с нея а исках сериозна връзка стабилна. Сега съм в такова положение, че ме страх пак ще видя думата НЕ! Не мога да говоря с никоя, срамувам се или така си въобразявам аз не знам. Как да постъпя? Просто не мога да започна един нормален разговор с момиче страх отегчен съм.
Ако някой ми даде съвет как да постъпя какво да правя, мисля че това е психически проблем, ще съм много благодарен.
Поздрави !

Коментари

1.   Авторе, много момчета са в твоето положение, момичетата станаха толкова комерсиални, че ще се чувстваш по добре, ако ползваш услугите на проститутка. Болката от убити чувства е непоносима. Много млади точно затова не искат да завържат сериозна връзка, защото такава не се получава с несериозна жена. Жалко, но това е положението. Младите момичета търсят чичко-паричко, независимо колко е стар и колко дебел, за тях са важни парите, не любовта.

2.   Ами ти работиш в чужбина, тя е тук, съвсем нормално е да каже НЕ. Мацката иска приятелят и да е до нея, а не връзка от разстояние. А и какво значи "няма момиче, което да ми каже не"? За толкова невероятен и изключителен ли се имаш, че смяташ, че в момента, в който погледнеш някое момиче тя веднага ще се влюби в теб и просто няма начин да ти откаже. Така, че първо посмали малкото егото и после потърси нова приятелка и то най-добре не в България, а там където си, защото това с връзките от разстояние си е кофти и рядко проработва, а и не е приятно в тежък момент или точно когато имаш нужда от съвет и подкрепа любимият човек да е... на няколко хиляди километра! И вместо да получиш прегръдка да разчиташ, че поне интернетът ще е стабилен, че да можете да се видите по скайп.

3.   Авторе, извинявай за малкото отклонение, но понеже говориш за сериозна връзка, а преди малко пуснах тема "Какво е сериозна връзка", ако не те затруднява да споделиш в нея твоето виждане по въпроса. Може би ще намериш отговор на терзанията си там, ако модераторите благоволят да я публикуват. Иначе личното ми мнение по твоя случай е - просто не си неин тип, не може всеки да ни харесва. И затова няма смисъл да се панираш, а си търси съвместима приятелка.

4.   Каква връзка си очаквал като даже не живеете в една държава? Нормално е да те отреже, а може просто да не си й допаднал. Случва се, това не значи, че нещо ти куца.

5.   Пич, няма как всяка жена да ти върже. Приеми го. Една хубава жена получава поне по едно предложение или намек за секс или връзка на ден. Дали би могла да приеме всичките? Чукай на повече врати, за да то се отваря от време на време. Такъв е живота на мъжа. Няма как да се получи иначе. Всяка отказала я разкарваш колкото може по-бързо и преминаваш на следващата, а не си губиш времето.

6.   Била съм в твоето положение.. само, че аз съм момиче :)
Трябва да избереш сериозна връзка или чужбината! Няма как о двете.. да искаш от някого да те чака в България и то за 2 пъти в годината... и принца да си пак НЕ ще ти кажат.
В моя случай аз избрах връзката си, за което не съжалявам.. но да работиш/учиш в чужбина и да искаш серизно гадже в България е невъзможно! Плюс това да караш момичето да е само тук, да гледа другите двойки как се гушкат, целуват и прочие, а тя да седи от страни, да си пише и да си мислите, че това е "сериозна връзка"? !
Хвани си някоя българка в държавата която си, за да е пълноценно в противен случай не е :)

7.   Благодаря на всички за компенентните отговори :) Как да кажа аз съм бедно момче, нямам пари нямам кола нищо нямам освен от едно ГОРДО семейство който е бил и продължава да бъде зад мене. Аз съм на 21 вече и не мога да чакам от мама и от тати пари за цигари камо ли пари за развлечение. Пробвам се да градя нещо, със 500 600 лв заплата в България няма как да стане... Разбирам и на мене ми е трудно да съм далече от роднини и приятели ама мисълта ми е че яко не започна от сега да направя нещо няма да стане. Давам пример - в тоя град който съм аз има около 4 - 5 семейства от моя край и всичките са били така момчето тука момичето в България, при тях се е получило, е да то не може при всеки да се случи наясно съм. Просто мене ме е страх да не чуя пак думата НЕ няма да мога да я понеса... Просто чаках някакъв съвет защото МЕ Е СТРАХ да говоря с момиче СТРАХ МЕ Е. Но все пак ви благодаря че сте си отделили времето за мен.

Gokito95

8.   Не зная дали ще се почувстваш по-добре след това, но наеми си проститутка. За да добиеш увереност. Ако ти се струва прекалено неморално, можеш да разговаряш с момичета, които са ти роднини или близки приятелки, докато се свестиш, просто, за да „преоткриеш“ общуването с нежния пол. Ако пък си падаш по някоя, попитай я нещо за нея. Не скачай веднага на въпроса за секса. Постепенно ще се оправиш. Не се травмирай, това че една не те харесва, не означава, че всички ще са така. Старай се да не мислиш за това, че са те срязали. Не приемай всичко при сърце. По думите ти, мога да съдя, че наистина си изпитвал чувства към нея, но не знаеш какво ѝ се е случило, може да има някакъв проблем, не пряко свързан с теб. Може пък родителите ѝ да не ѝ позволяват да се среща с теб... Когато се почувстваш готов, опитай да поговориш с нея след време. Все пак, за всеки влак си има пътници. Успех ти желая! :)

9.   Съгласен съм с тях, ти трябва да си до жената която искаш да те обича истински, не може със Фейсбук или 2/3 седмици в Бг и т. н