Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да забременее по този начин?
Преди няколко дни се видях с една приятелка и тя ми каза нещо, което много ме учуди. Тъй като тя много обича приятеля си, даже обича е меко казано, а той май има намерение да се разделя с нея, тя решила, че трябва да го задържи по някакъв начин... Мисли си, че ако забременее от него той ще остане с нея... Но той винаги бил свършвал от горе й и никога вътре, а тя като ходела в банята обирала спермата от тялото си и, как да го кажа ... слагала я във влагалището си ! ... Тъй като не ми се струва много вероятно да забременее по такъв начин реших да попитам, някой по-опитен. За това ви моля ако можете да ми помогнете, за да мога да и помогна аз, за да спре с тези глупости ...

Коментари

1.   СПРИ Я ВЕДНАГА тая твойта тъпа приятелка. Не може да го задържи с това, освен като приятел, който ще й помага. Той ако не я харесва, няма да започне от нищото. Ако е свестен просто ще остане с нея и ще й помага. Ако пък не е..... самотна майка на млади години !?? Я, да не си прави ексепименти твоята меко казано ПРОСТА приятелка. Ами какво ще стане с дедето ?!!? Какво!? Още едно дете в дома за сираци.. със забавено развитие.... Казвай й веднага да престава, защото заради такива алчни и глупави хора държавата ни е в такова положение в момента. ЕГОИСТИ!!!

2.   Спри я веднага .. тая луда ли е или да .. забога как може да има толквоа прости хора :( ужс ... ;д сиг .. е някое лапе ...

3.   Е, то така ако се забременяваше аз щях да чакам пред отходния канал на Брад Пит!

4.   Това трябва да е нещо като прибягване до възможностите, които законът дава на патки като тая. Такава тъпотия, за жалост, никак не е рядкост. Съжалявам, ако съм те засегнал, че си приятел с такова "нещо", но ти самият би ли приел да заживееш с жена, която ти прави точно такъв номер? Явно няма с какво да го привлече, но не се примирява и не търси подходящ за своите възможности и спосбности мъж, а по незнайни причини държи да принуди именно този да се предаде, така да се каже. Лошо няма, ако става дума за взаимно привличане и желание за споделяне на отговорности... става дума, обаче за липса на зрелост в разсъжденията. Не разбрах от изложеното, тя споделила ли е с него, че иска да забременее от техния секс, че иска да го направи баща на дете? Човекът може и да не е готов да поеме такава отговорност, защо трябва да му я натрапва? Кой е казал, че трябва да се жени и да ражда деца от сексуалния си партньор? Да си намери мъж, който мисли като нея и иска същото, щом това е целта й, а не да доажда на приятеля си по този, меко казано, неприятен начин.

5.   Гадусттт ... тая добре ли е ... как може да си мисли,че по този начин ще го задържи ... :X

6.   не може да забременее така,освен ако не я вкарва сас спринцовка обратно

7.   неможе да забременее така !

8.   Не е просто момичето, а много влюбено. А, че прави глупости е абсолютен факт. Но и да й го обясняваме сега няма смисъл, няма да разбере.

9.   Тая същата патка е авторката на темата, гаранция ви давам

10.   №9, то си е ясно от самото начало. Никой не споделя такива одиозни глупости от първо лице... Може би дори още не е започнала да го практикува, но си го мисли. Подсъзнателно обаче чувства, че идеята е невероятно тъпа и търси тук подкрепа.

11.   ДОри и да е авторката, по добре я посъветвайте, а не я обиждайте. Ако е авторката -още по добре -тъкмо няма да има нужда някой друг да й преразказва написаното. Този , според мен не е за нея. Да си изживее влюбването докрай, но без забременяване -бъдещият човек (бебето), с нищо няма да е виновен, за да изкупва цял живот заблудата на родителката си. Нека се чука с тоя, но да си търси и друг, по отговорен мъж за съпруг, а ако тоя се опомни междувременно, ... ами , пожелавам й го!...

12.   Хмдаа...и аз се присъединявам към всички писали по-горе...голяма глупост е да искаш да задържаш някой който не те иска.

13.   искам да попитам нещо което е много важно за мене тай като аз съм девствена все още а обичам приятеля си му пуснах но не отпред а отзад и днеска за втори път го направихме но стана нещо неочаквано ... изхвърли се вътре ;х ... а една приятелка ми беше казала че ако се изхвърли вътре нямало значение че е отзад съм щяла да забременея .. и сега много ме е страх .... моля ви кажете ми дали е истинаа ;(;(;(

14.   Здравейте ! Искам да ви попитам и се надявам да ми отговорите и да ми дадете съвет понеже съм малка . Задоволявах моя приятел и след това той свърши върху ръката .. после аз как да кажа си бърках във влагалището и се питах дали е възможно по някакъж начин да се забременее ? Цикълът ми закъсня с един ден . но корема ми беше ии все още стои някак подут не знам .. объркана съм възможно ли да е цветна бременност ? Моля ви дайте ми съвет . Благодаря предварително !

15.   А стига сте зарибявали ч***джиите, де!
13 и 14, ако сте наистина малки, щом сте стигнали в този сайт, значи знаете да си приказвате с чичко Гугъл. Поговорете си с него и ще разберете как може и как не може да се надуе търбухчето ви. А ако редовно си вкарвате необлечен момчешки пенис във мястото за което си е предназначен, при това сте си здрави и прави, неминуемо семенцата ще покълнат в утробата ви някой път, колкото и да не ви се иска. Е, ако пък искате да усещате как расте и напира да излезе отвътре новият бъдещ Бербатов, Майкъл Джексън, Мадона или... каквото си намислите, де, давайта смело и не пускайте да разхвърлят посадъчния материал наоколо. Все пак, преди да решите да се правите на жени и майки, вземете и прочетете нещичко по въпроса за междуполовото общуване, поразпитайте майките си -те може би също като вас са си мислели, че това, което ще се пръкне между краката им, ще е много по разумно от самите тях. Е, това всъщност сте вие -по разумни ли сте? Не зная, сами си отговорете.

16.   Най-лошото е, че по този начин може да се забременее. А колко е страшно и безмислено това е повече от ясно. Горните коментари са повече от ясни.
МОНК

17.   Накратко... Авторката, може, но не ти го препоръчвам.

18.   То да не стане после : Баща ти та е правил, когато хич не му се е ибало, свършил е навън и та е хвърлил с лопатата вътре. Луда е тая твоя приятелка. Аз, дори и да збременее от мен по тоя странен начин, ще я изоставя после.