Споделена история от Секс и интимност

Кое е най-нелепото нещо, което е ставало повреме на секс?
Сигурно някой някога е пускал тази тема, но не видях наскоро такава. Бих се радвала да прочета спомени от тези, които искат да споделят, защото се чудя - колко от нас имат смешни, нелепи и незабравими моменти, които носят усмивка на лицето и смях? И какви са били те?
В крайна сметка, сексът е не само страст и кеф, той е и забавен!

Поздрави,

Джилда.

Коментари

1.   Най-забавното след секс се оказа, че мъжът ми е по-добър от любовника, което пък от своя страна ми помогна да се върна в прави път (надявам се, завинаги).

2.   Да си с любовник и да ти звънне мъжа ти...

3.   Бях на среща с любовника и като се прибирам мъжа ми ми вика:"айде,бе къде се бавиш,не можеш да го извадиш ли??"-хаха,точно в десетката оцели,макар и на майтап!много гадно,а?

5.   По време на секс, да пикнеш вътре, преди да се изпразниш!!!

Голям кеф е, вервайте ми!

7.   За пръв път като свърших в устата на едно момиче и ми се замая света, и паднах с гръб върху масата...

8.   Веднъж от лашкането на задна загубих налягане /декомпресирах/ ;)
Засрамена, 24

9.   За мен лично няма нещо което да е ненормално, но и аз се сещам за някой нелепи моменти...
Веднъж в поза 69, завъртам мацката а на дупето и парченце тоалетна хартия...
Друг път пък в момента в който започна да свършва, и се изпусна... тя много се засрами защото беше шумно и миризливо... а на мен не ми дреме много...

14.   Веднъж с едно момче го правихме в колата му и той се наведе да вземе нещо и имаше тоалетна хартия отзад... и после тя беше опадала по седалките и той ми каза "виж какво си направила"...
За мой гаф се сещам че го правихме супер бързо и се беше на събрал въздух във вагината ми и се отпуснах и.... прозвуча като пърдене... беше много силно..
Blurryface

18.   Като по-малка и несериозно подхождаща към любовта въртях гадже и любовник в един и същи ден.
Един ден с любовника правихме секс както винаги !задължително с кондом!, който по стечение на обстоятелствата се скъса. След това си взех душ и тръгнах към вкъщи. Бившия Ромео решил да ме изненада и той с рози пред входната врата. Поканих го да влезе и се почна пак един див секс !безкондомен! И явно докато съм се навела е видял парченце от скъсаният кондом и ме пита "кво си правила̀?", а аз "ми чуках се с друг преди няколко минути, Хаха" и тоя глупак взе че го прие на шега. Не питайте колко трудно се отървах от това гадже :))

Това с въздух във вагината също ми се е случвали един път. Тоалетни хартии не съм откривала със зорките си очи. Но пък съм попадала на един гнусен тип: уж най-якото момче в курса по италиански, а у. Но реших да го изпробвам и така.... Излизаме, той модерен и ухаещ на скъп парфюм както винаги, вечерята и киното минаха сладникаво романтично и хайде да му махна панталончето и.... такава смрад не съм усещала дори и от..... кофата за боклук. Отдръпнах се моментално. Ама младежа се въодушеви видимо и реши да ме инструктира как да му го лапам. А бе, бегай, бе! А платих много пари за този езиков курс, на който след този случай не ми стъпи и кракът! А скъпата ми майка периодично си ме пита неща, на които никога няма да ѝ дам отговори така или иначе. Като например "Какво стана с италианския, сертификат взе ли?" :D

19.   Бяхме в заслона под вр. Мусала и един от туристите усилено сваляше гаджето ми. Вечерта като се подредихме по наровете тя се обърна с гръб към мен за да ни е по-удобно да се изчукаме без другите да ни усетят. На сутринта ми разказа как онзи младеж, който и беше от другата страна т. е. с лице към нея през цялото време и е държал ръката и и е целувал пръстите докато аз я лашках от зад :)

23.   С гаджето ми преди училище го правехме и майка ми ни хвана.. Беше ужасен срам, много гадно се почувствах... Един път го правехме в банята понеже бях в цикъл и баща ми се прибра, добре, че отиде в другата стая да яде за да се измъкнем... Друг случай е като го правехме в колата до една горичка беше към 4-5 пролетно време и решихме аз да съм на задна с лице към задното стъкло и по едно време виждам как някакви очи ме гледат, дори не видях лицето приятеля ми се разкрещя и онзи тръгна да бяга... Един път го правехме пак в колата под един мост, но до самата кола е имало някакъв канал за ремонтиране на коли и може би защото стъклата са били запотени приятеля ми не го е видял и предната част на колата падна там. Извикахме един приятел да ни издърпа и всичко беше наред с изключение на хидравликата мисля.. ха-ха скъп му излезе този с*кс
Ж. 24