Споделена история от Секс и интимност

Тройка
Здравейте бих искала да споделя мойто положение и да получи съвети от вас.. Мойта история е че имам приятел с който сме от 4 години заедно но той е в чужбина живеим заедно на семейни начела сме имаме и дете говорим дори за в бъдеще за брак.. Дано положението е че иска да опитаме нещо различно в леглото ни и ми предлага тройка с друга жена или непозната или няква негова стара бройка да се изразя правилно и ако се съглася и съм малко ревнива.. моля дайте ми съвети и мнения какво да очаквам как дасе въздържа ако се случи..??? Благодаря предварително

Коментари

1.   Ако си си ревнива, няма как да не ревнуваш. Във вашия случай не мисля, че е добра идея. Поемате огромен риск. Ако ти го изревнуваш, просто после отношенията ви няма да са същите. Много е вероятно да започнеш още повече да го ревнуваш и да го обсебваш. Това, което сте го намислили, не е за всеки и е нож с две остриета. Никой не знае дали този нож ще ви защити от врага или ще ви нарани вас самите.

Освен това се замисли какви са истинските подсъзнателни причини той да иска тройка и тя наистина ли ще ги реши или тройката е само заместване на някакъв проблем, който по-късно отново ще излезе на дневен ред след първоначалната еуфория от тройката.

ПС: как така живеете заедно, но той е в чужбина

2.   Ти си луда бе жена, мъжът ти ходи да се задоволява със чужди жени а ти го приемаш като нещо нормално, че даже и троика ти предлага, каде го намери тоя, ами и ти явно хич не си стока! Въври да правите тройка и всякакви други извращения, а после сключете брак за да те кара да правите тройки и четворки гледайки детето си което ще извратите покрай вас, ей тва са съвременните български родители.. отврат!

3.   Тройката е хубаво нещо само ако има желание и от двама ви. Доколкото разбирам желанието е само от негова страна а ти по скоро се притесняваш от това. Ревността няма място в една зряла връзка и по това съдя че вашата не е такава. И двамата трябва да узреете за такъв тип взаимоотношения, там трябва да има много обич и отдаденост, да изпитате заедно насладата от такъв споделен момент и да се забавлявате взаимно без капчица ревност, да го направите за ваше удоволствие а не за да угодите на нечии желания. Лично мое мнение и от опит го казвам е, че хубавата тройка се получава с двама мъже, които да се раздават за удоволствието на дамата. На мен поне като мъж този вариант ми допада повече. Не съм сигурен за подбудите на твоя приятел, но ако иска наистина да разнообрази нещо в сексуалния ви живот би трябвало да ти предложи да пробвате с още един господин с оглед твоето удоволствие.
Моя съвет е да не бързаш да се хвърляш в нещо за което изпитваш съмнение дали ще ти хареса..

4.   Съветвам те да говориш много сериозно с него и ясно да му споделиш позицията си по въпроса. Пълноценният сексуален живот е много важен и за двете половинки във връзката, и ако той е полигамен, а ти моногамна - това е проблем, който рано или късно може да доведе до разрив в отношенията.

Рейна

5.   Нееее, не се съгласявай. По-добре с друг мъж, отколкото с жена. Има един сериал ''София ден и нощ'' и там едно момиче си има гадже и той за неговия рожден ден иска за подарък да правят тройка с друга жена и накрая се оказа, че непознатата е по-добра в леглото от гаджето му. Те се разделиха и сега той е гадже с другата. Имаш голям риск да си развалиш семейството. Ако само ти не му стигаш в леглото и търси разнообразие, това е намес, че вече си му безинтересна.

6.   Научи се къде се слагат препинателните знаци!!

8.   Не знам колко "отворен" ви е брака, но за мен за семейство с деца, това е крайно неморално! Ако бях на мястото на детето ви и един ден научех това, буквално щях да се отрека от вас! Но както и да е, защо мъжът ти не предложи тройка с друг мъж, а с жена, а? Не ти ли е интересно?

9.   Виж - не мога да ти помогна по въпроса с тройката, но бих ти препоръчал да си припомниш уроците по български език. Толкова много правописни и пунктоационни грешки имаш, че чак ме заболя докато чета.

10.   Ако и той е неграмотен като авторката, може и да постигне целта си. Той е просто коч, но не и баща. Такива не стават за семейство, утре ще поиска и четворка...!?