Споделена история от Секс и интимност

Малко странен проблем
Здравейте,
Аз съм момче на 16 години. Сексуално активен съм от няколко месеца. В началото всичко вървеше добре до преди някоя седмица, когато започнах да свършвам много бързо. Странното е, че това става само, когато сложа презерватив, пенисът ми започва да пада. Пробвахне няколко пъти да го правим в полу-ерекция, но свършвам много бързо. А когато го правим без презерватив всичко е нормално и си издържам по 15-20 минути и състоянието на пениса ми е перфектно през цялото време. Това много ме смутява и ме обезкуражава, когато се случи. За щастие имам най-добрата приятелка, която ме разбира, но просто е много гадно. Опитвам се да мастурбирам по 1-2 пъти дневно с цел по-бавно свършване, но и това не помага. Когато пробваме втори рунд (преди това с презерватив) пенисът ми не може да стане в продължение на часове, а нищо от това го няма когато го правим без. За съжаление не можем постоянно да го правим без презерватив, това е абсурдно, за това ви моля за адекватни отговори.

Благодаря предварително и се извинявам ако има подобна тема, не съм я видял.

Коментари

1.   Здравей, това е от допира на пениса с презерватива. Има един трик, който също помага и при бързото свършване, започни да си държиш главичката оголена под бельото, отначало е кофти докато се свикне, но след седмица две всичко става ок, чувствителността намалява и няма да ти спада от допира с презерватива, а и ще забравиш за бързото свършване, освен това и хигиената е много по добра, няма никаква неприятна миризма. Много момчета, мъже практикуват този метод и всички са доволни.

3.   Спри да мастурбираш.Това е проблемът ти.Пробвай 1-2 месеца да спреш да гледаш порно,да си представяш някакви неща,общо взето не прави нищо когато си сам.Не мастурбирай.Ще видиш,че после като си с момиче ще издържаш повече.Просто гледай да не го правиш никога това нещо,защото така ти свикваш да се самозадоволиш бързо и после затова свършваш бързо.Иначе да ти кажа ,това че издържаш 15-20 минути не е похвално,хората около 20-25 години вече които си се водят мъже трябва да издържат между час-час и половина.