Споделена история от Секс и интимност

Секси късокоска?
Помните ли клипа на певицата Лияна Ох Ох където е с късата коса? Е това е моя идеал за жена тъй да се каже. Така си представях и Лорди дето пее Роялс и като я видях кака изглежда се разочаровах. Но да дойда на думата - за съжаление късокосите жени са или бабички, или някакви които се обличат като клошарки или жени на по 40 години в университетите, които също не се обличат секси. Защо според вас няма такива секси аки мацки с къси прически, преди имаше сега какво стана? Къде да намеря такова секси момиче?

Коментари

1.   Елементарно - защото не се харесват.

2.   Хвани си мъж за гадже. Явно това търсиш. Дългата коса е израз на женственост, късата олицетворява мъжа.

3.   Това се нарича жена тип Жужи или Жана. Така се нарича, защото почти всички Жани, Жанини, Жанети, Жулиети и всякакви други Жужита са с къси прически. Има и много Кетита с такива коси, та ако търсиш такава жена се оглеждай за някоя Жана, Жужи или Кети.

4.   " Дългата коса е израз на женственост, късата олицетворява мъжа"
И кой каза, ти анонимният интернет капацитет ли? Няма по-голяма глупост, Джони Деп е с дълга коса, викингите също са били дългокоси... Одри Хепбърн е късокоса и е по-красива с къса коса, също и Лилана, с дълга коса ми е противна като проста жена от квартала, но с къса изглежда дори и по-интелигентна.

5.   Тъкмо същото щях да напиша като Номер 2! Хвани си мъжко, дългите коси са за момичетата.

6.   Здравей, аз съм късокоска отдавна, ако има значение съм на 25, и често засичам готини жени с къси коси, които им отиват, понеже това е много важно. Определено не смятам, че предимно някакви лелки или неугледно изглеждащи жени са с къса коса. Стане дума за сексапил, не прическата играе роля, а излъчването на човека. А относно това къде да срещнеш такива жени, ми не знам да има тайно-явно сестринство на късокосите, но виж, може да пообиколиш някои фризьорски салони :)

Не съм съгласна, че късата коса не е женствена, въпрос на вкус е. Все едно да кажем, че панталоните са само за мъже - тесногръдо и остаряло схващане.

Пожелавам ти скоро да срещнеш твоята късокоска;)

7.   4, първо търсиш мнение, после го получаваш и накрая се сърдиш като ти казаха истината. Типично поведение на мъж, който харесва мъже, но го е срам да си признае.

8.   Хаха късокосите жени били неженствени - я вижте Лияна в Ох Ох! Ако си красива и имаш хубаво лице то късата коса ще ти го подчертае, на дългата коса за красота разчитат тези които знаят че имат гадни черти и които знаят, че с къса коса ще им се види мъжествеността, нека не се лъжем.

9.   Къса коса стои добре единствено на много красиво или на много интересно и нетипично лице. При другите ефектът е по-скоро анти.

10.   8, какво да я гледам? Проверих клипа кой е и не й отива - с дълга коса е хиляди пъти по-женствена.

11.   Пикси е най-добре, ама затова трябват черти и някой който да я направи добре тази прическа

12.   Номер 8 че защо само грозните жени да били разчитали на дългата коса, кой както се харесва. Една жена може да разчита не само на косата си като външна привлекателност, лице, тяло, устни, гърди, бедра всеки си знае със какво разполага, просто има хора които разполагат със повече красотии. Като малки момичетата си играят с кукли, а куклата Барби се отличава със дългата си коса и се смята за нещо като олицетворение на женска красота. Повечето момичета и жени подражават на този стил но всъщност малко изглежат като естествено Барби, само тези на които им е природно заложено, нежни черти, хубаво тяло, слаби крака. На скоро гледах че са решили мисля от тази година да променят куклата Барби, сложили са различен тип кукли за да изглежда по реалистично, едните изглеждат слаби, а другите дебели.. баш на бременни наподобяват за да може да извратят децата още в зародиш, направо супер грозни и отвратителни изделия, успяха да развалят дори куклата Барби, чуди се народа с какви щуротии да се занимава. На едно хубаво момиче ще му ходи и в двата вариянта. Дългата коса нека не се лъжем стой по красиво, можеш да я носиш права, можеш да я къдриш по разични начини, да я връзваш и тн., а късата бързо омръзва. Често хората които имат къса коса си мечтаят за по дълга, дългата коса е по секси и привлича погледите на мъжете и не само. А късата коса на мен ми изглежда по мъжествено, освен ако не е по модерна самата прическа и дамата коята я носи трябва да е готина и със сексапилни черти което е рядко срещано, дългата коса излъчва женственост, жената изглежда по чаровна с по дълга коса. Освен това не сте ли забелязали че рядко хубавите жени ходят подстригани късо.

13.   дългата коса изразява комплекси, а къса прическа отива само на по - красивите. 9 e напълно прав.

15.   Номер 13, коментарът ти е комплексарски, нямаш никакъв усет за красота, обратно виждане на нормалното, освен това мисля че си жена коята завижда!