Споделена история от Секс и интимност

В мен ли е проблемът
Момиче 17г
В мен ли е проблемът?
Досега не съм практикувала секс и най-вероятно скоро няма да се случи. Ясно е, че мастурбирам. Имам си приятел от 1 година и половина и вече просто ми се иска да му дам всичко от себе си, искам да споделя цялата си любов с него.. Истината е, че дори и да се навлажня, аз повече от 9см обиколка ЧУДО ( в случая с шивачен метър съм измерила до къде ми влизат 2-та пръста ) не мога да вкарам. Не е възможно. Имам чувството, че ще се "скъсам" и ще ми трябват шевове. Приятеля ми е споделил, размерите са мъ 16/17см дължина и 12см обиколка в ерекция.
Господи опази ме. Моля ви кажете ми какво мога да направя... Страх ме е, просто имам чувството, че ще се събудя с шевове в някоя болница...
Не ме боли навътре, боли ме около самия отвор....
Спешно се нуждая от някой, който да ми разясни всичко..

Коментари

1.   Да, определено в теб е проблемът и ме учудва, че приятелят ти те търпи. Не знаеш нищо за човешката анатомия!
И още -не се притеснявай, вагината ти направена през нея да могат да излизат 3-5 кг. деца, един пенис няма да ти е проблем.
Приятелят ти също е зле с мерките и теглилките - най-вероятно има нормален член.
Съвет - просто прави петинг с него и ще видиш кой какви мерки има, но ако те е страх толкова от пенетрация, че за теб актът е невъзможен ще трябва да потърсиш психолог

2.   Достатъчно голяма си за да познаваш по-добре тялото си.. Не си ли пробвала да вкараш повече от два пръста, не ти ли се е искало? ! Хубавото на вагината и е, че е достатъчно еластична и се напасва бързо към всякакъв размер. На теб проблема ти е в главата и трябва да го преодолееш ако искаш да се насладиш на взаимност с твоето момче. Ако те е страх от първия път или му нямаш доверие и мислиш че ще те нарани, можеш да го направиш и сама - вземи си вибратор и докато мастурбираш с него когато вече си достатъчно възбудена, просто натисни малко по-упорито. Не е задължително да има болка, но дори и тя да е силна и да има кръв - всичко преминава за няколко минути, а в следващите дни и дискомфорта ще отшуми и познай, ще остане само удоволствието.

3.   Вкарваш се във филми само, никакъв проблем няма да има.

4.   Моят съвет към теб е, щом имаш такива опасения и задръжки, просто отидете в тях или във вас, където е удобно и няма никой и си пуснете филм, намали светлината и започнете да пиете, когато вече усетиш, че става леко пияна започнете да се натискате, може да смениш и на порно канала ако това ще те възбуди, свали му тениската, после той се започне да съблича теб, продължавай да пиеш, но не прекалявай, за да не ти се доповръща и така докато те съблече докрай и то нещата ще станат от самосебе си, не се притеснявай. Алкохола помага да се отпуснеш и да не се дърпаш. Дори да изпитваш болка не се притеснявай, аз в началото имах чувството, че ме режат с нож и неговият пенис е чак в корема ми, но с опита и времето спрях да се чувствам така. Най-чудно ми е как си се отворила сама с пръсти и защо си го направила, как не те е било страх сама да си посегнеш, а те е страх от любовта ти демек гаджето. Надявам се да ми отговориш.

5.   Я не се втельосвай!

6.   Към №4: Авторката не е успяла да се дефлорира! Пише че я боли при проникването на 2 пръста, тоест химена не позволява на нищо по-широко да навлезе във влагалището. Авторке, ще трябва да стиснеш зъби и да понатиснеш с нещо по-голямо от двата пръста или да позволиш на младежа да го направи. Спокойно, няма да се налага да те шият после, зашиват мюсолманските момичета по религиозни подбуди. Пак ти казвам, дискомфорта трае само няколко дни-после идва удоволствието и ще можете спокойно да се наслаждавате на всичко с приятеля ти. Вземи прочети нещо от нета-по тая тема има доста материали. Успех:)

7.   Пиша от телефона(авторката)
Н6 ако това което ми пречи е химена, то егати химена дето имам, иска ми се да взема една нощица и да го одрежа. Болка ама болка. Психически съм се настроила, че това ще е преживяване, което ще ни сближи и че няма нищо нередно в това.
Н1, търпи ме. Който е във връзка не заради секса умее да търпи. Надявам се и теб някой да те търпи толкова, колко ме търпят мен.