Споделена история от Секс и интимност

Девствена на 25
Здравейте! Може би трябва да започна с това, че както си личи от заглавието, съм вече на 25, а все още съм девствена. И аз самата не знам как се стигна до това, все още да съм в това състояние, но какво да се прави-това е положението при мен.

Просто все нямаше време, и други неща бяха по-важни, и така, докъто напоследък все по-често осъзнавам, че може би съм пропуснала да натрупам опит в нормалните човешки взаимоотношения между мъж и жена. Естествено, не става дума за безразборен секс, разбира се, а за нормална романтична, а в последствие, като дойде момента, и сексуална връзка, и така. На моменти съм горда, че съм се запазила досега, а не като повечето си познати и приятелки да го направя още на 15-18, с първия срещнат, но честно казано- вече все повече почва да ми тежи, най вече това, че нямам човек до себе си, като повечето на моята възраст, много от които и деца дори имат вече, а аз какво? Все още девствена.... За смях и срам...

Та сега на въпроса-замислям се дали да не го направя с някой познат, просто за да ми се махне от главата и да не го мисля, или щом съм могла досега, да почакам още малко, докъто срещна подходящия, за който девствеността ми не би била проблем, и би ме приел каквато съм?

Благодаря много за всички съвети!!!

Коментари

51-69 от 69

71.   До 70 - Доста е съмнително, че го е направила. Сигурно е друга причината за спиране на коментарите от нейна страна. Ако го е направила и е доволна, щеше да съобщи/похвали/. Ако не е доволна, би трябвало да сподели защо. Ако не го е направила, не биваше да спира коментарите/нейните-нашите не може да ги спре/. При всички положения, фактът, че искаш само да получаваш/съвети/, без да даваш/споделяш мнения/, говори с какъв човек си имаме работа.

72.   Това е твоят живот и в него е важно единствено какво на теб ти харесва и кога ти харесва да го направиш, ЗАЩО- Защото всички позитиви и негативи в твоя живот са само и единствено за теб.. Проблема тук е не че си девствена или не а че мислиш единствено за това какво мислят другите за това как ти си живееш живота.... а това е сериозен проблем, не като девствеността която можеш да решиш просто с малко алкохол някоя вечер :-)

73.   За мен девствената жена е много по-скъпа и стойностна от тези, които са блудствали, за да се каже, че не са девствени и след това като им е харесало са станали курви. А даже и да не са станали, блудството си остава грях. Омъжи се и тогава прави секс, това е нормалното поведение. Всичко различно от това води рискове, грехове, възползване, драми и сттадания на съвестта. М28

74.   73, твърде консервативно мнение за мъж, и то на 28 години. Поради което силно се съмнявам, че М28 е вярно. По вероятно е Ж80... Точно такъв начин на мислене е докарал авторката до това дередже. Съвети иска, но пък бързо се обижда-е, няма как и едното в другото и душата в рая. Ще го мотаеш месец и още не му било дошло времето... Ами успех!

75.   Не съм религиозен или вярващ, но дадох 5 звезди на номер 73. При една връзка трябва да се вземе предвид характера на човек. За едни би било безпроблемно партньорът им преди това да се е плющял, като за последно, но за други няма по-ценно от девствеността, която би била стабилна основа за бъдещата им връзка, а евентуален компромис цял живот би им тежал, като буца в гърдите всеки път щом се сетят за него. Само незрели читатели със засегнато его не биха се съгласили с моето мнение.

76.   Аз съм бил няколко пъти с една туркиня, от шуменско, учеше в София. Беше на 22 и девствена. Предупреди ме да я пазя. За това го правехме в дупето, а тя си пипаше клитора и свършваше. Ама такова свършване беше! Цялата се тресеше и скимтеше и постепенно затихваше. И аз го усещах по пулсирането на ануса и. Искаше да не свършваме заедно. Да остана в нея докато и премине ефекта от оргазма. Но си остана девствена все пак.

77.   До 71

Направила ли съм го? - Да, защо иначе да искам коментарите да престанат?

Харесало ли ми е? - Та на кого първия път е прекрасен и безпроблемен, както го представят по романтичните филми? Ясно е, че няма такъв! Но като цяло може да се каже, че ми хареса. Щом нямам намерение да спирам, а смятам да продължа, мисля че това говори достатъчно.

До 74- Извинявай много, но според мен ако мъжа достатъчно държи на една жена, и няколко месеца даже ще чака. Ако ли не е склонен- значи не е правилния за съответната, така че не тя губи. Пък и, честно казано, и мъжете имат също чувства, не само нагон. Не са чак пък такива животни, за каквито някой ги мислят. Относно частта за религията в коментара ти- предполагах, че се срещна и такива коментари, но за огромно съжаление ще те разочаровам. Ами не - не съм религиозна фанатичка, представи си , и не това беше причината да остана девствена до толкова преклонната възраст от 25, но както и да е. Честно казано не смятам, че това те интересува, и ти влиза в работата.

Това е последното ми мнение по темата. Надявам се удовлетворява любопитството и отговаря на въпросите ви. Желая на всички ви лека и приятна вечер, много щастие и любов, и всичко най добро.

79.   Раздвам се, че все още има мъже като 75 и 73. Преди известно време се запознах с мъж точно на 28 държеше се с мен като с някаква вещ единсвено за секс кой знае с колко жени е бил и когато му отказах ми заяви, защо съм се правела на интересна на него никой не му отказвал и т.н. държеше се арогантно, грубо и отблъскващо през цялото време. Такива не заслужават да са с никоя, за да се научат да уважават жените.
Аз съм 2 години по-малка от авторката и също съм девствена и мисля да остана така докато не срещна човек, който ще ме уважава и обича, а не да избяга щом разбере че съм девствена. Знам, че такива мъже съществуват и няма да изневеря на принципите си.За жалост до ден днешен такъв не мога да открия, защото свесните мъже отдавна си имат приятелки. Най-вероятно 70% от хората тук няма да одобрят коментара ми, но изках и аз да си кажа мнението.

80.   НОМЕР 37.. подмий се със светена вода хахаха. Какво да кажа.. посмях се добре. Колкото и да ми е тъжно от нещо в ежедневието, като ви чета коментарите и ми се връща положителното настроение.

81.   Темата е стара и няма да съветвам авторката, а ще се отправя към коментарите, които окуражават девствеността.
Да си девствен е знак, за чистота, гордост и непорочност, това го приемам за вярно.
Но не е вярно, че момчето/мъжа, ще се гордее и че цял живот, ще е с нея заради самата девственост.
1-во Мъжете предпочитат девствени, за да ги отворят първи... един вид да се изфукат, че били на някоя си първи и разбираш ли, това е постижение.
2-ро Един мъж, не може да го задържиш при себе си, само защото си била непорочна (девствена).
3-то В днешно време няма момичета, които са били само с един и продължават връзката си с него.
4-то Няма значение на кого ще си отдадеш "цветето", а на кого, ще дадеш сърцето си безрезервно.
Важното е, дали човека те обича, както и ти него... всичко друго е на заден план.

82.   До 73- Да се омъжиш/ожениш и тогава да го правиш, ами то както е тръгнало, ще има девствени по на 30-40 години, защото българите предприемат женитба, съжителство и деца, точно на зряла възраст, а не по-рано, което е обезпокояващо.
Само за жените обсъждате, а мъжете къде са в тази категория? Значи жената няма право, да прави секс, а мъжа има?
Жената става курва, когато го направи с повече от 4-5 мъже, а мъжа дето го е правил с 10 жени... 5 от които неангажиращо, не е курвар.
Много, много ама много повърхностно мислене и 74 се е изразил точно, за теб. Не си на 28, а на поне 60 години, с това повърхностно и "морално" мислене.

До 75- Какви глупости плещиш, кога девствеността е била първа по значение от привличането?

Не сме през 50, 60-те години на миналият век, за да коментираш, с тези думи. Не бих бил с момиче, което не ме привлича визуално и по характер, дори да е девствена.
Значи това да ти изневеряват зад гърба ти, не е буца, но ако момичето е било преди теб с 1-2-3 е проблем, така ли?
Коментирате неща, които не разбирате, не сте наясно със самите себе си.
Като преоткриете себе си, ще "говорим" пак.
Да не пропусна и най-изтънченият коментар, който е право в десятката, това е на 81.

До нови "срещи"! ;)

83.   да ти кажа и аз чаках доста.. ноо 1вия път е хем специален, но и нищо особено.. по-важни са следващите и по-скоро връзката която ще изградиш (1вата ти сериозна връзка) а може и да е така, мисълта за това че си девствена да те спира да имаш нещо с определени хора

85.   Здравей, момиче!
Не знам кой ти е набил в главата, че девствеността на една жена е проблем за мъжете, но ще ти кажа, че е точно обратното!
Да, живеем в модерни времена и никой не е казал, че една жена трябва да е 100% девствена, когато се омъжи, но не отивайте и в другата крайност!
На никой мъж няма да му е приятно да е "баджанак" с половината град, както и няма да му е неприятно, ако гаджето му е девствено! Напротив, такива жени са направо съкровища! Никой нормален мъж не иска да създаде семейство с жена, която е била с леко и фриволно поведение в миналото си! В този ред на мисли - не си изпуснала нищо, за секс има време, намери един истински и читав мъж и бъди щастлива с него!

86.   За нормален мъж не просто не е проблем, а е гигантски плюс. Авторке, моля, мисли с главата си.

88.   Здравей, аз съм на 25г. бившата ми приятелка.. беше на 23г. бях и първият..
Не мисля, че е проблем.. по-скоро се гордей със себе си и вярвай, че ще намериш подходящият и той ще ти е пръв, вероятно и последен.. иначе това с познатите го знам добре и не.. не ми допада като идея!
А за случайни да не говорим, главоболие само ще си докараш, казвам го от личен опит!

89.   Не трябва да оставяш това да продъжава, все пак ти си жена и при жените това е тежко бреме. Жените се познават и минеш ли една възраст, забрави да скъсаш химена. Мисълта ми е, че ти няма как да скриеш този проблем, докато един мъж може да се издаде само от притеснението, не от видни фактори. Аз примерно съм бил така до 27, никоя не успя да ме усети, играех го перде и много имитирах порнографските изпълнения. Но няколко години преди това се изпотявах редовно и гледах в земята в присъствието на момичета. От 25 нагоре го преодолях.
м29

92.   Аз съм на 26 и нямам намерение да го правя никога. Не си изпуснала нищо.

93.   Мнението ми е еднотипно с това на 89, замисли се авторке.
Статистиката сочи, че в България се ражда най-много между 20-25 годишна възраст, след 30 е трудно от чисто психологическа гледна точка. Девствеността при мъжете и жените е различна. При мъжете е на психологическа основа, при жените на психологическа и физическа. Много мъже придават тежест на своята "девственост" и си го карат на ръчна до старини, но не всички са така и аз съм един от тях. В един момент се притесняваш от мнението на момичето, а в другия пиеш една половинка бира на екс и все едно си със поредната в кревата. Работи при доста момчета. При мен това стана на 24. Аз съм мъж и няма какво да крия. Ти обаче имаш тайна и тя ще се разбере веднага, щом се съблечеш пред твоя бъдещ любим. Опитай се да се справиш с това, ако трябва с някое добро и читаво момче, към което имаш малка симпатия. Дори и да не създаваш семейство, изчукай се. И не се заблуждавай от негативните оценки към постинга на 89 и вероятно на моя, те хората си мислят и не са съгласни с много неща, че примерно в космоса няма интелигентен живот, но такъв живот наистина няма и да си го твърдят, нека си го твърдят. Слушай полезните съвети.

94.   М на 37г съм не те хеитвам просто си мисля че или си много надута или не си особенно привлекателна за мъжете това е иначе ако поизчакаш още година две може и да си останеш дествена

51-69 от 69