Споделена история от Секс и интимност

Фетиш
Момче 26г .

Здравейте, имам може би странен фетиш. Възбуждам се от подмишниците на момичетата. Сега лятото направо полудявам като ги гледам. Преди да се чукам с някоя девойка я карам да се изкъпе за да мога да лижа подмишниците й и да са изпразня върху тях. Повечето ме взимат за извратен. Сега нямам приятелка. Интересуват ме мненията и коментарите на момичетата които четат това!!

Коментари

4.   Ами определено за такъв не бях чувала до сега, а кви ли не съм чувала. Освен това аз едвали бих ти дала да ми се изпразниш върху тях, звучи отвратително, но рази хора разни идеали.

5.   Здрасти!

Според мен няма нищо лошо в това, че си с по - различни "влечения" от нормалното, щом не вредиш на никой, значи няма проблем!!!

Не слушай тези, които ти казват, че нещо не ти е наред. Смятам, че ще си намериш някоя по - освободена мацка, която да приема това, а при добър късмет и да го хареса:))) Аз лично не бих го нарекла извращение, ако приятелят ми го поиска от мен, пък и нищо правено с любов не може да се нарече по този начин.
Много успех ти желая!

6.   Не виждам нищо ненормално в това. Щеше да е сбъркано, ако обичаше да са некъпани. Жена съм.

7.   Здрасти. Няма какво да те притеснява. Навсякъде в литературата за тези неща си пише, че човек може да се възбужда от съвсем различни места по тялото. 4 пише, че не би ти дала да го направиш, но всеки започва от нулата и нещата с времето се променят. Като си с приятелка е по-вероятно дори тя да се промени и да имате такъв полов живот.

8.   :)))) Ми, какво да ти кажа. Мисля, че няма лошо в това, щом, като на момичето му харесва. Аз лично го смятам за отвратително, но моят мироглед е друг!

Студентка по медицина

9.   Ей лапенце кой се опитваш да заблудиш е? Кви ги дрънкаш, а пак и вие кво му се хваштате...ОМФГ колко мъка има боже по този свят...Тия ненормални измислени истории си ги разказвай на някой друг _!_

10.   Имах любовник който обичаше да ми свршва върху долната устна;) ако мацката ти се кефи няма да е проблем за нея...но недей от първата среща да го правиш, това е моя съвет!

11.   Ей 9, защо да ни заблуждава лапенцето? Напълно си е възмоно. а ти си спомни, че "щ" не се пише с "ш" и "т" - "хваштате"

12.   До 9: ти си зле. Запази глупавия си безполезен коментар и запомни, че сме тук, за да помогнем на човека ако можем, в противен случай - да си замълчим!

Историята, измислена или не, има реални корени! Има такъв фетиш!!

Моят приятел веднъж се опита да прокара език по подмишницата ми, аз се дръпнах.. Уплаших се -> "Какво му става???"
Оттогава не е го е правил, дори не е споменавал за това. Аз се поинтересувах и се оказа, че има мн хора с подобен фетиш.

13.   Aз пък харесвам женски крака

14.   Аз имам същия фетиш. Обожавам да ближа подмишниците на гаджетата ми, като дори не ми пречи да са леко окосмени... дори обичам да са изпотени (не става дума за некъпани или нещо нехигиенично), а за самата миризма на женската пот - много възбуждаща

15.   Моят фетиш е към ОКОСМЕНИ женски подмишници, просто ме влудяват и много възбуждат. Като правя секс с жена си винаги и хващам ръцете над главата, така че да мога да целувам окосмените и подмишници. Разбира се обожавам цялата окосменост на женското тяло! Преди 30 години в България жените изобщо не бръснеха подмишниците си и беше много хубаво през лятото да се любуваш на приказни гледки, а след това да лющиш чекия "по памет". Спомням си учителката ни по физическо в основното училище (тогава млада 25-6 год. жена, висока и сочна) имаше раскошни черни подмишници. Що чекии съм ударил тогава...

16.   8. :)))) Ми, какво да ти кажа. Мисля, че няма лошо в това, щом, като на момичето му харесва. Аз лично го смятам за отвратително, но моят мироглед е друг!
Студентка по медицина

Толкова и разбираш от медицина глупачке! Това е нормалната мъжка сексуалност, един се възбужда от едно, друг от друго! Аз пък се възбуждам от от нормално изявените женски полови белези - окосмен пубис, окосмени подмишници, окосмени женски крака, големи гърди с големи ареоли, сочни форми. Е намерих си точно такава жена и имам сексуална хармония, която се нарушава само през летните месеци, заради тъпата мода на щавенете, което видиоти българските жени в последните 20 години! Така че боществото е извратено, защото налага антифизиологични стандарти с педофилски привкус