Споделена история от Секс и интимност

Тя иска тройка с още един мъж
Здравейте :) та както си личи от заглавието приятелката ми иска тройка... тя и преди ми е споделяла това но аз мисля че и бях отказал не си спомням точно :/ на скоро започнахме онези тестове от фейсбук и нали отговори колко си допадаш с въпроса и тнк и имаше един тест за интимност... 11 въпроса беше.. и на един от тях беше - Вие необвързана ли сте и аз отговорих с не а отговорът беше да :/ попитах я защо а тя каза че не е прочела вярно е ок смисъл може но следващия беше каква е интимната ви фантазия и отговора беше тройка... така и аз я попитах и тя отначало отказваше да говорим по тази тема защото знае че аз съм мноого ревнив ( зодия рак съм :) ) и аз и обясних че искам да ми каже но не ми каза и вече се умолявах даже :Д казах нали ще си споделяме всичко ти защо не споделяш и така и успях да я накарам да сподели с мен :)) в началото пак беше трудно смисъл каза да искам но не знам от какъв пол и аз казах да знаеш... взе пак ти се иска и тя небе небе нали ти казах но аз и казах че няма да се сърдя или обидя и така ми каза че иска с едно момче което даже не му запомних името нооо никога не съм чувал за него и така изведнъж се появи кааза искам да видя на какво е способен :/ а аз дори не бях чувал за него ;/ аз съм с 1 година по-малък от нея но много си я обичам... досега такива чувства не съм имал... тааа аз я попитах кой е и тя не ми каза каза че е един познат просто... и аз казах че съм навит но с лек замисъл който ще споделя малко по долу... и та аз и казах че съм навит а тя започна не не аз неискам вече и такива... попитах я защо и тя неказваше но накрая я убедих да ми каже на другия ден и тя каза на другия ден че връзката ни е добре и неиска да се развалят отношенията между нас и аз се радвам за това но видях че иска и и казах няма проблем аз съм навит и тя каза ми то и ония пич ще е навит и след 2мин мълчание каза не не не неискам... попринцип ние като го правим тя много трудно се отпуска... и то пред мен.. и щеше да ми е инт как ще се съблече пред него.. явно ще са си близки... и той да я... сещате се.... та плана ми беше да отидем и да започнем и ако тя му позволи аз просто да си тръгна... и всичко между нас да приключи... аз още ще я обичам но няма да понеса че ще позволи на друг да я оправя и затова настоявах много но тя не се пречупи а аз знам коолко много иска но знае че ще направя нещо... и сега искам това да стане защото ако е такава да знам че между нас няма да има нищо но и неискам това да става защото.. аз я обичам и то много... наскоро добави още момчета с които си пише :( скоро се видяхме и докато беше в тоалетната и видях телефона и тя си пише с много момчета :( :( а аз искам да си е само моя и да ревнувам я и ме е страх че ще го направи с друг :( но докато беше това аз прегледах чата с този с който иска да го правим с който са уш само приятели и рядко си пишат... е не е чак толкова рядко... но нямаше сърца и целувки и тнк нямах повече време за да разгледам чата затова търсих емотикони в този чат и за радост нямаше :( моля дайте съвет какво да правя :( тя казва че ако беше с др а не с мен щеше да го направи... каза че аз съм и достатъчен и много се радвам но знам че иска и.. неискам да го прави с други зад гърба ми... смисъл неискам и пред лицето ми де... но поне ще видя каква е :( та какво да правя? да настоявам ли за тройката и ако стане да я зарежа или какво да правя??? офф ПОМОЩ!! моля :(( о и забравих да кажа че тя каза за сега не но в бъдеще във връзката ни може :/ ПОМОЩ!!!!

Коментари

1.   Обичаш я, но според мен не си подхождате. Тя е някак си по-разкрепостена, ако мога така да се изразя, иска да опитва нови неща, а ти не искаш да си я даваш на друг, което е нормално. Просто не е за теб. Рядко се срещат момчета, които да са ОК с това, че гаджето им ще го прави с някой друг пред очите им. А и има голяма вероятност, ако направите това нещо тя да помисли, че е нещо нормално и да иска постоянно да го правите и дори да ти изневерява. Така, че по-добре й кажи какво мислиш, че не ти харесва идеята. И щом си пише с други момчета.. по принцип такива момичета не са верни, защото едва ли си пише приятелски неща с тези момчета, а теб като те гледам едва ли си пишеш с други момичета. Тя просто си е такава. Няма да се промени. И ако не ти се занимава с изневери и подобни работи след време и още повече да те боли, по-добре си намери момиче, което повече се доближава до твоят характер и ще си е само за теб и на никой друг. Това е моето мнение :)

2.   Тя явно иска, но не смее да ти признае. Ако много настояваш и тя е достатъчно наивна да ти повярва, че искаш, ще направите тройка. Оттук нататък си прави изводите дали това положение те устройва. За мен е неприемливо, но ти си решаваш.

3.   Ти сам постъпваш глупаво като я тикаш в посока в която сам не желаеш да отива. Вместо да правиш всичко възможно да обърнеш каруцата и после да страдаш се обърни на 180 градуса и прави всичко да я откажеш от подобни извратени идеи и изобщо не споменавай такива неща. Как можеш да действаш толкова глупаво и наивно? Какво мислиш, че ще стане дори да успееш? Ще развалиш отношенията си и после ще се оплакваш и ще страдаш и ще се питаш защо стана така, ами ти сам натам ги бута нещата.

4.   Интересна ситуация. Трябваше да напишеш на колко години сте и тя коя зодия е. Много щеше да ми помогне на това какъв по-точно съвет да ти дам и как тя би постъпила. Принпицно ти щом ти рак, вие сте слаба зодия, поддавате се някой да ви води за носа и като цяло сте послушни и тя ако е силна зодия затова успява да ти се налага. Тя според мен прекалява с твоята доброта. Разбирам, че има фантазия за тройка, нормално е и други жени имат същата, но според мен тя си е к*рва, защото си пише с разни момчета и май има намерението да му види уменията, не стига че иска да ти изневери, но предпочита и да е пред очите ти, за да не се води изневяра, а уж тройка, хитър подход има. Моето мнение е, че тя щом си е навила да го види той добър ли е в леглото, дали ще е чрез тройка или ще ти изневери, тя вече го е решила, че ще стане. Има те за глупак и това е явно. Само чрез това, че е писала, че е необвързана на онази игра във фейсбук трябва да ти е показателно, че може би тя лъже всички момчета с които си пише, че си няма гадже. Моят съвет към теб е да я излъжеш, че заминаваш някъде за 3-4 дни, ако живеете заедно и демек тя ще остане сама и накарай някой твой приятел който е красив да я сваля и да й предложи да дойде във вас да правят секс, може да си направиш и фалшив профил ако нямаш такъв приятел и така ако примерно нали намериш приятел и той да отиде и там да я съблече и ти влез и уж ги хващаш в изневяра и така ще видиш дали наистина те обича или не. Ако път решиш чрез фалшив профил да го направиш можеш просто като се разберете уж там нали несъществуващото момче да отиде в тях, просто отиди ти и тя ще се е нагласила и й покажи чата и я зарежи. Аз на твое място направо бих я заебала, но ако искаш да я пробваш, направи това.

5.   Знаеш ли ш има разлика между това да иска тройка с още един мъж и това да иска с още един КОНКРЕТЕН мъж. Не, че аз бих приела и първото, но е някак по-безобидно. А и ти си ревнив и я искаш само за себе си.
Ако настояваш за тройката ще нараниш себе си, а и ще си я подвел - хем си навит, хем ще я зарежеш. Човек във връзките си трябва да поставя ясно и конкретно границите.
Дано съм лош пророк, но за мен връзката ви е обречена и е въпрос на време (повече или по-малко) да се разделите.
Късмет!
Ж 28

6.   Я, колко интересно! И цялата история е събрана в едно изречение!

7.   Моля те слагай точки, главни букви, трудно е да се чете написаното от теб. Сякаш се гордееш, че си ревнив, с такова усещане оставам, а тя май не знае точно какво иска.

8.   Ми ако видиш нещо, спи с приятелката и.
Гледай да си сигурен, че иначе ще трябва да прекратяваш без причина.

9.   Не ви познавам, но имам чувството, че притискаш приятелката си с болезнената си фиксация и ревнивост. На човек е нормално да му писне от такова поведение. Може затова и е "сбъркала", че е необвързана. И какво я тестваш с това за тройката? Дали я привличат други мъже? Естествено, всеки го привличат други хора. Въпрос на воля е вече човек да не се поддава на това привличане. А какво лошо има в тройките? Ако и двамата го искате, направете го. Ако не го искате, недейте. Но това, че тя го иска, не я прави лош човек. Най-добрата приятелка на гаджето ми е супер мацка. Моята съм я базикал не веднъж, "хайде де, няма ли да ме споделиш с... ". Иначе с нея сме си говорили за тройки. И двамата сме навити с жена, но не се е случило още. С мъж не ме кефи идеята особено, но съм й казал, че ако го направим с жена, ще върна жеста. Но никгоа не съм й изневерявал и не бих.
Съвет - работи над увереността си. Ако ти си ОК със себе си, приятелката ти ще го усеща, ще се чувства сигурна, ще те обича и е много малко вероятно да ти изневери или да те напусне. Работете над доверието във връзката си. Не я притискай и не бъди комплексар.
Успех!

10.   Мисля че доста правилно разсъждаваш в тази ситуация. За съжаление информационния поток, разбирай всичко фейсбук дава ОГРОМНИ възможности за флирт и какво ли още не. Според мен предусещаш накъде духа вятъра и смятам че това момиче е раздвоено. Може би не иска да те нарани, но същевременно е нещо повече от любопитство към въпросния... За мен ситуацията ми, , понамирисва'' и трябва да си твърд относно принципите си. Кажи й как би се почувствал и я попитай дали наистина държи на теб. Не знам, сигурно сте тинейджъри и да знаеш, приятелю, в този период много се бърка в любовта и наборите ти тепърва опознават любовта, понякога биохимията надделява... Всеки мъж се разочарова в даден етап, но това му помага да израсне и да бъде, , подходящия'' за, , подходящата''. Да обобщя - на мен това не ми допада и моля те не си причинявай сценария с тройката, ще си големия губещ. Буден пич си, смело следвай интуицията и принципите си, никога на колене, след време ще разбереш колко много жени ще срещнеш.
И братле, давай я по-смело с пунктуацията :) Не сме перфектни, но ще е по-лесно за хората, които биха ти помогнали да асимилират разказа ти :)

Със ЗДРАВЕ :) и НЯМА да се даваш! Силен си!

11.   Не, не настоявай. Защо тласкаш приятелката си към нещо, което ТИ не искаш тя да прави!?
Доста нечестен капан и поставяш. Уж си съгласен, но с тайната цел да я зарежеш. Не е правилно просто.
Регламентирай коректно отношенията ви, поставяй ясни граници какво е ок и какво не за теб. В противен случай, рискуваш да я загубиш и само ти ще си си виновен накрая, понеже ще си я подвел.
За да изискваш коректно отношение, на първо място ти трябва да се държиш корекно с другите.

12.   Не, не настоявай. Защо тласкаш приятелката си към нещо, което ТИ не искаш тя да прави!?
Доста нечестен капан и поставяш. Уж си съгласен, но с тайната цел да я зарежеш. Не е правилно просто.
Регламентирай коректно отношенията ви, поставяй ясни граници какво е ок и какво не за теб. В противен случай, рискуваш да я загубиш и само ти ще си си виновен накрая, понеже ще си я подвел.
За да изискваш коректно отношение, на първо място ти трябва да се държиш корекно с другите.

13.   Моите секс фантазии, също включват 2ма мъже, но не бих поверила себе си на друг, освен на приятеля ми. Това с кой си пише също не е фактор. Тези 2 неща абсолютно нищо не означават.
Нали си споделяте всичко кажи ѝ, че искаш да видиш чатовете и ако иска тя да види твоите. Ако не ти даде да ги прочетеш, значи крие от теб нещо. В чата с онова момче не е задължително да има целувки и сърца, за да имат нещо.
Дори и да не намериш нищо подозрително в чатовете си имай 1 наум все пак веднъж се е навила да прави тройка.
И последното, но не на последно място, което е и много трудно за изпълнение, опитай се да не се привързваш много към нея, докато не се убедиш, че тя е също толкова привързана и също толкова те обича. :)
Дано всичко е само дълбоко в главата ѝ и да се оправите. :3

14.   Послушай номер 4 (според мен). Това е добър план, но само ако ти се занимава. Разбира се това звучи някак си детски, но има голям шанс да се получи, така че защо не? Пък и не мисля, че ти ще си виновен ако накараш приятел да я съблазни, защото може да е всеки друг мъж и тя да се поддаде. Недей да настояваш за тройка, за да не стане така че накрая тя да ти каже "Ама защо ме зарязваш, направих го за теб/защото ти искаше". Наистина има разлика между тройка с някой си мъж и това да иска с конкретен мъж и по-точно изказването "искам да видя на какво е способен". Защо мислиш го иска? Да стане неин любовник или ако й хареса да зареже теб и да отиде при него. Емотиконите не са нужни за да има флирт или уговорки. Това което казва номер 13 е също добра идея. Питай я, а ако ти откаже или решиш да не я питаш може да издебнеш, когато си е отворила фейсбука на компютър/лаптоп и го е оставила или някак се да се добереш до телефона й. Да, лично пространство и т. н. но ако не прави нещ нередно няма да й е проблем да чете и дори да видиш нещо няма да е кой знае какво все пак ти е приятелка (много рядко да не ти даде примерно, защото си е пращала грозни снимки с приятелки и не искаш да я видиш). Във всеки случай ситуацията ее доооста подозрителна. Успех!

17.   Братко, прати я във германия, да прави тройки-четворки, да и да са петици, а парите ще ти ги праща на теб.

18.   Не е за теб пич! И аз съм от този тип момчета, които не могат да делят половинката си с други, има много такива, които обичат тройки, такива които обичат да гледат как чукат жените им cucold или нещо такова, но аз не съм от тези и моето си е мое. Аз като цяло бях откраднал всичките пароли на приятелката ми и видях, че е сериозна, не могат да я прилъжат за кафета и прочие и си държи на мен, но пък разбрах с кой кога и под каква форма е била и ми стана неприятно. Жените са света вода ненапита на пръв поглед, добрички, не правят лоши неща, не спят с мъжете за по една нощ, не искат тройки, не искат да поглеждат друг, но знай само едно, всичко това е една измислица, и както мъжете сме по-разкрепостени и се заглеждаме по жените и си викаме "тая да ми падне ще я скъсам", така и жените са хора, нормално е и те да имат подобни мисли, но са по-прикрити! Дръж я изкъсо и ако ти изневерява и излиза на срещи с други й бий шута, няма смисъл.. фейсбукът ги направи ку*ви, музиката, тази култура, дискотеките, телевизията, София ден и НОЩ и разни такива неща!

19.   По принцип не съм от тези дето упрекват, ама не можах да се сдържа след като прочетох Но6.

Не мога човек, нищо не разбрах. Вземи ги слагай тез препинателни знаци бре мама му стара. Неуважение е към четящите. На училище е трябвало ходиш преди ебеш.

1. Писала си с някой дето тя си е избрала

2. После си искал да я чукат и не си искал да я чукат... Ся искаш или неискаш?
Ако си ревнив не е за тебе тази работа. Само ще разбереш колко я сърби. Ми сърби я, да. И не се притеснявай след като се зарежете веднага ще тръгне след фейсбукърите. Ама ти алтернатива нямаш, братко.

Точка 1 е достатъчна да й биеш шута, останалото е игра със собственото ти его.

Ревноста е винаги за губещите. И не, те не са ревниви щото са загубили, те са загубили щото са ревниви.

20.   Според мен коментатор номер 1 е верен е си подхождате но ако те обича да забрави за тройка уплашия малко кажи ако правиш тройка си тръгвам завинаги надявам се да съм ти помогнал

21.   Всеки човек има секс фантазии независимо дали е мъж или жена и би било чудесно да се споделят с половинката и заедно да се решава кои от тях да се реализират. Аз също съм РАК и в началото бях много ревнив, но с времето разбрах, че партньорите трябва да си имат пълно доверие и трябва да бъдат малко по-разкрепостени, защото това, което ти не даваш на партньорката си, тя ще го потърси при друг. Може би сте още доста млади, което ще рече, че това няма да ви е последната връзка и при всички случаи ще опитате доста нови неща. Аз съм опитвал тройка с две жени и мога да кажа, че чувството е прекрасно. Особено, когато те двете правят секс пред мен :)))) Другата дама е омъжена, но имайки предвид, че тя е доста палава, а съпругът и не е от най-разкрепостените, тя си търси забавления и доста често участва в групови изпълнения с преобладаващо мнозинство от мъже! За това моето мнение е следното: Или не подтиквай приятелката си към тройка, защото после връщане назад няма, тъй като ще има отново и отново и отново... или се опитай да и избиеш тази мисъл от главата, а ако не става, трябва да се разделите или да свикнеш с мисълта, че други ще я оправят пред теб! Има много семейства фенове на суинга. Това е следващото нещо, което искам да пробвам с тази омъжената дама, тъй като тя го практикува от доста време с различни партньори.

23.   Според мен номер 18 е прав щом се заглежда по други и си пише с тях тогава има и огромна вероятност и да ти изневери. Аз съм жена на 25 години и винаги съм била по разкрепостена, но след като намерих правилния мъж за когото ще се омъжа скоро вече не само не съм правила тройки, не съм си пидала с други, но и не искам. Сигурна съм че тя те познава и знае че ти си ревнив и че не би я делил, тя иска да направите тройка, но след като знае бе ти не искаш ако ти настояваш тя ако е умна ще ти откаже, защото ще разбере че тук има нещо в случая че искаш да я изпиташ. Според мен тя не е за теб, щом ти не си и достатъчен и тя си пише с други, иска тройка с руд конкретен мъж значи просто тя не е за теб. Надявам се на си намериш момиче за което ти ще си достатъчен и няма да де заглежда по други. Успех!

24.   не става за сериозна връзка, щом вече го е допуснала в мислите си и го иска. На*ебете я двама, трима, свършете й на лицето и в устата и я остави, не ти трябва за семейство, деца и сериозна връзка, никога няма да стане !

26.   Суровата истина е че една жена никога не е твоя, просто сега е твоят ред :D

Трябваше ми бая време да го разбера, но след като го осъзнах - спрях да се впрягам за всички, тия глупости. Най-важното е да имаш опции. Потърси в тубата "entrepreneurs in cars". пича ще ти даде червеното хапче, освен ако не искаш да живееш като повечето в матрицата ;)

27.   Напълно подкрепям 24 и 26, това не ти е го препоръчам за семеен живот. Гаджето на един приятел също искаше тройки и накрая спа с всичките му приятели, изпокара ги. Най-много се замисли над думите на 24. Жените разсъждават така, че в момента са до един мъж и когато решат ще го сменят за друг. Аз съм стегнат и много често се е случвало пред приятелите си да ме обират с поглед. В такива ситуации просто ми е жал за тези наивници.

28.   Младите не знаят български език. А иначе ревността е болест. Даже и не се лекува. Заболелите така си отиват. Лошото е че няма терапия и рецепта. По добре не се разболявайте.

29.   Ако търсиш сериозна връзка с бъдеще, не си губи времето с нея, защото си попаднал на извратена курва, за която един не е достатъчен и никога няма да се промени. Ако си само за игрите, изчукай я с приятелите си, но за нищо друго не става. Тя ще си е такава и ще прекара жирота си от кур на кур, че както виждаш и по няколко наведнъж. Тя е от тези жени, които с една ръка държи бебето и го кърми, а с другата хванала на съседа кура и го смуче.

30.   1. Брат, ти си на 16 и се познава по правописа ти. Ти дори не се стараеш , което е неуважение към читателите .
2. Приятелката ти е курва
3. Ти си подметка.

Точка