Споделена история от Секс и интимност

Анален, клизма ?
Здравейте ! Обичам секса, но започна да ми омръзва обикновенното мушкане ! Искам анален секс! Може ли някой да ми каже как си прави клизма в домашни условия, преди анален секс ?

Мерси предварително !

Коментари

1.   Ами в аптеките се продава комплект за домашна клизма.

2.   За какво ти е клизма, просто отиваш до тоалетната по голяма нужда и готово!

3.   най-добре си е да ти я направят не в домашни условия

4.   Най-лесен начин - развиваш слушалката от подвижния душ настройваш водата на оптимална температура и сила и маркуча го допираш до до дупето си.
Резултата трябва да е веднага.
Процедурата се прави няколко пъти!
Дерзайте!

7.   Първият ми анален секс ще го помня. Чудех се как този мъж ме целува отзад, ближе ме и дори езика си вкарваше, като знам какво изтече от там като си правих клизма, малко преди това. Не разбирах как може толкова да искат.

9.   N7 Как сме искали, ами първо е защото ви желаем, . Ти да беше видяла какво изтича като се раждаш, щеше да те е срам да кажеш, че си се родила. Второ сфинктер е много по-стегнат и приятното усещане от самото проникване е по-продължително и по-късно. Поне за мен това са причините.