Споделена история от Секс и интимност

Без желание за секс, защо?
Здравейте!
Ще гледам да съм кратка. Аз съм момиче с доста активен полов живот, започнах от рано да правя секс. С първите ми партньори не ми беше кой знае колко хубаво, но все пак много обичах това, и всеки път исках още и още, дори при тях да не бях изпитвала оргазъм. От 1 година и половина си имам приятел с който водим страхотен сексуален живот! Той е първият при който съм изпитвала истинско удоволствие и то почти всеки път. Понякога даже правихме по 5 пъти секс на ден. Беше страхотно. Но! От около 3 4 месеца нямам желание за секс, чак даже ми става "досадно" когато се стигне до там, отказвам му но все пак не мога да го оставя на "сухо" и понякога заради него го правя, и нямам търпение да свърши. Не знам защо така, с него ми в много хубаво но от скоро защо така, понякога имам желание за секс но предпочитам да се самозадоволя отколкото да правя секс. Повярвайте причината не е в него, той е много добър и опитен в леглото, но какво може да накара мен която много обичам секса да не искам?

Коментари

1.   Уважаем автор! Как сега спокойно на цяла България разказваш как от розови ногти се е*ш наляво-надясно с всички така, МОЛЯ ТИ СЕ, разкажи на бъдещият си мъж кате попита за интимният ти живот до него. Нямаш никакво морално право да го криеш как става ясно. Е, ако искаш, смятай го това за мъжка солидарност ;)

2.   Рутината.. т. е вече не те пали емоционално. Няма проблем - при всички идва такъв момент и тогава е настъпило времето да разнообразите. Направете нещо ново и различно, както в леглото, така и извън него. Разкажи му за твоите най-извратени фантазии, както и не забравяй да попиташ за неговите. Осъществявайте ги заедно и редовно.

3.   Явно проблема е психически. Има ли нещо което куца при вас?

5.   Най-вероятно хормонални нарушения или злоупотреба с алкохол, цигари, наркотици.