Споделена история от Секс и интимност

Секс преди теста за бременност ?
Здравейте,имам няколко въпроса и те са следните:на 18 съм и миналата година абортирах,само че докторите ли не са погледнали добре-незнам,но ми правиха кюртаж.Лекарите казаха,че съм здрава като пушка,но аз имам притеснения,айретен че имам и някакви кисти,които също ме притесняват,но нямам средства да за медикаментите които ми предписаха.Дали ще мога да забременея?И понеже с приятелят ми сме решили да си направим дете сега той свърши в мен на два пъти.Но понеже знам,че тест мога да си направя чак след 2 седмици и съм под голямо напрежение.Мога ли по-рано да си направя тстът,ще отчете ли вярно?Освен това незнам дали съм била в овулация и цикълът ми е нередовен.А и мога ли да правя секс докато дойде време да си направя тестът?Мерси предварително..

Коментари

1.   леле,майко.момиче,тръгнала си да правиш деца,а се погледни само какви въпроси задаваш.първо можеш да си направиш тест когато поискаш,но може да не ти покаже с точност.секс естествено,че можеш да правиш,дори и да си бременна,няма да забременееш втори път,споко....а и е хубаво да знаеш,че понякога хората опитват с години,или месеци да забременеят,не винаги става от 1,2 пъти,така че се успокой малко,и не бързай с тестовете,защото едва ли има смисъл да си правиш всяка седмица тест.колкото до кистите,ако имаш възможност купуваи си лекарствата,не разбирам как нямаш пари за тях,а ще имаш за прегледи след това като забременееш и за бебето.много по детцки мислите маи,но това не е шега и ако забременееш ще ти трябват пари,така че по добре първо си погледни здравето,а и може да е опасно после и за самия плод или пък не дай бойе да неможеш да забременееш заради тях.незнам помисли си.аз съм бремена в момента и ти казвам,че бременноста изобщо не е евтина.има доста не покрити прегледи и изследвания от касата,така че мисли