Споделена история от Секс и интимност

Как да говоря с него за по-чест секс?
Здравейте! Аз съм на 17 години и с приятеля ми (25) имаме един проблем свързан със секса. Проблемът е, че той живее с техните, както и аз, освен това и той ходи на работа, повечето дни през седмицата е зает, виждаме се почти всеки ден когато сме свободни, но рядко ни се отдава възможност да правим секс. Внай-добрият случай се случва веднъж в седмицата. Не е от липсата на привличане, а от липсата на място, на уединение, на спокойствие и сигурност, че няма да нинпрекъсне някой. Не съм говорила с него по тази тема, но мисля, че и той се измъчва от това. Дайте ми съвети и предложения как да го попитам или да отворя тема, как ще я караме така без секс или да му намекна по някакъв начин, че трябва да се отдаваме един друг по-често. Той не е виновен за това разбира се, ежедневието ни е такова, че или сме заети, дори има дни в които нв може да се видим или ако това стане и обстановката се нажежи, не може да стигнем по-далеч, защото все сме заобиколени от досадници в тях или в нас. Досга ни се е отдавала възможност за креватни иьпълнения, само когато сме извън града, досга пътувахме всяка седмица, защото се налагаше, но тези пътувания като приключат скоро, как бихме правили секс, ако все няма къде???

Коментари

1.   Ако искате да правите секс, има къде-ако трябва ще се ебете като кучетата в храстите... Ако приятеля ти има кола, излизате от града и започвате, може да си наемете стая в някой мотел за една нощ, може в някоя тоалетна, мазе... Все родителите ти или неговите излизат, ходят някъде за почивните дни, използвайте това време. Иначе отиваш и му казваш, че не ти стига да правиш секс веднъж седмично, той ще разбере

2.   Ами намерете си квартира, мисля, че човек не трябва да живее все с техмите, вярно е, че парите не стигат и е трудно. Ми обсъдете темата за квартира.

3.   Егаси, ако аз имах такова момиче като теб, винаги щеше да намирам време за да я задоволявам. Тоя твоя приятел да не е обърнал сачмата? :D

4.   Ами в тях? Той сигурно си има стся-удряте ключа и толкова! Няма нищо лошо и срамно. Всеки от хората около вас се сеща, че правите секс, но примерно може да си пуснете силно филм, за да мислят, че гледате нещо. Като сте заедно на затворена врата, едва ли някой ще влезе без да чука или да предупреди.

5.   Че що трябва да намекваш... прости си му кажи нали сте двойка.. преспивате тяхните заключвате вратата и се мятате...

6.   Стига да има желание, секс може да правите и в парка, на някоя пейка в по закътано място, но трябва да сте по дискретни, без виене и други шумове. Навремето как са правили секс, млади и стари са спели в една стая, натъркаляни на земята, че и по 10 деца са правили? Стига с оправдания, който го иска, намира начин. Намерете си една квартирка за почасово ползване(има бабички които предлагат такива), давате й 5 лв. и два часа ползвате стаята. А и той щом е на 25, си няма своя стая ли? Да не спи при мама? Кой ще му държи сметка, какво прави в стаята си? Оставяте твоите обувки пред вратата му(за да не ви безспокои никой) и си правете креватните упражнения. Не вярвам родителите му да са толкова задръстени, все пак сина им е на 25, не е дечко.

7.   Може да отидете на някой хотел на почивка.
Или в някой парк през ноща, като се оправи времето.
Може късно вечер да правите секс в неговият вход или в твоя.
Също така, да разбирам че той или ти нямате лична стая и затова не може да правите секс у дома? Или просто вашите или техните незнаят за вашата връзка и затова не го правите по стаиите си.
Другият вариант е да идете на някаква почивка, пеък и събота и неделя да се върнете и там да се разцепите от секс.

8.   Здрасти младо момиче. А бе ти си на 17.. не трябваше ли да си като тия твоите повечето на твоята възраст, дето се оплакват, че някой искал секс от тях и се чувствали използвани...

Жените още малко ще кажете, че не обичате секса...