Споделена история от Секс и интимност

Става ли се лесбийка, от ласките между момичета и нормални ли са те!
Ще ви разкажа една история, за интимните отношения между малолетни момичета и по-късното им рефлектиране, в сексуалната им ориентация и изгтаждането им като пълноценни хора. Повлиях се да напиша това, от прочетеното в темата - http://spodeli.net/1/story-10287.html или "От играчка - плачка ... секс с приятелка - ами сега?"

Малко предисловие. Мъж съм и живях с втората си жена, чието момиче порасна в ръцете ми от бебе. Аз иначе, имам двама сина от предишния си брак.

Та малката израстна пред очите ми, годините минаваха неусетно и тя се превърна в прекрасно и много красиво момиче. И като всяко момиче, слушаше повече майка си, въпреки че и от мен копираше каквото види.
Събирахме се с приятели, семейно с жените им и децата. Малките вече на 16, си попийваха алкохол, но в разумните граници и това не правеше впечатление на никой. Е, по-добре да пиеха ограничено пред нас, отколкото сами в дискотеките и както повечето тинейджъри - до зори. Моят приятел също имаше момиче което обожаваше баща си /до ден днешен/ и бе приятелка с нашето девойче. Двете бяха почти неразделни и винаги в наща компания с другия татко. Заедно в тях, на дискотека, на разходки... Забелязах обаче, странно поведение помежду двете момичета, а също и с още две тяхни приятелки, които се изразяваха в опипване и целуване помежду им и то пред нас, но го приемахме като една игра, игра вследствие на техния пубертет. Ами всички сме минали от там. Нормално е на тяхната възраст, да ги подгони хормона.
Да но, аз съм си малко мнителен и започнах да ги наблюдавам по внимателно. Личеше си че в тая игра имаше повече сексуален аспект, отколкото така нареченото от тях "лигавене".
Подозренията ми се оправдаха, когато един ден тръгнах да търся моят приятел в тях /таткото на другото момиче/ и ме посрещна моето, което бе на гости на приятелката си. Беше доста с ,как да го кажа, доста особен вид - нещо като жена след секс, доста разголена, размазан грим, с разрошени коси и т.н. В началото не обърнах внимание, защото тя и в къщи е била така /не се притесняваше от голотата си/, но като влязох вътре, видях и приятелката и, която едвам смогваше да се облече!? Не казах нищо. Попитах само за баща и, и си тръгнах, като разбрах че го нямаше. След няколко дена ситуацията вече бе ясна. Малките се чукаха по женски. Това стана ясно, когато се бяхме събрали в дома на моят приятел с децата, моят син и още две тяхни приятелки. Ние си пиехме на масата, те си танцуваха на музиката, пак се лигавеха по старому, а жените ни бяха по женски на заведение. Странното дойде после, като си тръгвах. Малките /вече на 17 години/, влязоха в банята всичките заедно и почнаха да се закачат със сина ми, като се показваха полуголи от там и го викаха при тях. Той обаче си е доста разумно момче и не им се вързваше. После всички момичета се усамотиха в съседната спалня. Като попитах сина си, защото той все пак бе по-близко до тях в отношенията си, ми сподели, че ще си правят игрички заедно, ще си бъркали по дупките, целували и т.н. После се усмихна и каза:
- Баща ми, те това правят като са заедно!
Вече ми бе повече от ясно, за тия тяхните "игри". Знаех какво правеха "по женски". Като поговорих с малката на саме, без да споделям с майка и, за да не я изложа, тя се оправда че са само закачки и че си има приятел, което аз знаех. Както и да е, нещата си продължиха по старому.
Дните минаваха а с тях и годините. Вече не сме заедно с въпросната жена/майка и/, но още се виждаме и подържане сексуални отношения. Просто не живеем заедно. Помагам им в живота, поправям им и компютъра /аз това работя/ и един ден, когато бях го взел за ремонт, попрегледах хронологията на малката, която бе вече на 19 години. Бях любопитен за една дата, в която тя бе сама в тях /без майка си/ с приятелка - едно друго момиче. Знаех и по това, че двете са били пред компютъра преди да си легнат. Интересно ми бе какво са правили двете по времето когато са си легнали и компютъра е бил включен пред тях. С неголяма изненада, установих че са търсили и гледали в нета, само порно с лесбийско съдържание! И нито едно такова, с участие на мъж! Само и единствено, различни порно филми с жени!
Също така знаех, че малката бе скъсала с гаджето си, който и бе първия, опитваше други връзки с момчета, но все не се обвързваше. А бе вече на 19. Излизаше само с новата си приятелка. Често преспиваха двете у тях, а ние с майка и, само това чакахме, да останем сами и да правим секс. Така че очакванията ми се оправдаха, че лесбийството не е само вроден интерес на жени към жени, ами се случва с децата по време на тяхното израстване и навлизане в пубертета. Това е най опасната възраст, въпреки че това може да се отключи и по-късно...
Сега малката все още има хаотични и неуспешни връзки с момчета и честичко се усамотява с някоя приятелка, да погледат лесбийско порно, да спят заедно и ... Така е! Секса продължава в каквато и да е форма. Благодаря ви че ме изслушахте /прочетохте темата/ и дано ви е било интересно. Всъщност да си призная, секса между жени винаги ме е привличал. Опитвали сме с майка и секс с трета жена и с удоволствое забелязвах тяхната интимност по вереме на акта. Бе просто една "Луда и бурна нощ!" нощ в която никой не се притесняваше от нищо и се правеха "невъзможни" неща! Сега си мечтая пак за подобно изживяване с две жени :)
Подпис: не се чете

Коментари

1.   Много интересна историйка :):):) Аз даже коментирах тази от която си се повлиял. В женската любов има много страст.. и ти си го видял. Аз съм го пробвала само веднъж с една моя много добра приятелка още на 17, с която все още подържаме отношения но само приятелски, много пъти сме си говорили за станалото, и пак ще го пробваме. Която жена не е опитала такава любов е пропуснала много :)

4.   Хубава история!

5.   Ужасен си !
Не стигнах и до края за да разбера че точно това ти и харесва малката искаш нея а не майка и ..думи нямам жалък си дори да не си го признаваш е така любопитството да ги гледаш дори те привлича .Аз съм била с жена и да различно усещане е но не я мисли сега иска това и това прави след време може и друго да реши неин избор е а и до някъде е модерно сега като че ли всеки трябва да го пробва .А ти като спиш с майка и за кого си мислиш кого желаеш ?Ето само за това по -добре никога да не съм с мъж ..

6.   Леле No5 какъв правопис! Ти учила ли си Български правопис? И нищо не си разбрала! Никъде в написаното, автора не показва сексуални мераци към дъщеря си, а напротив! Удивление, тактичност и разбиране към нея!!! И вземи се просвети малко, че с тая неграмотност се излагаш! Как не те срам да пишеш и да се излагаш? Разбралата тя...
Иначе и на мен ми харесва откровението. Ж28

7.   а тия мацки не са ли от пловдив.Мисля че ги познавам. много яка историка

8.   От автора до No7. Не не са от Пловдив. От София са. Няма как да ги познаваш.