Споделена история от Секс и интимност

Прекалено засилено сексуално желание
Здравейте,
не знам какво се случва с мен. От известно време насам имам прекалено засилено сексуално желание. Имам приятел, с който нещата са сериозни. Преди да стигнем до интимност много разговаряхме на тази тема и останах с впечатлението, че както всички мъже и той обича секса. За мен това е важно и искам всичко да бъде перфектно. Първите пъти, в които правихме секс, за съжаление се чувствах незадоволена. Той усещаше това и много го тормозеше. Дадох му време и всичко беше наред. Последната седмица не мисля за нищо друго освен за това. Още щом го видя и има възможност му се нахвърлям. Всичко звучи наред, но не е..мисля че неговото сексуално желание няма нищо общо с моето. Когато му говоря за това той ме пита Само това ли е важно за теб..като се замисля може би има нещо такова. Постоянно го обвинявам, че не може да ме задоволи и чувствам, че потъпквам мъжкото му достойнство. Не искам да бъде така, обичам го много и искам да ме посъветвате какво да правя. Има ли някакъв начин, по който да намаля своето желание?

Коментари

1.   Според мен няма такъв начин с който да си намалиш сексуалното желание. Трябва ти човек като теб който обича секса колкото теб, това крепи една връзка ,поне това е моето мнение или го питай какво иска от секса пробвайте нещо ново например анален секс , суинг или нещо друго не знам , но трябва да се говори за това .Не оставяй нещата така вземи нещата в свои ръце .Успех :)

2.   А защо просто не му кажеш и покажеш какво и как точно ти харесва в секса? Не го обвинявай, че не те задоволява, а му говори положителни неща - какво е направил добре и пр. Ако стане по-уверен, бъди сигурна, че ще е много по-активен.

3.   Защо трябва да променяш себе с? Ти си това, което си и толкова. Имаш нужда от темпераментен мъж с достатъчно сексуален заряд.
Не му повтаряй непрекъснато, че не си задоволена. Кажи му какво трябва да направи, за да ти достави истинско удоволствие. Ако наистина те обича, ще положи усилия и като те види как се гърчиш от удоволствие, ще е доволен и от себе си. Самочувствието на един мъж трябва да бъде подхранвано, за да има стимул и смелост да ти даде това, което искаш. Иначе той сам ще се обезкуражава да опитва да задоволи желанията ти.
G.

4.   Защо не пробваш сама?

5.   Е , реши за себе си какви са приоритетите в живота ти? Сексуално ,или финансово задоволяване. Трудно се постига баланс между двете. След това има различни решения.Но сексуалното желание се лекува само със секс!

6.   Аз също страдам от подобна болест.Моля помогнете-аз ли нещо не съм наред.Имам засилено сексуално влечение.

7.   Ами и аз съм така хора постоянно щом си помисля за приятеля ми и се възбуждам... Работата е там че в началото дори и да не беше много добър никога не спираше докато не свърша и аз. Той се чувства все още така гадно защото все още се случва че свършва много бързо но го окуражавам и това му помогна донякъде сега е много по добър и няма нужда да ме продължава след като свърши защото двамата свършваме заедно всеки път но сега пък постоянно мисля за секс..

8.   №7 какво съвпадение аз съм мъж и също постоянно мисля за секс.

9.   Жени, ако сексът се превръща в задължение и цел с която на всяка цена трябва да бъдете задоволени, мъжът не може свободно и пълноценно да се наслаждава на секса. Това почти винаги коства допълнителни усилия на мъжа и когато мисълта му е насочена там, то е за сметка на първичната страст с която би избухнал без задръжки, мерси

10.   Мила, има два варианта. Първият, че във връзката си полово неудолетворена. Вторият, че си нимфоманка. Разбирам, че обичаш момчето и не искаш, да го оставяш или да му изневеряваш. Има едни лекари, наричат ги сексолози. Ако не ви се отива там, има доста други начини. Продават разни спрейове и кремове за задържане на еякулацията, например. Или разни играчки в помощ на сексуалността. После, престани да си повтаряш, че си незадоволена. Просто разбери дали това е така. Например, уединете се някъде за 4-5 дни. Там на спокойствие и когато можете да се отдадете напълно един на друг, виж какво ще стане. Прояви малко търпение, без да ескалираш напрежение. Времето ще покаже. Защото има и такова понятие: "несходство", чиито изход е раздяла. Ако си втория случай, там спасение няма. Имах една позната, налиташе на всички. Имах неблагоразумието да легна веднъж с нея. Свършваше по 4 пъти на час. Цялата вечер (бе и зимна) го правихме. Аз свърших 3 пъти, а тя поне 13. Заспахме на разведеляване, събудихме се към 10. Не, не закусихме! Нямаше време, защото ме почна още с отварянето на очите си. И така до към 14ч. Протрих се тотално. Като успях да си тръгна (тактично, разбира се) само дето не бягах надолу по стълбите. И големият тормоз започна после. Обаждаше ми се през два часа, канеше ме по дискотеки, барове, на почивки. Бе взела карти за Обзор лятото за нейна сметка... Не искам да си спомням. Изчукала е над 200 мъже. Болестно състояние, за което вече трябва лечение.

11.   Ухаа е чак толкова :D не съм чак толкова загоряла че да му изневеря само него искам наистина имала съм помисли към друг защото имаме история ама никога няма да изневеря