Споделена история от Секс и интимност

Имам влечение към колега
На 34 години съм, семейна с малко дете. Скоро се върнах на работа от майчинство и открих, че един от колегите ми е станал по-привлекателен от преди. Не разбирам защо не съм мy обръщала внимание преди. Сега ми се вижда свеж, чист, поддържан, добре възпитан, внимателен, спокоен. Не е красив. По-скоро е от онзи тип мъже - малко старомодни, леко сдържани, с лица и тела, които не правят впечатление. Аз винаги съм харесвала леко грозновати мъже, тип "чички" или дори малко смотани, които обаче са добре поддържани и се държат възпитано и внимателно.
Тази вечер правих страхотен секс с мъжа ми! На тъмно обаче. Виждах само силyета на мъжа ми и си мислех за колегата.
Но може би никога няма да бъда с него наистина. В къщи не бих поканила някого, особено него. Не бих отишла и y тях (той също е женен с дете). Просто с него сексът трябва да е бавен, наситен със страст. И не искам да е набързо някъде.
Надявам се, че съдбата си знае работата и ще имаме такъв слyчай.

Коментари

1.   Еми нормално е отвреме-навреме човек да си почива от семейното щастие.
Заминете с колегата някъде "в командировка" за 3-4 дена.
Невероятно освежава брака.

3.   Живея в двулична обществена среда, където се твърди, че връзките с колегите били едва ли не забранени. Но ти казвам от опит, че няма по-голямо удовоствие да ходиш на работа заради любов или силно сексуално привличане на работното място. Времето минава бързо, а откраднатите мигове с другия са много сладки. Не остъстваш от работа, а направо си пееш отивайки натам. Защото някъде те чакат две сладки устни и едно дупе за опипване....
Абсолютно съм убеден, че ако връзките на работното място не се преследват (особено от моралистки) ефективността от работата би била по-голяма.
А при теб моментът ще дойде със сигурност щом го искаш.

4.   Чета авторката и номер едно, после се бия по главата и се чудя кога обществото ни западна толкова. Тя иска да изневери на мъжа си при наличието на малко дете в семейството им, а номер 1 й дава съвети за "командировки". Вие да сте чували, че връзката е по-важна от сърбежите долу? Едва ли, иначе поне щяхте да имате угризения, а като ви чета всеки от двамата е готов да наеме стая някъде и да доведе там колегата, за да не се провали случайно "невероятния" шанс жената да сложи рога на мъжа си. Ако го направиш, дано те хванат! Затова сме така - твърде много хора лъжат и им се разминава! Все отнякъде трябва да се започне. Жалко за детето ти, но като те слушам си представям какви съвети ще му даваш някой ден. "Зарежи го оня баламурник мъжа ти/жена ти (не знам пола му) и 5-те ви деца (примерно) - важно е да правиш секс с колегата/колежката си, че иначе ще ти се появи акне и ще имаш хормонален дисбаланс заради липса на извънбрачен секс". Опазил ни Господ от партньори в живота като вас двамата, които си "почиват от семейното щастие"!

5.   Не подавай на такива изкушения, защото ще объркаш нещата, както много други и може да се стигне до развод. Не си струва. Мимолетните удоволствия винаги носят дълголетни духовни терзания. Не се омърсявай. Помоли се на Господ да те избави от греховни помисли и страсти. Със здраве!

6.   Ела на себе си. Ти ходиш на работа за да работиш. Мисли трезво.

7.   Колко по-лесно е мацка като теб да свали колега. За да сваляме вас жените обаче е по трудно.

8.   След като допускаш изневярата от твоя страна н брака си за нещо нормално, поговори със съпруга си, за да няма после - извинения от рода "прости ми, не исках" и т. н. Прочети внимателно в този сайт някой от темите на жени, които са изневерили на мъжете си и за последиците от това и чак тогава тръгни да изневеряваш. И запомни: "жената трябва да е умна два пъти в живота си, когато се омъжва и когато изневерява на съпруга си. Ако не е умна тези два пъти, трябва да е умна цял живот".

12.   СПРИ С ФИЛМИТЕ, иначе ще развалиш две семейства. Не мисли с онази си работа, а с главата. Поела си отговорност за семейство, спазвай я.

13.   Разрови се, и прочети следните истории в сайта, и коментарите отдолу:

"Севейството е нещо свещено, но късно го осъзнах. Прочетете и ще разберете... "

"Хора споделете - нормално ли е поведението на втория ми мъж "

"Преследвах мечтите си, но загубих децата си.. "

Може да ти се изяснят някои неща...

Depravity

15.   И аз така, както авторката, заплеснах се по един колега, допаднахме си и започнахме да излизаме, не много често, но достатъчно. Точно в този период мъжът ми много пътуваши и аз бях самотна, но явно и глупава. И двама семейни, аз с две деца, той с едно дете. Жена му обаче усети, че става нещо и ни излови в хотела. Скандалът беше най - голямото унижение в живота ми. Не искам да ви обяснявам как съм излезнала от цялата ситуация. Веднага напуснах работа и нито го чух повече, нито го видях.
Разбрах, че такова нещо като умна изневяра няма. Винаги единият се дъни. Разбрах и друго залогът е прекалено голям, че да излагам на риск и себе си и децата си. Мъжът ми няма да ми прости и това е разбираемо. Сега си ходя на работа и си гледам съпругът и децата и с глупости не се занимавам. Няма смисъл.