Споделена история от Секс и интимност

Да кажа
Аз съм момиче на 27. Адски обичам да ме чукат здраво, силно, мазохистично. Пробвала съм се с всичко, което е отвор по тялото ми. Вмъквала съм си разни неща и нещица не само в отворите, за които често се споменава в нета, но и в носа, дори и в пикочния канал. Мога да споделя усещанията си, макар някои неща да съм правила сама, без участието на приятел или приятелка. Но това, което искам да споделя, е че ме побърква от удоволствие единствено сексът с мъж, вагинално в онази поза, която е най разпространена -мъжът ляга над теб и те оножда, а ти си фантазираш и си помагаш с ръка. Всичко друго ми е интересно, но макар и да възбужда някакви странни мисли, не ме хвърля в онази треска, наречена от хората оргазъм. Имам по мое мнение доста постоянни партньори, които обслужват тялото ми при желание от моя страна по всяко време. И все пак, за да стигна до моя си начин, правя и нещата, които много от вас отхвърлят. Трудничко ми беше да усвоя дълбокото проникване при френската любов, но пък до каква степен се възбужда партньорът от това... А как здраво ми пори корема после... Не ми се налага често да мастурбирам, защото винаги, с много редки изключения си набавям мъж за да ме разложи на съставните части, но и когато съм сама, а в главата ми са се навъртели еротични мисли, не мога да изпитам същото удоволствие, което изпитвам с който и да е разгонен самец.
Може би ще се съглася с онези които биха казали, че не зная какво е съдържанието на думата "любов". Аз наистина не зная, и никога не съм се чувствала вързана за един единствен мъж, пък дори да беше най желаният от всички жени по света. В крайна сметка, уважението, което другите изпитват или демонстрират притворно към мен не се дължи на сексуалните ми предпочитания, а на това, което съм постигнала и реализирала в обществената йерархия (не обичам подобни изрази, но не ми идва на ум по подходящ). От моето благоволение зависят много съдби и моите решения посочват добрия изход от множество ситуации. Това ме прави търсена, ухажвана и уважавана сред кръга, в който се движа. Вероятно ще сключа брак с подходящ за бъдещето на бъдещите ни потомци мъж, но със сигурност няма да го направя със заслепени от замаян от "любов" мозък. Дали ще ми "изневерява"? Вероятно. Много го правят. Във всеки случай, аз -да! И то непрекъснато, докато съумявам да владея положението.
No coment!

Коментари

1.   Ами браво! :) Живей си докато можеш.Щом ти доставя удоволствие няма проблем.Все пак всеки сам решава за себе си..

*Syndrome

3.   Ами... хубаво :) Независима, зряла жена, интелигентна, знаеща какво иска и вече постигнала го... ама малко самовлюбена ми изглеждаш. А дано успееш да владееш положението, че бъдещия ти мъж не ми се мисли какво го очаква, а за децата да не говоря...
Но ти ще овладееш всичко, не се съмнявам :)

М 22

4.   Добре си се изразила, ясно и категорично, но честно казано, тази историйка ме отврати.

5.   здр искам да попитам пишинг правила ли си?и дали ти харесва?

6.   Хм...не ти трябва мъж изобщо, но
виж едно магаре би ти свършило работа,
що се отнася до момента с " разпарянето "
дали ще ти харесяа идеята ,а ?

8.   Здравей, аз също съм момиче на 27г. не съм тясно скроена личност. Опитвала съм какво ли не ,на момента ми харесва, след това не ми харесва с една дума (в секса разнообразието е важно) , но не всичко остава постоянно. Може би найстина не знаеш значението на думата "любов" ,защото не си я срещнала или се самозаблуждаваш , че е така. И откровенно много грубо се изразяваш за себе си "обслужват тялото ми"- ти не си играчка на ,която трябва да и презаредят батериите, ти трябва да си " ЛИЧНОСТ". Може би така ти харесва :)

9.   Не си пробвала с кучето си още! Крайно време е да те пришпори и то.

11.   Хм! Благодаря за предложенията! Сериозно. Прекалено сте уверени в себе си... Чували ли сте сентенцията "Никога не казвай 'никога' !" ? Познавам доста "моралистки" с "неопетнени чувства", които като вас са се вземали много на сериозно като момичета и млади жени, а сега проклинат безумието си, но всеки сам си изгражда живота. Не бъдете прекалено уверени, че не съм пробвала и измислените от вас брутални фантазии. Някои съм, а някои не съм. Опивала съм сигурно и неща, за които едва ли сте чували, въпреки нета. Споделих изводите си на базата на опита си, който явно е по обширен от този на коментиращите. И все пак, искам да ви напомня, че никъде в посланието ми няма оплакване от живота, който живея. Така, че вероятно някой има нужда от вашите съвети, но не ги хабете напразно. Тук просто са излишни.
Благодаря отново за вниманието!

13.   ами като са излишни коментарите защо си губиш времето в писане на просташката ти история с която описваш жалкия си живот..Или си някоя малолетна к%рва, която не е сигурна дали това което си описала е правилния начин на живот, или си нямаш друга работа и освен тук никъде другаде не можеш да привлечеш внимание с глупавите си истории..

14.   A защо тази "просташката ти история" те предизвиква да пишеш "умните" си предположения? Може би, не бих се върнала на тмата си, ако не беше ти... Ако животът ми ти изглежда жалък, вероятно твоят е "бурен" и интересен? Може би имаш какво да ни разкажеш, така, че казаното от теб да е интересно, красиво, възвишено, или пък предизвикателно, арогантно и отблъскващо? Всъщност, много би ми било интересно да узная какво би съумяла да кажеш, защото с поста си под №13 нищо не си казала, за съжаление...