Споделена история от Секс и интимност

Секс по време на цикъл
Здравейте,имам един въпрос към всички мъже посещаващи сайта. Бърка ли ви да правите секс в период в който приятелката ви е в цикъл?
Моят приятел си го иска и тогава, а на мен лично ми е много кофти и винаги му отказвам. Първо, че ми е недобно така като съм в цикъл с тази кръв, мацаница голяма...ще съм благодарна да чуя мнението на мъжете, мерси за вниманието!

Коментари

1-50 от 52

1.   За мен е отврат..не бих го направила дори и гаджето ми да иска....

2.   Пробвайте в банята, но го предупреди какво ще види, за да си знае. Хубаво е да е с презерватив. А относно твоето удоволствие ... в никакъв случай няма да загубиш !!!!! Успех !

3.   егати нехигиеничното ...приятеля ти толкова ли не може да устиска няколко дни ...

4.   Абе деца не ви ли е неудобно да задавате глупави въпроси?Всички мъже около теб ли искат постоянно секс?Толкова ли не могат да си държат пишките в гащите за 5 дена?Как не ги е гнус,щом сме създадени така значи има защо,никoй мъж не е умрял,защото 5 дена не е правил секс с половинката си.чети в Интернет преди да задаваш малоумни въпроси

7.   Амии...аз съм на 14..не съм правила секс (в цикъл или не), но съм чела в някои книги, че извършването на полов акт по време на менструация може да доведе до някакъв вид инфекция на пениса на партньора или до замърсяване на вагината ти.
Подчертавам, че само съм го чела, а колко е така, не знам.

8.   защо нападате момичето така . Аз например два пъти вече съм го правила с приятеля ми , когато съм била в цикъл и на мене не ми пречи нито пък на него . Разбира се преди това му бях казала че може да изцапаме и така следващия път вече знаехме какво да правим . нз аз невиждам никакъв проблем .

9.   От авторката:
Благодаря за отговорите,номер 8 радвам се,че сподели.Не е въпросът,че приятелят ми не издържа 5 дена без секс,а,че понякога и на мен ми се иска.Просто исках да знам какво е мнението на мъжете и дали са имали сексуални изживявания в такъв период и какво мислят като цяло.

10.   Това не е добре от гледна точка на хигиената най-вече...а и на мен би ми било некомфортно...

Мег*

11.   Обсъждали сме тази тема с доста приятелки и всичките потвръждават че когато са в цикъл "глада" за секс им се усилва адски много и изпитват по - голямо удоволствие от секса :) Има мъже на които им харесва да правят секс докато приятелката им е в цикъл, но естествено ще е по - добре това да става в банята :) И аз съм правила секс по време на цикъл и това не ми е пречило нито на партньора ми ...

12.   Значи,въпроса е към мъжете,мили дами.На вас кво ви дреме и тъй и тъй сте оцапани.Аз лично ако ми се ... нали , нито хигиена нито миризма ще ме спре.Ако някой Е..Ч не иска да те награби като течеш значи или не му се е.е (аз не познавам такова животно) или го е гнус от теб ,което трябва да ти покаже колко му дреме за тебе.До №4 - не сме деца и НЕ не можем да си държим пишките в гащите 5 дни.А и не трябва-нали живеем за удоволствието ,което такива като тебе май рядко изпитват.

13.   Няма проблем ако е в банята (инак много цапа;) ). Аз изпозвам и кондом

14.   Аз съм на 35-жена. Нехигиенично е, да. Обаче точно тогава сякаш страшно много се възбуждам и редовно го правим. Той също няма нищо против. То като дойде, не пита.

15.   Това е вредно и секс не се прави по време на цикъл---вредно Е!!!

16.   Аз съм М на 23... Стана ми интерена темата та се поразрових малко. Истината е, че по време на цикъл жените стават по чувствителни на някои места (така пишеше пък дали е истина жените ще кажат :D) и за това секса по време на цикъл е желан и от някои жени (аз познавам 2 такива). Ако ще тече кръв все едно сме клали агне за гергьовден - естествено че няма да е приятно. Но например когато моята приятелка е в края на цикъла си и знам, че ще има малко зацапване не ми пречи да го правим - може и в банята за да е по хигиенично. При всички жени менструацията е различна - по обилна, по дълга или кратка и т.н. Апропо - желанията и неудобствата на всики са различни :)

17.   Че то като си в цикал не боли ли?

18.   Аз правя секс по време на цикъл с приятеля ми,но сме заедно от 4 години и нямаме никакви проблеми

19.   И аз правя секс по това време, но не помня дали някога е ставало в първите и по-специално в първия ден, защото не го карам леко, тъй че кръвотечението не е било кой знае какво. Не мисля, че е гнусно и че мъжете не го харесват и да- увеличава ми се желанието.

20.   според мен всичко е строго индивидуално, но двамата трябва да го искат. Аз имам постоянна връзка от над 7 години, но на приятелят ми не иска и не го правим, макар че винаги и без това използваме кондом. Както и да е, аз (за белята) точно тогава имам много голямо желание, но нищо не става на сила...

22.   Стана ми интересно и реших и аз да споделя!
Имам дългогодишна връзка и държа да ви кажа, че най-хубавия си секс съм правила докато съм била в цикъл! Който не епробвал му го препораъчвам! Чувството е незабравимо! Естествено с презарватив, но при нас не винаги е било в банята! Вече има перални, вода бол така че... Секса е за да изпиташ удоволствие, а не да мислиш какво ще изцапаш!
Моят съвет е - пробвай и ще разбереш, че не е било нужно да питаш! УСПЕХ

24.   хубаво е пробвай. и на мен ми харесва но малко момичета го правят в тоя момент. много е яко

25.   Аз съм момиче на 20г с приятеля ми сме го правили по време на цикъла ми обаче не в първите 2 3 дена защото е малко неприятно. И да наистина тогава съм по-чувствителна и удоволствието е още по-голямо пробвай нищо няма да загубиш, но го правете с презерватив по-добре е и за теб и за него, че може да се получи някоя инфекция.

Ц**

И за тези, които само критикуват като не сте пробвали недей те само да нападате момичето тя иска мнение не критики.

26.   Аз съм 40 годишна жена и мога да ви кажа, че за жената най-чувсвения секс е по време на цикъл. само че го правя в началото или края на периода. удоволствието е неописуемо. Важното е мъжа да не се притеснява разбира се.

27.   Съгласна съм с 26. Аз го правя най-редовно, не обичам да се спираме

29.   Моя приятеЛ е същия ние сме от 2 години заедно а сме на 16 демек от 14 годишна възраст преди не беше такъв а сега... цикал.. не му минавваа ужас мн е гнусно но.. това са мъжете :D

30.   Хах аз имам приятел от 5 години, най- много му се иска, когато съм неразположена ( на мен също ) Ако се прави под течаща вода няма и капчица да има - личен опит. Който не е опитал е изпуснал! Различни хора, различни мнения все пак, ако бяхме всички едни и същи нямаше да е интересно.

31.   Зависи си от човека. На някои им харесва и то много. Особено на момчетата, защото им е по-влажно, но и аз лично мисля, че е нехигиенично и нездравословно.
Щом на теб не ти харесва, просто кажи на приятеля си.

32.   Вредни ли са сексуалните контакти по време на менструация?

Да! Защото, при въвеждане на пениса във влагалището по време на цикъл, той действа като "бутало". Менструална кръв, заедно с микроорганизми, могат да се избутат към матката, маточните тръби и корема, предизвиквайки инфекции и ендометриоза.

иначе, ако ви е по - приятно що пък не? !

34.   Здравейте. омъжена съм от 10 години и мъжа ми никога не е искал секс по време на цикъл. Анално много рядко но вагинално не. От него знам че мъжа освен сърбящ обрив по пениса може да хване някоя по- серьозна болест.

35.   ... Едно време са считали, че жената в менструация е нечиста и не са я пипали в такива дни. Даже в някои култури е известно, че са ги пращали и в друга колиба, едно за да не блазни мъжа, а второ за да и се даде временен покой. Никои не е изисквал от жена с кьрвене да бьде активна и в домашните си задьлжения(те са се поемали от другите жени в кьщата), та камо ли да я тьрсят за секс....

36.   №35 Едно време са правили секс само с цел забременяване. В Еврейската Библия, известна като Танах, пише секс да се прави само в седмицата, която е седмица след свършавне на менструация и седмица преди започване на новата, тъй като жената е една седмица в менструация, остава една седмица месечно за секс и то точно по време на овулация. Когато е бременна съответно не й идва и съответно няма нужда от секс. Сексът е бил с цел зачеване, на колкото може повече деца.
В 21 век се прави секс за удоволствие.
№34 Менструацията на здравата жена не е нечиста, това е кръв която идва от нея и ако тя е здрава кръвта си е най чистата, единствената цел на кървенето е да отведе ненужната яйцеклетка извън тялото на жената.
№32 ендометриозата не е инфекция тя може да се получи и при девствени момичета. А инфекциите с който плашиш могат да се получат по всяко едно време дори да не сте в в цикъл, прекалено замърсеното бутало винаги си е опасно!

37.   хахахха 34, от НЕГО ли знаеш това, за страшните болести по пениса, които може да хване докато те чука и ти си в цикъл:)))А не ти ли е казвал случайно, че хората правейки редовен секс свикват едни с други освен личностно ами и микробиологично и такива инфекции са рядкост... Не е добре да се прави секс първият и вторият ден от цикъла, когато кръвотечението е обилно, ама след това кой ще ни спре, а? :))

38.   Я, да Ви питам аз, ако се виждате с половинките си за 4-5 дни месечно и Ви се пада, точно тогава, всеки път да сте в цикъл... И какво правим тогава?
При нас конкретно (семейство от 5г. ) няма задръжки. А и аз, както много други, който са коментирали, съм по- чувствителна в тези дни. Освен това, за съпругът ми е по- приятно да свършва вътре. Правим го без презерватив, но после задължително се измива добре с препарат за интимните зони.

39.   Най-хубавият ми спомен е точно така.
Беше ми за първи път.
Бях на 18, намерих си 'кака', каква ти кака - на 23.
Поисках си, каза че е в мензис, казах "какво от това".
Не отказа. Направихме го 3 пъти. Пазих я много.
Тогава не знаех, че мога да го направя и вътре.
Накрая каза: 'Защо не сме гаджета,
щяхме да си се ебем по цял ден'.
Минало незабравимо. И до днес я сънувам.

40.   Аз лош опит имам! На приятелката ми и дойде по време на секс! Хем по леглото имаше кръв, хем целият около половите органи бях омазан.

41.   Н:39: Има случаи, в които жената може да забременее по време на цикъл. Може да е по-малка вероятността, отколкото в овулация, но има случаи и то доста.

42.   В първите 2-3 дни съм като болна,нямам никакво желание за секс,чувствам се отпаднала,боли ме корема...почивам си.Желанието ми идва някъде към 4-5-тия ден,когато кървенето е съвсем слабо.Но мъжа ми не иска в такива дни-ужасява се от мисълта ,че ще се изцапа.Даже и с презерватив не иска.А аз се страхувам от вкарване на инфекция или замърсяване на това деликатно място....и така си минават 5-те дни.

За мен в такива дни секса е нехигиеничен и нездравословен.

Иначе ,за да не е без нищо,той си иска и аз му правя орален и е предоволен и не ме закача за друго.

43.   Номер 41,откъде ги мъдрите подобни глупости,не разбирам!
Жената НЯМА как да забременее по време на менструация,защото именно тогава чрез менструацията се отделя вече неоплодената яйцеклетка.Какво по дяволите ще оплоди сперматозоидът след като яйцеклетка няма и тя е отделена под формата на менструация?Именно дните на овулация (1-2 дена) ,са единствените възможни дни за зачеване.Тогава яйцеклетка съзрява и е готова да бъде оплодена от сперматозоида.Преди да давате погрешни сведения и да залъгвате хората ,първо се ограмотете!
За протокола- Лекар съм.

44.   М 37. Всичко е до човека. Аз лично обичам да правя секс, когато мацката ми е в цикъл, защото мога да свършвам в нея. Обожавам да свършвам в нея. Да знам, че семенната ми течност седи вътре дори, когато сме на кафе след няколко часа. Не ползваме презервативи. Аз ги мразя. Намаляват ми удоволствието наполовина (поне)! Но не е и много приятно в момента на еякулацията, да мислиш, да се съобразяваш, да сменяш ритъма, да го вадиш и да свършваш отвън. А що се отнася до мръсотията... ами понеже обичам мацката си, обичам всяка нейна течност. Обичам и дъха й. Когато е хремава и ръцете са й заети, се случва да й издухам носа, като кихне и да й забърша сополите от муцунката... е и кво? Ами ако нещо се случи с нея и се наложи да й бърша дупето, ще го правя, и то с огромна любов. Та... какво остава за кръвта от цикъла... Това е течността, която е характерна за жените. Течност, която ги измъчва, притеснява, сконфузва ги, ако протекат по неподходящо време на неподходящо място.... А точно тази течност ги прави пълноценни жени, такива, каквито ние ги желаем! Защо да ме е гнус от нея? Просто слагам една дебела хавлия под нас, правим го, после и двамата в банята да се измием. Дори като видя кръвта й по мен, ми става хубаво... Когато сме в движение в неловка ситуация, аз търча да търся салфетки, памук или при по-голям късмет - памук. Защото тя е жена и не искам да се притеснява от това. Понякога аз изхвърлям използваната превръзка. Не ме е гнус. Утре, ако нещо се случи с мен, нея няма да я е гнус да ми помага. Това е любовта, останалото е ебане. :)

45.   № 44
Шапка ти свалям!!!
Ето това е истински мъж, който умее да обича и уважава!!!
А вие "хигиенични" лигли и лигльовци опознайте тялото си това на партньора си! Прочетете малко книжки!
Има една много полезна "Курс по любов"

47.   Аз съм момиче и с бившия ми го правихме няколко пъти. Само един път пробвахме, когато ми беше 2ри ден. Правихме го под душа и беше хубаво. Иначе всички други пъти е било с презерватив и съм била в последните дни.
Моят съвет е, когато си още в началото да не го правите, освен ако не е под душа.

48.   Щях да пиша нещо, но след коментара на 44 няма смисъл, обаче не си прав за забременяването. Иначе да, постеляш една хавлия и се наслаждаваш. Има и предимства, че е някак възбуждащо, и мацките тогава ги бие яко хормона и са по диви.

49.   'Що бе, к'во лошо има, ще си правим мартенички.

50.   Аз веднъж съм правил секс с момиче докато е било в цикъл. Бях с презерватив тогава. Нямам нищо против. Естествено е по-добре когато не е, но и докато е в цикъл също става и да, не е зле, аз нямам нищо против.

51.   Мацка по добре разясни на приятеля си че може да стане някоя беля... Все пак си пречистваш организма и това е много нехигиенично. Аз лично правя секс с приятелката ми 2 3 пъти седмично понякога и по рядко но никога до сега не съм я молил за секс по време на цикъл (дори и анален).

52.   Язека ного обичах тека кога бех мома. БАБА ТОРБАЛАНА

58.   И аз съм правила секс с приятеля ми по време на цикъл.. Единият път дори се изцапахме. Въпрос на доверие и на избор е. Принципно за приятеля ми няма никакво значение, аз се дърпам повече-но инак може да пробваш, потвръждавам, че няма да загубиш нищо-от 10на пъти, само веднъж сме се изцапали :))

59.   Мисля, че този линк ще е полезен тук. http://www.beu.bg/как-се-прави-секс-по-време-на-цикъл-news9374.html Повечето неща вероятно ги знаете, но все пак има и доста добри идеи.

61.   Първият ми път беше по време на цикъл. Не е толкова страшно

62.   Слава Богу, че все пак имало и мъже като 44. За щастие и гаджето ми разсъждава по този начин. С него го правим по всяко време и дори ме е лизал докато съм била в цикъл (естествено в началото на акта, когато все още не сме се изцапали много). Когато двама души истински се обичат, те не се гнусят един от друг, а да не говорим, че когато и двамата сте разгорещени, това може да бъде силно еротично.
Пък тоя акълия 43, дето се представя за лекар: Да си чувал, че сперматозоидите могат да преживеят в тялото на жената около 72 часа (рядко, но все пак възможно). Може да се забременее и непосредствено преди цикъл и по време на- пак повтарям рядкост е, но не е изключено.
Професор по молекулярна биология

64.   Е с няколкото дена кво пък ши му стане...??? Най-добре недейте мн гнусно и нехигиенично

1-50 от 52