Споделена история от Секс и интимност

Аз съм на 22 а тя на 16
Здравей те приятели ще се опитам да съм по-кратък. Момче на 22 години съм бях на рожден ден с приятели и след приятна пиянска .. Вечер, вкарах в леглото си 16 годишна. Това ми се случи преди две седмици и не спира да ми се върти мисълта дали да я оставя. Или да продължа, много е хубава сладка добра и малака. Проблема е че не искам да постъпя лошо с нея. Като например на*бана и изоставена и не искам да и разбивам живота. Благодария ви за прочита и за мнението ви. :)

Коментари

1.   Щом ей така ти се е пуснала, едва ли такива неща ще я "травмират"

2.   Според мен е каквото чустваш това да направиш. Ако сте добре не виждам смисъл да ги оставиш. Но пример ти давам ти си знаеш

3.   На 22 бърка секса с любовта.
Дръпнал си я на купон и вече си се влюбил.
Мислиш си, че тя също те обича толкова много, че ще си разбие живота заради теб. Ти май си много самовлюбен.
Реално ти каза, че се обичате? Каза само че сте били на купон и сте го направили.

Ле - ле осъзнай се бе момче.
Очаквах повече от тази история.

4.   Виж сега - живота ѝ няма да го разбиеш, ако я оставиш да си го живее, а ако ѝ загубиш 1-2-3... години без да я желаеш и я разкараш, точно когато тя си мисли, че цял живот ще е с теб. Ако пък я искаш, защо да я оставяш? Но едва ли - в противен случай нямаше да имаш тези терзания.
Айде със здраве, усмивки и ум! :)
(Ж 28)

5.   То в днешно време най-много ти да се почувстваш на*бан и изоставен. Колкото и нереално да звучи не мисля, че тя го мисли толкова колкото ти. По лошо е ако наистина не искаш да имаш нещо повече с нея и си мълчиш. Ако пък искаш да се пробваш с нея, направи го.

6.   Не наранявай момичето, щом мислиш, че е сладка и ти харесва, възрастта не е от значение! Иначе преди да вземеш решение поговори с нея и да, късмет!

7.   Не знам как си на 22 с този правопис, честно :/

Не, сериозно. Нямаш работа с толкова по-малко момиче. Направо не проумявам как не ви е срам всичките, дето се бутате на деца. Вярвай ми, няма да ѝ разбиеш чак толкова живота - нито си първият мъж на тази земя, нито последният.

9.   И аз съм така с приятеля ми смисл той е на 22 аз на 16 и е супер ако я обичаш бъди с нея

11.   всъщност няма смисъл от терзания, тя е боклук за тва че си е легнала с непознат, а ти си боклук, че си от този тип хора изобщо. Защо се притесняваш?? 111?

13.   Като я оставиш може би ще й направиш услуга. Хубав извод би бил да не правиш секс пиян. Ще си спестиш СПИН и разни други болести, както и това, че няма да станеш рано баща.

15.   От автора, благодария на всички, за мнението.. :)