Споделена история от Секс и интимност

В кои пози свършват мъжете?
Здравейте!
С този въпрос се обръщам към господата. Споделете в коя позна свършвате най-бързо и коя ви доставя най-голямо удоволствие. Моят приятел винаги свършва на кучешката, не че и на мисионерска не е свършвал, или по време на свирка, но ако го правим набързо, кучешката е избора, при който бързото свършване е гарантирано. Та, ще се радвам да спиделите преживявания, а и ако дадете някой съвет как свършвате по-бързо, кое ви предразполага достатъчно добре :)
Поздрави,
И.

Коментари

1.   Най-бързо свършвам от чекия, която си правя сам. А когато правя секс се старая тя да е на първо място. Харесва ми погледа и усмивката й след като съм я задоволил. След това идва и моя ред. Няма нищо по-хубаво от това да я гледам в очите когато свършвам.

2.   Във всички пози...
А и авторке, то бързото свършване, не значи хубаво свършване

3.   Най-бързо свършвам в мисионерската. Сигурно е нещо свързано с положението на тялото.

5.   Като цяло позите в които аз извършвам движението и определям темпото. иначе нямам нищо против пози като "ездачката", но там е значително по-бавно

7.   Страхотно е когато тя е седнала на маса или нещо друго високо, а аз съм прав! Така никои не притиска другия, а проникването е дъбоко! Само мацето знае какво ще се случи след фрикцийте. Иначе обожавам тя да е отгоре, с различни под вариации, както дойде! Супер е и за двамата!

8.   Аз се чудя едно - за какво ти е на акъла да искаш да го свършиш възможно най-бързо?
1. И мъжете си падат по по-дългото удоволствие. Ако в повечето случаи свършват за 1 минута, едва ли ще са особено удовлетворени от секса с теб.
2. Ти мислиш ли за своето удоволствие изобщо? Не те разбирам, честно!
3. Във връзка с точка 2 - част от удоволствието и вдигането на самочувствието на мъжа е в това да е задоволил истински партньорката си, така че не го пренебрегвай!
Изводът е, че бързият секс носи тръпка, възбуда и удоволствие, но ако се осланяме само на него, нито мъжът, нито жената ще са задоволени.
Що се отнася до питането ти - мъжът ми свършва всякак. Включително много обича да се случва със свирка и докато еякулира да продължавам да му го смуча и да гълтам. На мен това също ми харесва, а той твърди, че никога свирка не му е харесвала повече от моята. Е - това още повече ме стимулира и изпитвам удоволствие. Така че отново ти повтарям - не се съсредоточавай върху бързото свършване, а върху ВЗАИМНОТО удоволствие, защото там е ключът от палатката към добрия секс! :)
Ж29

9.   За мен най-доброто свършване, е когато жената е правили свирки на мъжа, клекнала е пред него и с изплезен език, чака той да и се изпразни.

11.   Не знам защо, но най- ми харесва да й свърша в устата, без да я предупредя, като лекичко и задържа главата, когато се опита да се дръпне :)

12.   Вероятно ако са ме провесили през балкона може и да не свърша, но при всички други случаи е гарантирано! Виж, за жената хич не е сигурно.

13.   Да, определено изпразването, което са описали 8, 9 и отчасти 10 е най-готино. За съжаление моята половинка отказва твърдо да гълта или поне да свършвам на лицето или езика й. :( Ако нямаш задръжки, това е идеалният вариант.
Застани между краката му и му го смучи бавно и чувствено, докато стенеш. Гледай го право в очите, смучи го нежно и демонстрирай, че ти харесва. Можеш да се докосваш по влагалището и гърдите. Накарай го да ти показва кога е моментът точно преди да свърши. Тогава забавяй темпото, докато се успокои. След това продължи. Повтори процедурата няколко пъти и тогава му духай докато ти се изпразни в устата. Според предпочитанията ви, можеш или да гълташ или да изплюеш еротично спермата по гърдите си й да я размажеш, да я бълбукаш с леко отворена уста и т. н.

14.   Аз свършвам най-бързо, когато съм прав зад нея. Най бавно на ездачка. Всичко зависи от наклона и триенето. По-голямо триене, по-бързо свършване. И още нещо съм забелязал. Ако няма хубава и дълга свирка свършвам по-бързо отколкото след дълга и хубава свирка... ;)

15.   Хаха. Момчета, вие не сте ли опитвали да й качите краката на рамената? Аз в тая поза (мисионерската, но краката да са събрани и да са ми на рамената, а аз да се опирам само на ръце и пръсти на краката) свършвам бързо и със супер много сперма. Триенето при тая поза е огромно, а и самата гледка на стенещата жена с прехапани устни под мен и тресящи гърди направо ме побърква. Опитайте...
АКАТИМ