Споделена история от Секс и интимност

Попаднах в силната клопка на параноята
Здравейте! Младо момче съм. Обвързан съм с любовта на живота ми от 18 месеца. Всичко между нас е наред и нямаме никакви проблеми помежду ни. Много си помагаме един на друг, много се обичаме, живеем заедно, заспиваме прегърнати, сънуваме се, смеем се заедно, но и плачем заедно. И двамата за кратък период от време загубихме по нещо любимо за нас и болката ни беше обща и ни свърза още повече. Наистина много мога да пиша за нас и то все силни неща доказващи, че любовта наистина. съществува, колкото и да бях скептичен преди време. Проблема ми според мен идва оттам, че тя за мен е първата сериозна приятелка. Да, наистина това е първото ми гадже за над 24 г. Дълго време не си търсех, през останалото пък получавах отказ и удрях на камък. Получаваше се много често ситуацията-тя ме харесва, аз нея не и обратното. Или просто е обвързана, пък аз не. Както и да е. Та явно проблема ми е, че тя за мен е първа, а пък аз съм трети. Всичко е относно секса. Не съм девствен, нито тя. Аз съм го правил само при платени компаньонки и то от 2008 г. досега пътите ми се броят на пръстите. на двете ръце. Буквално. Питах се защо. да давам макар и веднъж годишно по 60-100 лв. за. нещо, което ми се полага безплатно и то на някаква непозната, при положение, че тези пари можеха да идат за друга цел. Моята приятелка пък по груби изчисления го е правила едно 70 пъти с първия и, като минимум. С втория и, който е бил за кратко са го правили 4 пъти. Общо може да се каже, че, ако аз който съм и по-голям от нея съм го правил примерно 7 пъти, то тя го е направила 77. Положението стана кофти, защото при нашето запознанство си писахме относно секса и тя сподели някой неща за любими техни пози, за двойна френска, за единия в леглото какъв бил, пък как другия бил върха, накарал я за 4 пъти да свърши 2 пъти, бил перфектен, правила го с първия на много места-във входа и на блока 10-тина пъти, на полянка някъде, у тях и т. н. Към другия нямала никакви забележки, успешно се вписвал в ролята си на доминатор, като я хващал за врата по време на секс и т. н. Първия и пък се оплакал, че не можел да и смогва, защото тя го желаела толкова много.... Разбирайте всеки ден тя си го е слагала сама едва ли не, докато аз изживявах поредната самотна вечер с тъжни песни. Когато си писахме тези работи тогава в самото начало аз се възбуждах от тези нейни думи, от това каква страстна палавница е и ми беше гот. Повярвайте ми обаче, когато преди 4-5 месеца се върнах случайно към тези хронологии, защото си търсех нещо от наши стари чатове, се натъкнах на всички онези словоизлияния и тогава в мен се отприщи една ревност, една болка, една тъга, едно много гадно чувство, което не те напуска с месеци. Незнам защо, но често започнах да се връщам към онези чатове, за да ме заболи отново, станах съмнителен и то меко казано, макар да нямаше за какво. В момента съм стигнал до положение, че ставам в 4 и 50 сутрин за работа и веднага още преди да съм отишъл в банята тя ми изскача чисто гола с някой от тях двамата, който я обладава, докато тя пъшка и се усмихва. Така дори, докато работя постоянно ми излизат пред очите тези сцени в продължение на часове. Прибирам се, гледаме филм, ядем аз я гледам нея-представям си я пак с тях. Правим страхотен секс, аз от известно време не спирам да си представям как тя го прави не с мен, а с някой от бившите и. Започнаха страхотни скандали, заради бившите, не спирах да плача, тя също покрай мен, отново започнах цигара след цигара. Живота ми се превърна в кошмарен ад. Мъка ми е, че жената в, която съм толкова силно влюбен и за, която искам да се оженя и да имаме един ден дете е била толкова интимна с някакви загубеняци единия от които наркоман. Мъчно ми е и не мога да го приема. И съня започнах да си разбивам, не спя, като преди, а кошмарите са задължителни. Незнам как да превъзмогна болката, но ми влияе изключително зле и върху спане и върху ядене, тренировкиличен живот, приятелството ми с някой хора, скандали с родители и т. н. ВСИЧКО! Спря да ми пука и за живота ми щях да си тегля ножа преди седмица, с колата ми пък меко казано сякаш искам да си причиня нещо... Боли да знаеш, че жена ти е била в обятията на други толкова много пъти...

Коментари

1.   1. Веднага изтрий онези чатове!
2. Посети психолог.
Проблемът не е в нейните ектове, които междувпрочем не са много, а в твоите комплекси. Ами ако тя започне да прави скандали от ревност, че си бил със 7 проститутки?
Надскочи своето его!

2.   Номер едно - жена съм, на 28 г.

3.   Разбирам ти да си бил непорочен преди да се събереш с нея, в такъв случай даже едва ли щеше да се стигне до връзка, но все едно тя сега да ревнува, че си ходил на проститутки и че пак го правиш. Според мен и двамата сте от сходен тип мироглед, що се отнася до сексуалния живот, и е добре да си живеете заедно.

4.   "Започнаха страхотни скандали, заради бившите, " Това е краят, примири се и я разкарай. Не можеш да върнеш времето назад, трябвало е да мислиш преди да изтече. Тя е най тъпата кифла, щом ти се е хвалила какво е правила. Реакцията ти е съвсем нормална, а мислите които те терзаят, няма да излязат от главата ти. Ако си получил това което си си представял е добре, но за бъдеще с тази жена забрави, тези кошмари ще те погубят. Успокой се, че не си преценил правилно човека с когото си и я разкарай. Почти всеки мъж е минавал през такъв период. Почти не останаха неразпечатани жени, започват още от 13 годишни да се чукат, а глупавите се и хвалят с това, което още повече ги обезценява. Бягай докато си млад, в твоят случай, времето не лекува!

5.   Мисленето ти не е нормално. Как може да разсъждаваш по този начин? Чак самоубийство? Не мислиш ли, че това са съвсем нормални неща? А, твоята приятелка дали е седнала да се самоубива, защото ти си ходил по компаньонки?
Стегни се и не си разваляй хубавата връзка, здравето и живота, заради глупости!

6.   На миналото мястото му е в миналото. И като го мислиш много какво ще измислиш? ! Ще си съсипеш връзката, нищо повече.

7.   Много си глупaв ти и нaкрaя ще зaгубиш момичето зaрaди товa. A че е избрaлa теб пред тях, че е остaнaлa с теб и искa дa прекaрa остaтъкa от животa си с теб, нищо ли не ти говори бе пън тaкъв? !
Знaчи зa нея си по- добър от бившите, в теб е нaмерилa всичко, което е искaлa и ти сегa го рaзвaляш нaсaждaйки отровa.
Когaто ти е споделялa тези нещa тя много добре е знaелa, че се възбуждaш и т. н. дори може дa си е поизмислялa зa дa те впечaтли повече. Aз съм го прaвилa, дори бях девственa тогaвa, но дрънкaх, че съм имaлa любовник, тa дa изглеждaм по- отрaкaнa.
Дa си сядaш нa зaдникa, че вървиш в много лошa посокa. Изтрий тези чaтове и спри дa мислиш зa тях. Товa е било преди дa те познaвa, aко те беше срещнaлa по- рaно нямaше дa имa товa минaло, но също нямaше дa те оцени кaкто сегa бaзирaйки се нa опитa с други.
Кaкво повече докaзaтелство искaш от товa, че зa нея си по- добър във всичко от тях, a? !
Не си измисляй проблеми и не се вкaрвaй във филми, зaщото може дa я зaгубиш. С тези пaрaнои и скaндaли ще я отблъснеш, покaзвaши едно стрaшно твое лице, с което aко продължaвaш тaкa, тя нямa дa поискa дa остaне.
Почти съм сигурнa, че си е и поизмислялa мaлко, зa дa те нaдъхa още повече тогaвa. Не е очaквaло момичето, че след време ще те хвaне тaкaвa пaрaноя. Мислелa си е по- женски, че съвсем логично ще стигнеш до "aз съм ПО от тях, искa мен, обичa мен, предпичитa мен".

8.   Братле фкарал си се в някви филми, който да ссмо в твоятс глава, много ми е познато повярвай ;).. знам как се чувстваш, но искам да ти кажа нещо. Няма значение една жена с колко и какви е била.. Моята приятрелка бивша (първата ми сериозна приятелка) около 17 месеца тя беше била с 4 5 префи мен а аз и аз някъде 5 6, , но на нея и е най хубаво с мен и винаги я има тръпката... така че и тя е била с други и аз... ни тръпката я има само при един ;)

9.   Не си в ред! И си на път да прецакаш една доста добра връзка. Да не си на пет години бе, я се осъзнай малко! МИНАЛОТО НЕ СЕ ВРЪЩА НАЗАД! Каквото било - било. Сега с теб ли е? С теб е! Обичате ли се? Обичате се! Правите ли добър секс? Правите! Какъв ти е проблема? Малоумно, малоумно!

bile

10.   Щастлив си и сам си губиш щастието, първо изтрий всичко което ти "мъти" главата, второ говорим за период в който не те е познавала и не на последно място, има граница на споделянето на историите с бивши, без излишно подробности. Мисля, че ти ако продължаваш така, ще си съсипеш връзката, за което само ти ще си виновен. Човек, каквото сам си направи, никой не може да му го направи. Мисля, че ти сам си правиш сечено сам на себе си. Дай си някакъв реалистичен срок, спри да четеш тези неща и ако нямаш подобрение и не се осъзнаеш сам, се консултирай със специалист. Това не е нормално.

11.   Поставям се в положението ти, не е никак хубаво, твърде е лично и интимно ... Предлагам ти да посетите семеен психолог, смятам че така ще е най добре. Успех!

12.   Ти луд ли си, бе? Това са й бившите, те са в миналото! Стегни се и се опомни, че тя сега е с теб, не с с тях!!!

13.   Ако продължаваш така, ще я загубиш завинаги!

14.   Аз съм същия глупак като теб пич! Няма какво да се обиждаш, че ти го казвам така в прав текст, но разбери, че сме в голяма грешка! И аз преди теб бях комплексиран с жените, но иначе се държех много отворено, ако съм с приятели и има жени, и като останем насаме си глътвах езика. И аз виках проститутки, защото не ми се получаваше с жените, или те ме искаха, а аз тях не от някакви притеснения и комплекси, или исках най-готините, които мен не ме искаха и губех време и опит. И аз като тръгнах с това момиче бях комплексиран, как съм правил секс толкова малко пъти и нямам никакъв опит, а тя е била с 9-10 момчета, дълга връзка 2 години и е правила секс 200 пъти и смятах като теб с кой кога е спала, с кой какво е правила, понеже и откраднах паролите на фейсбука и знам цялата и история целият и живот назад във времето имаше и 2ма за по една нощ и ме беше много яд, умирах си от нерви, но представи си в случая ти спиш с момиче за нощ, гадно ли ще ти е? Хора сме, нормално е да си доставяме удоволствие по някакъв начин, а моралът и ценностите в дадени моменти падат, както и задръжките под влияние на алкохол, когато някой даден пич досажда на мацката и тя се подведе и я излъже и прочие. Разбери, че не разсъждаваме адекватно. АКо имам следваща мадама ще се опитам да не бъда такъв идиот и да не ревнувам толкова от бившите й, но всичко идва от комплексращината пич.

17.   Обичаш я, нали? Тогава СПРИ веднага да причиняваш болка на любимата си жена! Защото нито ти, нито тя можете да промените миналото, така че просто изтриваш проклетия чат и забравяш! Важното е само едно, ТЯ Е С ТЕБ СЕГА и те обича. Какво искаш повече? Така, че ако не искаш да я загубиш заради едната глупост, просто се спри и ако не можеш сам, потърси психолог. Не е нормално сам да се лишаваш от щастие, че да лишаваш и нея, заради нещо си случило се някога си. Че и как си изброил точно колко пъти била с него... абе, ужас! Направо имаш нужда от психолог, но като начало изтрий всеки чат, в които има и една дума за миналото й. И вместо непрекъснато да си я представяш с друг, си спомни как е изглеждала в най-хубавите ви моменти заедно. Нали това е важното? Че пред онези двамата тя е избрала теб! Колкото и добри любовници да са били, каквото и да е изживяла, ТЯ Е С ТЕБ! Не ти ли стига?

18.   Ревността на първата връзка е доста често срещан феномен.
По-характерен е за жените, но ето, че понякога не подминава и младите момчета.
Обикновено в първата сериозна връзка единия има повече опит, а другия ревнува до болка, цупи се, кара се, страда и накрая проваля връзката.
От една страна стои съмнението, че е обичала предишния повече от теб.
От друга страна стои съмнението, че може би не си толкова добър в леглото, колкото бившите.
За прибавка идва и опасението, че тя може да те смени, все пак и преди е сменяла гаджетата.
Като човек, който е преминал през тази ревност, при това от страната на ревнуващия, мога да ти кажа, че и трите съмнения са абсурдни.
За първото - тя вероятно те обича дори повече от предишните, всяка следваща любов е по-силна.
За второто - опита не е най-важното в сексуалния акт, най-важното е да имаш желание да й доставиш удоволствие, така че запретни ръкави.
За третото - нея ще я боли при раздяла толкова, колкото и теб, затова няма да те изостави ако не й дадеш сериозна причина.
Ако не успееш да овладееш глупавата си ревност сам ще прецакаш връзката ви.
Често първите връзки се разпадат заради ревност или заради изневяра, когато този с по-малко опит реши да понатрупа опит извън връзката.
А до глупостите за самоубийство - абе момче, ако хвана една пръчка и ще ти избия тия простотии от главата за 5 минути...
Самоубийството е перманентно решение на ВРЕМЕНЕН проблем.
И всички проблеми с живота са ВРЕМЕННИ!