Споделена история от Секс и интимност

Девствен на 28 години. Съвети?
Здравейте. На 28 години съм и досега не съм имал интимен контакт с момиче. Да си призная също и, че никога не съм докосвал прегеъщал или целувал момиче. Даже нямам познати момичета. Като се разминавам с момичета из парка или по-центара така съм свикнал, че да не ги заглеждам даже и да не ги поглеждам като вървя или като се разминавам с тях. Като кон с капаци съм. Винаги главата ми е наведена надолу. Дори на работа някоя колежка(всичките са на по 40-50 години) като ме пита нещо и аз изпадам в няква паника и се спичам незнам какво да и отговоря. Колегите явно ме усещат на какво дередже съм и ме базикат постоянно от сорта "Ко прай Гаджето" "Има ли момичета при тебе" явно си лича от километри, че съм девствен. Ако погледна неволно някое момиче то я гледам сякаш виждам извънземно а не човек. Дайте някакви съвети какво да правя. Ако трябва на психолог ще отида или да се лекувам някъде. А и на последно място хетеросексуален съм. Искам много да си хвана едно свястно момиче и да живея с нея. Писна ми да съм сам.

Коментари

51-81 от 81

77.   До 74 (препдолагам това отново е авотра):

Колкото и да се чудиш, има само един начин да разбереш. Опитай! Достатъчно е да тренираш една седмица, за да усетиш разликата. Аз вече толкова съм свикнал, че когато ми се съберат 2-3 дни, в които да не тренирам (пнякога наистина не остава време) и веднага започват да ме обземат депресиращите мисли, които ми сриват напълно и без това ниското самочувствие.

Пробвай да тренираш редовно една седмица! Няма какво да загубиш!

Майкъл

78.   Браво на тебе

79.   Не мога да те посъветвам как да се пребориш с депресията, защото и аз не съм го направил. Само искам да кажа на тебе и всички като нас да не търсим вината в себе си. Надявам се така да се почувстваме по-добре. Този проблем свестни мъже да не могат да си намерят приятелки се разраства и не е само наш, защото касае качеството на раждаемостта. Заради последното твърдение може да не пуснат коментара ми. Вече писах, че проблемът е в женските мозъци, но изглежда трябва да го обясня по-обстойно. Като цяло са по-неустойчиви и лабилни и в това време на всеобща развала се огъват по-лесно. Това от една страна ги прави по-приспособими, но от друга изперкват повече и от нас. Вследствие на това правят лоши избори, които шашват не само нас мъжете с този проблем, а и хората въобще. Съседката (не омъжената жена за която ти споменах) преди не малко години вече тръгна с една мутра почти на годините на баща ѝ. Каква ѝ е далаверата? Извънбрачно дете, да си го бие у главата, което сякаш не претърпява развитие и в училище е зле. Той така и не пожела да се ожени за нея. Не я иска в апартамента си. Пак добре, че призна детето и плаща някаква издръжка. От бизнеса му вече няма и помен. Сега е по-беден и от мене. Тя още повече. За заемите ѝ да не говорим. Сякаш са изгаряли бушоните в главата ѝ. Оказват се толкова глупави, че не само не могат да оценяват истински качества и истински хора, а и сметките си дори не могат да направят. И за сметкаджийки не стават. Мога да ти опиша и други такива случаи, но не искам да те отегчавам със сходни истории. Ти само не се напрягай, защото не си виновен за нищо. Проблемът е в тях, а не в нас.

80.   Приятелю ще ти кажа че бях същия само че до 20 години сега съм на 28 колкото теб, защо си спал досега??? Не е късно, но ако чакаш и 58 можеш да откараш. Аз на 20г. разбрах че така няма да я бъде и трябва нещо да направя. Живея в малък град момичетата са малко и харесват само не пичаги ами пикльовци с хубави коли и мотори подарени от бащите им така и до там останалите само се депресирахме и мислехме че вината е в нас и самочувствието бе пълна нула. Тогава вече неиздържах поставих си жените за фикс идея исках секс исках женски ласки исках да бъда желан как можех да го постигна и ми светна лампата. Записах се на курс за морски спасител изкарах го и заминах за Несебърския плаж. Е казвам ти не аз свалях тях а те мен постепенно с времето ми доидоха и точните думи как да комуникирам с жените защото там това е неизбежно изкарах 4 сезона като да не ти говоря с какви жени съм бил как самочувствието ми стана на макс до ден днешен. Сега като видя жена знам какво да кажа как да се държа знам какво иска да чуе всяка една и знам какво точно да и кажа така че да я спечеля е винаги има изключения, но трябва си опит. И друго и да си хванеш момиче колкото и да е свястно вярвай ми без опит ще бъдеш нараняван, защото жените са зайчета в змийска кожа и не бъдеш ли мъж на място с ясно мнение и характер казвам ти с тая добра душа както си ще страдаш здраво. И последно там където има много хора има и много запознаства с жени и с мъже и приятелка ще намериш и приятели, но ако чакаш само по себе си всичко да се случи няма да стане. Не ти трябват психолози нито проститутки и така нататък това ще те накара да се чувстваш още по зле психически защото си стигнал до тези стъпки като удавник за сламка но това няма да реши проблема а ще те депресира още повече. Седни и помисли как и какво да направиш за да промениш нещата в твоя полза така че да излезеш от тази ситуация, аз ти разказах как аз намерих моя изход! Не чакай! Действай!

81.   Тук само съчувствие виждам в коментарите и малко полезни съвети. Общо взето ровите в миналото и се задълбочавате в предпоставките за възникването на проблема, а не с неговото решаване.

Ето ти 2 стъпки, които гарантирано водят до успех.

1. Научи се да говориш с жените. Как? Заговаряй непознати, продавачки, касиерки, закачай сервитьорките, пускай шегички наляво и надясно на жени, които никога няма да видиш повече. Виж как реагират, запомни кое работи и кое не. След това се запиши на някакъв курс - танци, рисуване, спорт някакъв, каквото ти дойде на ума, където ходят много хора и момичета. Говори с момичета често и продължително. Още утре спри някое непознато момиче и говори с него. Каквото и да е. Даже ако щеш само, къде се намира еди коя си банка или нещо такова.
2. Покани момиче на среща. Ако не се получи, покани друго момиче на среща. Ако и с него не се получи, покани трето момиче на среща. Ако не се получи покани 100 или 1000 момичета на среща, докато намериш подходяща, докато не се научиш как да се държиш на среща, докато не се научиш как да говориш, какво да казваш и какво не.

Успехът се крие в постоянството и упоритостта. Ако имаш цел, следвай я и работи за нейното постигане. Никога не се самосъжалявай и не се отказвай при провал. Пътят към успеха е пълен с провали. Успелият човек се е провалил повече пъти, отколкото неуспелият се е опитал.

82.   Има и един друг проблем. Вчера тоя най добрия ми авер нещо му стана докато лафихме по месинжъра и ме отряза яко. Сега нито ми пише нито ми вдига телефона. Дайте съвети. Аз съм автора на темата за 28 годишния девственик.

83.   Големи глупости сте написали особено 27, който имам подзрение, че се вихри и из другите теми със меко казано смехотвотроните си теориии. Маструбацията не е вредна, няма нито един научен факт да го доказва, тоест гледайте си порно колкото ви душа иска! Сега към проблема на автора: адски е банално, но за всеки влак си има пътници, абсолютно за всеки! Замисли се честно и откровено пред себе си ти с каква жена искаш да бъдеш? Ако заглеждаш само типа руса, 45 кг с един тон грим много ясно, че ще бъдеш девстен още дълго. Пробвай с по скромните момичета- по пухкава, с очила? Какво от това? Избягвай неща като tindr, хората които го използват са доста повърхностни, ако си притеснителен и изглеждаш нормално няма да имаш нито един it's a match. Същото са и повечето страници за запознанства. Пробвай по-скоро във facebook, някоя страница, група по интереси? Сигурно имаш хоби? Ако нямаш намери си, така се започва разговор примерно за някоя хубава книга или филм. Един мой познат, когото всички смятахме за абсолютно неспасяем случай си намери приятелка точно така. На "имаш ли запалка" жените отдавна не се хващаме. После в един коментар видях да наричаш дамите "женски". Такова ли ти е отношението към нежния пол? Също като не ти се излиза не излизай, ако правим нещо насила то рядко ни кара да се почувстваме по-добре. Но все ще има нещо да ти е приятно? Замисли се какво, пробвай нови неща- група по планинарство, клуб за танци, курс по език? Животът не е само дискотеки и барове. Няма нужда да се стремиш да ставаш готин и вървежен, нердовете също си имат чар. И за последно- "понатискането" и отношенията с 13 годишни според нашето законодатлство са престъпни, как си допуснал изобщо такова нещо?

84.   от 27: Не са глупости, лично изпитано, правех го по няколко пъти, даже един път за един час достигнах пет оргазма и след това се появиха някои от гореспоменатите симптоми, силно главоболие, отпадналост, дезиорентация, раздразнителност и. т. н. Трябваха ми няколко седмици за да се възстановя и от тогава си казах спирам колкото и трудно да е това. След дълго въздържание освобождавам напрежението и то само веднъж и всичко е наред.

85.   Струва ми се, че много зависиш от този "авер". Ти като че ли чакаш той да ти оправи проблемите. Освен това вие се надъхвате взаимно колко сте задръстени. Намери си и други приятели, които не са задръстени и се дръж като равен с тях. Това, че бодвали чушката не ги прави божества.

Като генерално заключение мога да си извадя, че ти си извел като твой стил девствеността и фактът, че си девствен се е превърнал в крайъгълен камък за всичките ти действия.

Просто се дръж като нормален човек и при това наравно с всички. Така ще спреш да се комплексираш.

86.   Виж пич, от написаното виждам че си печен. Като жена ще ти кажа, че ние жените обичаме когато мъжете ни ухажване, прави го и ти. В смисъл когато си с приятели харесал си едно момиче и почни да се интересувам от нея, пусни някой поздрав за нея, пускай шеги. Не зависимо от това как изглеждаш няма как да не направиш впечатление. Писнало ми е вече от педераси в буквалния смисъл и в смисъл че повечето момчета не знаят как да впечатлява една жена, как да я ухажва, да я целуват и задоволяват сексуално. Моля те не бъди от тези хора, много пъти си казвам, че ако бях момче или ако съм в следващия живот, просто така ще флиртувам с момичетата, че.... Късмет и успех.

88.   Преди време и аз имах точно такъв проблем. Не поглеждах момиче. След това реших, че трябва нещо да направя. И направих - казах си, че трябва да ги гледам. От тогава заглеждам почти всяка срещната и то много усърдно. Но резултат от това няма на практика - все още нямам контакти с момиче.

89.   До номер 83. Това понатискане свърши защото я отрязах напълно сестрата на моя авер където се събирам в тях. Явно се е усетила и даже вече не идва при нас където се събираме с него. Авера е издухан даже повече от мене и сам си призна че се е отдал само на компютърните игри поради факта че не вижда никакъв смисъл от живота. Естествено и двамата в момента сме в "дъното на пропаста''' и най-вероятно няма да има излизане от там.
От Автора.

90.   Относно вървенето с наведена глава, значи това не е признак нито за девственост, нито за ниско самочувствие. Ти и да си легнеш с момиче, няма да видиш никаква промяна в тялото и живота си, тъй като нямаш химен и съответно не си девствен. Хубаво е да го разберат повече като теб, също и доста жени. Освен това, липсата на сексуален стаж не е гаранция за провал и не би трябвало една жена да има резервни мисли към такива мъже. Много биха те насочили, че е редно да ги гледаш, да им се усмихваш и да ги заприказваш и въобще да правиш първата крачка, но абсолютно никой интелигентен мъж няма да тръгне да се прави на сваляч, така че това е най-хубавото качество да не се пулиш в момичетата и да се правиш на мачо, защото и голям процент от тях няма да ти пуснат, особено като ги знам колко са "интелигентни" и как веднага фиксират новобранците с черни погледи и те слагат в категорията на НЕспособните покорители на женски сърца, а все били свестни и държали на разговорите и характера.. Аз ако ти кажа, че имам няколко интелигентни приятели и познати висшисти, но нито един от тях не е бил обект на женско внимание, при положение, че са определяни от нормалните хора за симпатични и умни младежи. Едно от тях се пропи, защото ходеше със една глупачка дето 4 години му отказва секс и накрая тръгна с един друг общ познат, за който е добре известно, че е сеираджия, подигравчия и боклук в пълният смисъл на думата, а и държа да отбележа, че момичето си беше от интелигентно семейство и завърши висше, а какъв си избра само. Направи си сметката сам, щом интелектуиалка избира отрепката и пренебрегва стойностното, какво ти остава за другите момичета. Аз съм го казал на много хора и след година или отгоре идват и ми признават, че повечето са глупавички и нямат много добър избор или по-скоро не държат да имат такъв. Мнението ми е, че тук трудно ще се получат нещата, освен ако не пробваш вариант да се запознаеш с момиче от друга държава и не научиш хубаво преди това и език, за да разбиеш бариерата. Това, което жените твърдят за срамежливост и несигурност това са глупости, но ако наистина търсят свестни мъже ето това са свестните, като автора общо взето.

92.   Иди на проститутка

93.   до номер 90 благодаря за съветите ти.
от автора.

94.   Брато, купи си един мотор. Голямо щастие е и приятелка си намерих и много момичета съм возил и много неща сме правили с тях, но не стигнахме до секс и пак съм си девствен обаче не ми пука. На 22 съм.

95.   За мотор много съм се чудил. Мотора може да те извади от депресиращите дупки. Поне така си мисля де. Също и така мисля другото лято да почна с шофьорлъка да мога малко да се отърся от тия депресии. Какво ще кажете по-въпроса? Ще има ли някаква полза от тия превозни средства?

96.   Съвета да си купиш мотор е добър, особено ако можеш да караш такива превозни средства и имаш съответните финанси.
Аз бих те посъветвал също и да пътуваш по-често по най-различни дестинации. Препоръчвам ти да пътуваш с влак, защото така хем ще ти излезе по-евтино, хем ще се срещнеш с невероятни хора, от които може да научиш интересни неща. Съществува възможност дори, да се запознаеш с някое подходящо момиче във влака. Все някъде ще има момиче, което ще пътува само или с приятелки... Пътувай по дълги маршрути, за да може да срещнеш възможно най-много хора. Аз 5 години минавах от Хасково до Свищов с влака, и мога да кажа, че се запознах с невероятни хора за този период от време. Вярно, не си хванах приятелка по този начин, но аз и не пътувах прекалено често... Случвало ми се е понякога, когато във вагона ми има прекалено много цигани, някое симпатично момиче да реши да се премести в моето купе.
Така че, определено мога да заявя, че във влаковете се създават добри предпоставки за запознанство с различни типажи хора.
Само не трябва да се отчайваш прекалено много, защото подходящи жени има.. Не мога да кажа дали са достатъчно или не, но знам, че има такива от собствения си опит.
Въпросът е наистина, ти първо да си наясно със себе си, какво точно искаш от живота, и какъв(горе долу) тип жени харесваш. Също трябва да си наясно, с това какво можеш да дадеш на тези жени. Защото, какво следва след като правите секс? Изобщо, живота си е доста сложно нещо, и трябва да си много гъвкав, за да не се омотаеш в паяжините му. Аз съм от тия, които не са от най-адаптивните, и затова си нямам приятелка, а освен това съм и безработен. Имам определени физиологични проблеми, като прекомерно потене, кожно заболяване и други подобни, които пречат на общуването ми с хората по принцип. Затова ми е интересно, другите мъже в моето положение, какво точно не им е наред. Автора спомена, че бил 180см, с нормално телосложение, с нормални килограми. Това са общо взето подобни на моите характеристики. Но има ли друг скрит физически проблем, който пречи на автора и на хората с неговия пробелем, да разгърнат пълния си потенциал пред жените. Нещо, което да ги подтиска? Защото, ако проблемът е само на психическа основа, не би трябвало да има сериозни трудности да се преодолее.
И наистина, както отбелязва и един от по-горе коментиралите, лошото е, че много късно сте започнали да се интересувате от жени. Много от свестните момичета, си хващат гаджета, още през ученическите си години. След това остават само по-амбициозните и свръх меркантилните момичета, и тук-там по някоя по-притеснителна. Тези последните обаче много трудно се откриват, защото и те са депресирани и си стоят вкъщи. А от тях има наистина много сладки създания, което всъщност е жалкото

99.   Здравейте. Аз съм автора на темата. След повече от година авера ми който беше се отдал на компютърни игри си хвана приятелка омъжена с едно дете. Мъжа и работи в Германия и почти не се прибира. Моето положение с девтвеноста си остава и до сега не съм имал никакви сексуални контакти с момичета и съм сринат тотално. Но поне за едно се радвам че зависимият ми авер от компютърни игри има момиче до себе си която го избави от тоя комплекс девственост.

102.   Какво значи " не съм пипал", "не съм прегръщал"? Не се ли е случвало да танцуваш с някое момиче в дискотека примерно да я гушнеш? Запиши се на Кизомба и много ще ти помогне от опит го казвам. Просто пречупи срама си да не ти пука.

104.   Дъртите ти колежки отдавна са те надушили че си девствен.
Опитните жени усещати тия неща бързо и отдалече!

Спокойно - няма да се навият да спят с теб!

Отиди на проститутка - това е най-добрият съвет който мога да ти дам. Ако отлагаш, ще става още по зле за теб и психиката ти!

Проститутката не е най-добрият вариант разбира се, но ти отдавна нямаш друг, по-добър избор!

Ползвай презерватив с проститутката и не очаквай да ти е хубаво, но поне психически ще ти олекне, повярвай ми, от личен опит ти го казвам!

105.   Не ходи при проститутка това е най-голямата глупост. Харесай си някое момиче гледай да е по скромна, бъди посмел и я целуни по някое време. Ако действаш уверено и не се притесняваш тя няма да разбере, че не си се целувал от личен опит го казвам. Аз примерно ако някой ми каже, че съм първата жена, която целува ще ми стане още по- хубаво и ще се чувствам специална все едно е чакал само мен. Но престраши се и понкани някоя на среща, ти трябва да поемеш иницианивата. Моята първа целувка и по- интимни отношения бяха също късно на 25 (преди няколкомесеца ) с мъж, който не харесвам само, за да видя какво е. Секс с него не исках да правя и се разделихме. Това искам да стане с човек, когото обичам и не искам да е спал с половината град даже ако и аз съм му първата ще е още по-хубаво. Има ли привличане опита не е важен всичко е до усещане.

106.   Като срещнеш подходящата жена, ще се надушите. Всичко е до вътрешен усет и не ти трябват уроци. Виж, има си майсторство и
и тактика за привличането на една жена, но не всеки мъж ги притежава тези качества и търси платените услуги. То си е един вид болест, защото болните си купуват лекарства и се лекуват по неестествен начин с тях, а пък този тип мъже, за който ти говоря си плащат за естествен процес, който става без пари. Ако с емислиш за болен, ходи на проститутка. Не слушай такива съвети от последните в темата.

107.   Какви теории се вихрят, натруфени с правописни грешки и безсмислици. До автора - кой чакаш да ти помогне като ти самия не искаш? Да обощим:

1. Опит в секса : 0. Демек дори и много да ти хареса някоя жена, ще я изгубиш бързо понеже ти дори нямаш идея какво да правиш.
2. Самочувствие: 0. Защо мислиш че някоя жена(напомням че това е слабия пол) ще иска теб? Ми тя си е слабия пол така или иначе, още по-слаб от нея мъж не и трябва. Камо ли да седне да го учи какво да прави. Тука само Дева Мария ти трябва, но по последни данни отдавна е на небето.
3. Опит за справяне с проблема: 0. Единственото ти действие до този момент е да пишеш в сподели. Супер, сега имаш извинение, че нещо си направил, но не се е получило. Нали извинение търсиш, защото аз лично виждам само това като желание?

Ако случайно в някой хубав ден, решиш че не искаш да си едно голямо нищо и искаш сам да си живееш живота, ето ти и план за действие. Ако го решиш, не пропускаш стъпки и не задаваш въпроси, само изпълняваш без коментар:

1. Кола маска, душ, фризьор, педикюр, скок до мола и пазаруване с някоя от колежките ти(тез дето са на 40-50г.) само ако изглеждат добре. Ако не с майка ти или гаджето на твой приятел. Отиваш и 2 пълни сета дрехи, в които изглеждаш добре. Фризьор - взимаш арабите, да ти оправят нос, уши, коса, вежди. Самочувствие: 15%
2. 5 Терапевтични сеанса с различни проститутки. (500.00 лв или малко повече). Крайно задължителна стъпка. Ти ще си в потрес и крайно притеснен и за това ти трябват такива жени - тях не им пука изобщо и можеш, не можеш те ще си свършат работата. Трябва да са различни, т.е. не с една 5 пъти. На първата трябва да и обясниш, че си девствен и може да вземеш някоя по-възрастна да не е пълен шах. С последната вече ще си спокоен. Не пропускаш, дори и да не се справиш с първата това не спира процеса. Самочувствие 15%, Опит 10%.
3. 5-10 излизания на дискотека или бар сам. Цел на илизането: запознаване с жени. Не секс или прочие. Ако стане ок, но целта ти е да ги поздравиш и да размениш 5 приказки. Да получиш някой качествен отказ от сорта на махни се оттука тъпанар и прочие. Караш на ред - сама жена - поздравяваш и се запознаваш, после минаваш на следващата. До тук имаш 10% опит, така че шанса за успешна свалка ти е близък до пълната нула. Така че не си го поставяш за цел, а просто се запознаваш с хора. Опит 5%.
4. Видеа в youtube - има тонове как да свалим жена и прочие. На английски са добрите, ако не го знаеш имаш още един проблем, който трябва да решиш. Норматив: минимум 150 часа видео изслушано внимателно. Да овладееш теорията. Самочувствие: 10%, Опит 5%.
5. Сайтове за запознанства и случайни връзки - първо просто чат, после срещи на кафе до момента, в който не се притесняваш от което. В общия случай там ще ти се получат нещата, но ще отнеме много време и усилия. Да не забравяме че точка 1 е итеративна, т.е. не я правиш 1 път а редовно и поддържаш ниво.

Допълнително: фитнес или спорт е супер идея.

Разбира се процеса е труден, ще има гадни моменти в началото и прочие. Иска се желание и действие, не мрънкане. И разбира се винаги можеш да си останеш както си си и да приемеш последствията от избора си(ако не правиш нищо също е твои избор и има последствия).

108.   Всъщност, от него зависи състоянието на психиката му, не от околните. Хидяда процента може да си сигурен, че хората не са екстрасенси и няма как да знаят за интимното ти миналото, освен ако не си някакъв дето не гледа жени в очите, поти се и трепери. Като срещнеш подходящата, ше се появи необходимият подход и ще я покориш.

109.   Авторе, какво стана? Намери ли си приятелка? Прави ли секс? Драсни нещо.

110.   Девствеността е само в главата на някои мъже, на други изобщо не им пука, не им се прави секс и веднага биват налазвани от жени. Странна е логиката, че ако един мъж се дърпа е по-интересен, но почти всички жени се привличат от такива. И това за опитността в секса е много преувеличено и строго индивидуално. Аз съм по-добър от мъже, били с 20 жени през годините. И то още преди да си направя първите няколко пъти. :)

111.   Пробвай сайт за обяви и се уговори с някой от там, при мен се получи така.

112.   Последният ред е показателен "искам да си хвана свястно момиче". Свестни момичета трудно се хващат, пълно е с патки наоколо, и явно за да не попаднеш в блатото си все сам.

Няма нищо срамно в това да си девствен. Секс се прави по две причини: за удоволствие и за бебе. Виждам не си подготвен за бебе, другото е. Не го правиш за да угодиш на тълпата и всеобщото мнение.

Относно намирането на приятелка, спри да я търсиш. Опитай се да бъдеш по- спокоен за себе си, да се харесаш първо на себе си. Обличай се както искаш и се дръж както искаш, а кой какво подхвърля - винаги ще има лешояди, които ще се опитват да те изядат жив, защото именно те нямат личен живот и си врат гагата в твоя. Това не е специално към теб, такива са.

Има момичета, които колкото и да не ти се вярва, харесват скромни и свити момчета. Ако имаш нужда, потърси помощ от психолог. Само да знаеш, че повечето психолози вместо да изслушат твоя проблем те натоварват с техните, и само ще ти влошат положението.

113.   25 и ти си девствен още се вижда, ама си и прост и злобен. Не са ти пуснали и вече жените са сган мръсна. Ей такива като тебе ние жените ги заменяме с вибратори, защото за друго не стават. Мъже не са, претенции имат но покритие - никакво. Ако пък такова леке като теб реши да си позволява нещо спрямо мен, резвам му чучура и му го сервирам алангле, да го видя ще посегне ли втори път. Пикаенето прав не те прави мъж.

114.   Им един сайт фетлайф, провери го, хората там са готини. Няма как да не си намериш жена за нещо... за да си девствен на тия години 100% имаш фетиши и просто секс не е вариант за теб. Може и да е на подсъзнателно ниво, замисли се, но подозирам, че съм права.

51-81 от 81