Споделена история от Секс и интимност

Гаджето ми не иска секс
Здравейте. Момиче на 19 години съм. С приятеля ми сме заедно от 9 месеца и попринцип не го правим много често около 3-4 пъти месечно (той също е на 19г). Но този месец изобщо не сме го правили, а вече наближава юли. Постоянно излиза с оправдания че е изморен, зает или няма настроение. Не мога повече така, не ми прави комплименти, твърди че ме обича, но изобщо не ме кара да се чувствам привлекателна и желана. Като го питам дали има желание казва да, прави ми се секс, но сега съм изморен и до там. Не знам какво да правя, чудя се дали не съм му омръзнала. А аз само докато го видя настръхвам и се възбуждам, готова съм да му скоча. Имам чувството, че аз съм мъжа във връзката...

Коментари

1.   "Като го питам дали има желание казва да, прави ми се секс, но сега съм изморен и до там. "

Прави му се секс, но не с теб. От доста време сте заедно и сексът с теб вече е като вид работа за него - нещо досадно и изморително. По-скоро проблемът не е в теб и изобщо не става дума за твоята физическа привлекателност, а евентуално може да е нещо от оношението ти към секса. Той ако беше с друга жена сигурно пак щеше да стане същото. Може би доста те обича и вижда в секса задължение да задоволява потребностите ти. Също така трябва много да внимава и в секса да се въздържа от неща, заради които смята, че може да го отхвърлиш. Така не остава място за неговите сексуални потребности в секса между вас. Нищо чудно някой път да го хванеш скришно от теб да гледа порно - той към порно актрисите няма никакви задължения и няма опасност да реагират негативно. Така с порното той може да се отдаде безгрижно на собственото си удоволствие.

Просто изказвам предположение. Иначе може и много други неща да са.

3.   На 19 години не можеш да си изморен. Физически е невъзможно.

5.   Нищо не споменаваш за причината да е изморен. Не те ли е грижа, че е изморен и защо е изморен? Притеснваш от последствието, а не от причината. Би трябвало да е обратното, ако има сериозни чувства между вас.

6.   С моя приятел беше същото. А беше третия месец от връзката ни. С разликата че се виждахме само когато му се прави секс 2-3 пъти месечно. Не след дълго се разделихме, не заради секса, а защото исках да съм важна за него, а не само секс играчка. Но щом при вас е само секса бих ти предложила следващия път като ти каже че е изморен да му направиш фелацио, без да искаш нищо в замяна. Просто мисли за неговото удоволствие. Да не чувства секса с теб като неприятно задължение, работа. Ти бъди активната, а той просто да лежи и да се наслаждава. По същия начин и самият секс, ти бъди отгоре. Надявам се ме разбираш какво искам да ти кажа. Това е моето мнение, ще се радвам да чуя и мъжете дали би им харесало това.

7.   Е какво ти пука... нали секса не бил най-важното нещо... нали е по-важна любовта, уважението, вярността... за кво ви е секс? Не ви трябва. Хайде няма нищо.. нали се обичате. Това е най-важното. Той секса не е важен.

8.   Извинявай, но съм с моя приятел повече от 4 години и се е случвало да ми откаже секс от умора около 5-6 пъти, когато е работил по над 12 часа. Прекалено млад е, за да го изморява работа, спорт или каквото и да е чак толкова. Още повече, че понякога можеш ти просто да му помогнеш, да го отпуснеш, да свършиш цялата работа. Проблемът е някъде другаде.

9.   Това не е правилно, аз например ако имам приятелка ще права секс всеки ден с нея и ще я обичам много. Не го разбирам твоя приятел ако съм на негово място ще ти показвам че те обичам, държа на теб и че те желая. Това е правилното поведение според мен.

10.   Авторке, не казваш и затова не знам дали си даваш сметка - дали се стараеш за външния си вид, или си се занемарила? !?
Номер шест - много добре си ги усетила нещата, ти си слънчице!

11.   На 19 от какво да е изморен? На тази възраст момчетата са като зайци... Бившият ми приятел беше на 39 и си правехме секс поне три пъти в седмицата... Според мен или има друга жена или просто не го задоволяваш... може да предпочита анален секс или фелацио или пък да има друг фетиш, а просто може би го правите много еднообразно и вече му е скучно с теб. До голяма степен се изисква майсторство да задоволиш партньора си, не стига само да легнеш отдолу и да чакаш. Щом е уморен, защо не му направиш един хубав масаж на цялото тяло и след това да го, , яхнеш", за да не се Мори миличкия...

13.   Не не... тя любовта е важна.. той секса не е важен..

16.   Поддържаш ли се? Опитай и нещо ново. Романтична или мръснишка изненада. По-скоро второто, все пак е мъж. Докато гледате филм или правите друго насаме застани между краката му и с влажнен поглед започни да разкопчаваш панталона му. Една френска любов, направена качествено, ще го запали веднага. Ако нямаш проблем със семеизпразването в устата, съвсем. Пробвай някакво секси бельо. Ако го съчетаеш с първото, няма начин да откаже. Говори му свободно за свои секс фантазии. С питане "искаш ли да правим секс? " не става, трябва подход. Бъди мръсница и сам ще си иска.
Успех!

17.   Налапай му оназ работа след работа... след като се изкъпе. Започни да му лапаш да видим дали няма да иска. Или му седни с дупката на дупето на оназ работа и си го вкарай да видиме... ахахахаха

Ама не бее за кво той секса нали не е важен..

19.   Може да е а-сексуален.

20.   Ще помогна ти ;) отговори на този комментар със твоито контакти а зе срещнем

21.   От авторката: Благодаря на всички за коментарите. Явно съм забравила да уточня, че наскоро започна работа и е "изморен" да е с мен, но е окей да си излезе с приятелите. Започна да се държи грубо с мен и ми казва, че съм го изнервяла. Съответно го попитах дали иска да сме заедно.... Отговорът беше не знам. Според мен вече не ме обича. А имахме толкова хубави моменти заедно. Предложих му да му дам време да си помисли и се уговорихме една седмица да не се търсим. След като мине седмицата той трябва да ми пише дали все още чувства нещо към мен. Ужасно трудно ми е да не го търся и да не знам как е, дали е добре. Но седмицата вече е към своя край и си мисля че всичко между нас приключи, за добро или за лошо. Не знам защо се промени така. Като го питам и той казва че не знае какво иска. Аз ли да знам -_-

22.   На твоята възраст съм. И аз имах същия проблем. Търсеше ме един път в месеца само за да спи с мен, през останалото време все беше "зает" да се вижда с мен. Като го питах дали иска да е с мен ми казваше "Ти реши". Накрая глупака ме заряза с оправданието, че му е писнало. На тази възраст повечето са лайнари, търсещи неангажираща секс връзка

24.   Ми ходете при чичаци бе... кво ви пречи. Вие и от тях ще се оплаквате. Вие ще се оплаквате от всичко. Разберете, че не сте център на вселената, а имаме нужда и да се разкарате понякога.

25.   Пълни глупости са, че е уморен. От 40 години съм женен и работя повече от 12 часа на ден, но досега никога не съм бил уморен за секс. Когато човек обича и желае някой, умората не е оправдание за отказ от секс. Чудно ми е как мъж на 19 може да откаже секс с тебе, освен ако е хомосексуалист или има друга жена. Според мен си много млада, за да чакаш някой да е отпочинал, за да те ощастливи с "височайш" секс. Остави го и си намери някой, който винаги ще е отпочинал за тебе. Успех.

26.   значи проблемът изобщо не е в секса, човекът просто не те обича. явно връзката ви приключва и е по-добре да се разделите.

27.   при мен бе същото ето три стъпки които помагат изпробвано!!

№ 1 -романтична вечеря

№ 2 -гледане на порно или нещо вазбуждащо

№ 3 секс изненада в леглото важното е да му си надърви

но ако има нещо става и психолог

28.   До номер 1.

Причината в липсата на желание за секс може и да е друга: Ако човека с когото си не те кефи като отношение, като начин на мислене, като поведение, държание или просто с плоските си изказвания - тогава и секса става мираж.
19 годишното момиче, което е пуснало темата може да е много привлекателно, но само толкова. Привличането е първите 5 мин. После трябва и да си говорят хората :)
Гаджето (момчето) може да има нужда от жена която да го провокира преди всичко на духовно ниво, а след това и на сексуално такова.

Идеята за все още продължаващата им връзка е проста. Нуждата на мъжете да бъдат първенци. В случая първенец в най-готино гадже. Вижте ме! ;) И така докато не се намери някоя по-добра.

Същото важи и за жените.

До авторката: Желанието за секс бързо може да се събуди с една бърза френска. Може да му кажеш, че го желаеш, и че просто искаш да му се порадваш (на малкия), без да очакваш нещо повече. Ще видиш, че ще има ефект.

Успех