Споделена история от Секс и интимност

Самотна и лесбийка ......?!
Кажете ми какво и да направя, как да постъпя. Имах сериозна приятелка преди 2 години, обожавах я. След доста дълга връзка с нея се разделихме, защото се оказа, че по време на връзката си с мен, тя - моята любов е ходела и с друго момиче от вече 2 години....

Раздялата я понесох доста тежко, ходих по психолози, пих антидепресанти.... Тя се постара живота ми да стане ад, като ту идваше при мен, ту си тръгваше .... Направи така, че нито едно момиче в моя град да не ме иска с глупостите, които наговори за мен .. Беше ми много трудно, но мисля, че се справих с любовта си към нея, е ... Не мога да отрека, че тя ще ми остане страст още доста дълго време, но ...

На 17 години съм и вече 2 години минавам през някакви връзки за по 1-2 седмици най - много и всичко приключва със супер драматичния край... Бях много сериозно момиче, много доверчиво ... Сега нямам доверие на никой, след раздялата ни подлагам всичко на съмнение .. В момента, в който усетя, че започвам да се влюбвам и бягам..... Плаша се от това, че мога да изживея онзи ужас отново! Е, и това отмина..... Вече няколко месеца си търся сериозна приятелка и просто не я намирам ..... Спрях да търся, явно няма да я намеря и това си е то ...... Как да постъпя? Чувствам се толкова самотна, да не говорим, че не съм правила секс от не си

Коментари

1.   "На 17 години съм и вече 2 години минавам през някакви връзки за по 1-2 седмици най - много" - откъде толкова лесбийки бе!?

5.   И аз се чудех откъде толкова много връзки. Моя съвет е - не се отчайвай нещата ще се наредят. Сигурна съм, че ще си намериш някое свястно момиче.

7.   Много интересно .. лесбийките са ми симпатични , но немога помогна като момче .. успех , по-принцип за всеки влак си има пътник :)

8.   1 не знам от къде толкова много лесбийки, аз от 11 годишна знам каква съм и какво харесвам :) 5 чакам от доста време да се наредят нещата, но все не става. Наясно съм , че всеки човек има своите падения и възходи, но моите падения край нямат! :)

10.   От 5 :
Ти май много си се разочаровала. Имаш нужда да погледнеш позитивно на нещата. Като казваш че паденията ти край нямат, ми се иска да ти помогна някак, но не знам с какво. Ако си оставя e-mail-а може да ми пишеш и да се опитам да бъда полезна с каквото мога.Кажи ако искаш, ще си го оставя :)

11.   От 5:
Бих ти помогнала, но освен с думи с друго не мога. Ако искаш ще си оставя пощата и може да ми пишеш, да видя с какво мога да бъда полезна. Кажи ако искаш да си я оставя.

14.   Здрасти. Мисля, че е нормално след тази раздяла да се чустваш така и да се страхуваш от любовта. Би било добре да почнеш да мислиш по-позитивно. Предполагам, че си красиво и умно момиче. Знаеш, че всеки има добри и лоши моменти. Ще срещнеш мацка, която да те уважава, разбира и харесва такава, каквато си и с времето ще започнеш да й вярваш. И аз си търся сериозна приятелка, но уви не намирам подходящата. Просто не се отчаивай. Живота е пред теб. Това момиче не е единственото и след време съвсем ще я забравиш. За всеки влак си има пътници. ;d

15.   и аз съм лезбийка но съм само на 11. гледам много порнота и ми е много приятно да гледам разгорещените жени на 18! ! !

16.   аз съм лесбийка на 15 г. и също си търся сериозна приятелка

20.   еми даи скупе-4е :) харесва ми да имам контакти с хора като мен :П

21.   Браво... радвате ме такива момичета.... виж гейовете немога да ги гледам живи... въпреки, че и те са хора, но ми е гнусно.

22.   Ами, нормално е да е трудно да си намериш сериозна приятелка. От София съм и година и половина се движех в такива среди... предполагам, знаете как е... всяка с всяка се познава, всяка минава половината от тези, които познава, клюки, ИНТРИГИ, баш L -word и всяка се мисли за Шейн...
Аз също се опитвах да намеря жената на живота си, но попадах на к*рви. Явно просто лес обществото е такова... не знам...
..
А до момчетата- казвате, че харесвате такива жени, но една истинска лесбийка няма да ви погледне... за нея ще сте просто поредният познат или просто приятел. Тя няма да изпита НИКАКВО влечение към вас. Никога няма да е способна да се влюби във вас, мисълта да прави секс с вас ще и е повече от гнусна. Повечето лесбийки може да са и буч- да са хипер големи мъжкарани по поведение и по външен вид (въпреки че познавам и хипер женствени, на които по нищо не им личи, че са лесбийки). Вие, мъжете, сте останали с някакво измамно впечатление от порно филмите, от новата БАРсексуална мода и затова МИСЛИТЕ, че ви кефят лесбийки.

23.   не се впрягай толкова... съсипвай живота на хората.. повечето от хората са тъпи... връщай им го.

24.   сигурно вече си имаш приятелка щом е писано преди 5 месеца :)

25.   24. сигурно вече си имаш приятелка щом е писано преди 5 месеца :)
а ти имаш ли си?

26.   не нямам си :)

27.   На 12 съм и съм лесбийка на никого не съм казала. Ако искате съм свободна. Моя приятелка има вибратор и ми го дава, когато искам. Добра съм в целувките и в секса.

28.   Ахах ок, аз съм на почти 18 ии имам почти същия проблем с доверието, но не защото съм била наранявана или друго а защото просто съм такава. Разбрах едно, че драмата в една връзка не си струва и секса си е секс, но не повече.

Отговор на въпроса " Откъде толкова лесбийки бе!? "
В кой век живееш бе? !

29.   Mмм много интересно. За първи път срещам момиче на 17 години, което може да има сериозна връзка от 2 години. Явно наистина си държала на нея. Моята история е идентична с твоята с тази разлика, че аз не се отказвам да търся правилното момиче а продължавам с упорство. И аз съм попадала на куп момичета, които търсят връзки за по 1 седмица 2 максимум и никога не съм се занимавала с тях, защото според мен от такива връзки няма смисъл, поне за мен. Горе главата и не се отказвай. Най-хубавите неща стават изведнъж, без да очакваш. ;) Имай търпение.

Аз не харесвам кратки връзки, обичам сериозните хора и ако видя, че този човек си заслужава давам всичко от себе си. Миналата година си изпатих от такова несериозно момиче. На 19 съм и имах връзка с нея от 1 година и половина. Обичах я страшно много и давах всичко, за да виждам, че е щастлива, извеждах я на ресторанти, ходехме на море и един ден я попитах иска ли да ходим на екскурзия някъде в чужбина, тя естествено, че пожела и я заведох в Испания, защото много искала още като дете. Всичко беше ОК тези дни докато бяхме там, комичното беше, когато кацнахме на летището в София и тя ми каза ''Нещо не е наред в нашата връзка, чувствам се гадно, чувствата ми не са същите, хайде да си дадем кратка почивка'' ХАХА, та си ме отряза много здраво а още не се бяхме прибрали... не съжалявам за нищо, което направих и се случи там, има много такива момичета, които гледат да извлекат само ползата и ще продължаваш да попадаш на такива, но все пак точно това се опитвам да ти кажа- НЕ се отказвай да търсиш истинската любов, ще я намериш там, където най-малко очакваш...

33.   ако имате желание скупе фффитнес_бабу само, 4е на латиница искам момиче което знае какво иска и да е готова за нещо сериозно.

34.   Искам да правя любов с жена. Мисля, че и двете ще се чувстваме прекрасно! Сериозна, но неангажираща връзка за страхотен и разкрепостен и нежен дамски секс.

37.   34 приятелката ми иска същото ако се интересуваш пиши.

38.   лесбоклуци

39.   Хлапета на по 11-12 години как са решили че са лезбийки незнам. Та на тази възрас неможе да определите сексуалната си ориентация защото хормоните ви бушуват прекалено силно и се възбуждате от почти всичко. Номер 15 и 16 да си лезбийка неозначава да да гледаш порно с жени.

45.   Здравеу аз сам на 13 знам какво е сюда загубиш някого, преди две год обичах едно мимиче казваше се сабрина всичко беше идеално докато не доиде едно момче и тя си го хареса след време тои започна да я бие а аз гледах без да и помогна ако мога да направя нещо за теб само кажи :) o да аз сам Галя

46.   Ех знам че това е от доста отдавна но на мен проблема ми е сега! Още се чудя дали съм хомосексуална защото се чувствам добре когато някое момче ме харесва! Но наистина ако някоя от вас знае място или хора-момичета готови за връзка аз съм готова и да казва! Тук в Пловдив май всички са хетеро-конформисти!

47.   Хей дечурлига, не бързайте да се самоопределяте. Рано ви е. И аз в една ранна възраст съм правил едни неща с връстници отмоя пол. Е, то не е било секс де, ма то толко и ващо е... Може все пак някой ден да откриете, че истиския х.. е по-добър от вибратора. Може да си харесвате и практикувате и двата вида. За съжаление чувствата ви ще бъдат накърнявани още много, много пъти. Ще бъдете предавани още много, много пъти. Не само в любовта!

48.   Бебче аз съм твоя човек намери ме във фб, но ми коментирай някоя моя снимка за да те намеря откъде си?