Споделена история от Секс и интимност

Поредният 25+ задръстеняк.
Добър вечер, предварително се извинявам за правопис и ако има хейт. Изчетох повечето от коментарите от историята "За мъжете над 25 години, които все още не са правили секс" , другите просто ме домързя. Та така аз съм мъж в същото положение след месец правя 27, бил съм 2 пъти на проститутка в ранните младежки години, опита се с уста, но от притеснение нищо не се получи тя все едно пишаше мъртвец през калъфка, а и бях дебел, което уби чисто рибата на сушата, което и значи, че и аз още съм девствен. Но после за мен, първо за някой от коментиращите, някой номера ги помня други не, онзи от 24 коментар дето е писал с меркантилно момиче, го подкрепям напълно в написаното. Аз съм нещо м/у автора девствен и м/у него с неприязъм към жените, макар че, си има защо де. Има един дето е писал, че ако се спре порното и чекията всичко ще се нареди, не пич не мисля, същото ще си е, да го кажа направо колкото и грубо да е, отнасясе за мен и автора също, ако онзи от горе пожелае, ще се случи, другото е само самозаблуждение и излишно губене на време (срам) ако се съди по моя "богат" опит с нежния пол. Автора е прав за едно или там кой го написа, жените и мен са ме имали или за приятел (отдушник на любовта) или за подигравка най-вече за това, получих такива душевни шамари по егото си на мъж още от ученическите години от нежния пол, че много малко хора биха били душевно живи след това, знаете педал, задръстеняк и тн, което се стигна и до ушите на квартала в който живея понеже аз сгреших и учих средното в малък град, та мъката продължи до 22 не смеех носа на вън да си покажа, за да не ме ебават, понеже ме бе страх да се защитя защото както винаги нямам и гръб (приятели, стабилни мъже роднини) които да ми окажат физическа подкрепа при нужда, срещу тези т. нар. от жените "пичове" които си се помпат, рисуват се по тялото друсат и ви опъват доколкото могат от консумация на химия + дрога с извинение на израта, докато такива като мен си седят и се питат къде е проблема, даже на моменти защо са се родили, питал съм се даже дали това е наказанието ми за това, че съм се родил от бог, може би е това. Но има едно друго нещо, за разлика от Автора и много други в нашето положение, това е проблем когото аз лично не искам вече да реша, да остане така за цял живот, започва и да не ми пука, честно. На тези години да започвам нещо което не ми е било писано никога, а именно да трупам опит няма да стане, както казах ще се изложа и най-вече ако се стигне до кревата, а тогава пак ебавки и тн. Плюс това както каза номер 24 и моя живот се състои от почти пълно безпаричие, още съм донякъде зависим, но от друга страна и обгрижвам други хора с тези пари които взимам от работата и 3-ти лица, но както и да е, за мен все не остават.

А за моя проблем никой не му пука отговорите "а бе кфо се косиш за всеки влак си има пътници", "и на 60-да е важното е да стане" и тн, това значи, че аз си въобрзявам и всичко е нормално, което не е така, предпочитам критика, укор обида, безсънни нощи, но бих искал да бях видял пукизъм на близките ми относно този проблем, но уви. Както и да е аз казах няма и да се опитвам да го решавам, ще огранича до максимум ръчните, изтрих всякакво порно, изобщо не знам как но ще насоча вниманието си към нещо друго, дори пак да се завърна към комютърните игри както едно време, те ми бяха утехата в този загубен и сбъркан свят в който трябва да си татуиран идиот или заядлив побойник за да те хареса и най-невинната. Така си е. Имах проблеми с килограмите бях много над 100, сега съм под 85 някъде към 80, за сега слава богу успях да реша този проблем с фитнес, който още продължавам да отивам, но той няма да реши основния, това е заблуда.

Поне за мен, онези "пичове" които ме ебаваха в махалата и класа, си имат гадженца на 16-17 са си вкарали тира в тунела, правили са еднократни и дълги връзки, вече и семейства ще правят, някой от тях вече съжаляват за подигравките, но това не ще ми върне годините прекарани в самота, омраза и изгубени времена. Неща които се питам, дали даже си струва да започвам, след като 95 процента от мъжете не са отдавна девствени, а аз още съм. хахах ама пък и аз, даже си въобразявам, че имам шанс да започвам, че коя би ме погледнала пък мен, нищо не струвам, девственяк, без пари, с проблеми, с луди роднини които само омраза демонстрират един друг цял живот. Но не мисля да се самоубивам, напротив искам да си навредя още толкова, след като е почнало та да се стига докрай, обмислям с времето да се докарам до рак на простата, от липса на полов живот и ръчност, да наистина това обмислям, същевременно да тровя и живота на останалите, някой разбира се си го заслужават, цял живот отстъпвам на всеки, мълча, защо за да няма кавги и понеже нямам физически гръб от никой и за какво ми е, че имам и висше и че съм интелигентнен за какво послужи? -Някой ще кажат решението е чужбина, е да обаче това няма да ми промени мисленето, нито ще върне времето назад, по-добре вярно да бях педерас щом това искаха всички. Вижда се, че от това да си мъж полза няма.

Иначе много е лесно да кажеш "ти си въобразяваш" "излез на вън и си намери гадже" ами не не си въобразявам, а казвам истината, навън няма как да си намеря имам 2 ма приятела от скоро, но те живеят по селата, тъй като в нашата държава има голямо "изобилие" от работа, та да са тук да излизаме. А и както казах никоя няма да ми обърне внимание, аз съм прокажен да съм сам и с ръката в гащите, която както казах не мисля повече да пъхам, това е унижение, гнус ме е вече и от самия мен, проклето да е всичко създадено от природата за удоволствие. Питам се как можах да се родя мъж, не че искам да съм педи или жена, но изобщо да не се бях раждал, това щеше да бъде решението. Вие жените си ги искате онези "мъжкарчета" дето ви ревнуват и командват навсякъде, като днес на една случка в която бях свидетел, младо красиво момиче, на публично място в една проста закусвялня бе унизена с думите "сядай мирно ти казах бе" от своя ален делон, ами честито да ви е. Аз не се имам за съжаление, вие сте за такова, аз не съм загубен, а вие, понеже аз не очаквам нищо и съм свикнал да губя и живея в проблеми, ама вие от желанието да живеете в ухолство, губите честта си и си създавате куп проблеми, ревност, изневери и побоиша, айде да ви е честито. Аз какво правя с жените ли, по фитнеса пълен игнор, в работа "здравей" един път в деня даже някой път изобщо и това не правя и освен нещо служебно, друго не говоря с тях, нито с никой. Какво си мислят някой роднини и хора дори от тук, че ще им се усмихвам и правя комплименти, да бе да. За тях това е било обида цял живот, аз да ги лаская. А бе, изобщо няма какво да се обеснявам повече, изчешах си краста и излях душата. Извинявам се за правописа, но просто от толкова неизказани мисли и чувства, се съсредоточих в течението на мисълта и не ми направи впечатление от правописа. Както казах искам само да чуя мнения, ако искате и хейтвайте, но съвети не ща, както казах този проблем не искам да го реша, просто реших да споделя.

Коментари

51-73 от 73

66.   Автора

до 51
Благодаря за куража ти.

до 54.

:Д Иначе да де точно тези "силни" мъже на които им се кефите, ви правят фейса точно каквото е и на срамежливите жени (ако ги има), подходящата физиономия след шамар от властност или ревност, да козирувате в две редици и да гледате всеки човек като кози и за какво заради едната ламарина, купчината инсталирани мускули на които се кефите от пръв поглед, а и факта, че пишеш тук, в този сайт, говори, по една или друга причина, говори че натам е тръгнало.

68.   Темата се изчерпа тотално. Няма смотани девственици на по 25, няма хейтъри, гейове, гологлавчовци, моралисти, Росалинди абе няма и няма и лоша работа. Авторе, пусни някоя тема "На 45 съм, грозен и хората ме избягват всячески", или нещо от сорта. Майтап да става.

69.   Абе само го вижте какви ги дрънка тоя!

"
докато такива като мен си седят и се питат къде е проблема, даже на моменти защо са се родили, питал съм се даже дали това е наказанието ми за това, че съм се родил от бог, може би е това
"

70.   Отиваш на проститутка и спираш да му придаваш такава тежест, след това ще започнат да се привличат от твоя непукизъм. Вие си търсите приятелки и там е грешката. И не го слушайте това ощетено откъм интелект 61-во изказване! Идиотизмът е нещо страшно Съмнявам се да е приятна личност на вид и акъл. Някои като автора са приятни хора и когато ви видиш осъзнаваш, че държавата ни е меко казано контейнер. Никой не е осъден монах през 21 век, колкото и да им се иска да затрият свестните мъже. Читавите хора са имали много затруднения и винаги са самотни в живота и убежденията си, това се дължи на разни манипулативни действия от страна на трети лица, на които им изнася дебилите да се множат, за да се идиотизира населението и съответно да си печелят пари и да няма бунтуващи и мислещи хора. Пропагандата гласи, че мъжете с характер и величествено поведение са или женомразци, или някакви тегави типове дето не ги бива за нищо и са скучни. Смях в залата. Силните личности са хубави хора и трябва да се размножават, пък и конкретно мъжкото население много погрозня, тъй като жените избират предимно по джоба и не обръщат внимание на интелекта и визията, които са най-важни за гените. :)

71.   70 - така е, аз съм една неприятна личност, която участва в заговор да затрие мъжкия род... доволен ли си сега?
На крива ракета космоса й е виновен...

73.   Здравей. Пише ти един 28-годишен девственик. Аз се изоставих напълно. Отстраних малкото приятели които имах и сега след работа и през почивните дни седя само вкъщи пред телевизора. Нямам никакво забавление и социални контакти. Момичета не познавам нито съм докосвал през живота си. В момента се чувствам супер. Опитай и ти като мене, да се затвориш в себе си и да не излизаш никаде. Това е най-правилното за мене, защото да се събирам с приятели няма никакъв смисъл.

74.   Авторе, за лудницата си, брато. Бил в чужбина, кълнелите, докато ти го лапат.. Ти на каква база съдиш, или просто кисело е гроздето? Не давай коментари без ти да си опитал и престани да пишеш със "заучени" фрази, че много се излагаш май. Не знам от къде си се пръкнал, но това, че си бил в чужбина не те е направило по-стойностен човек. За теб явно това е голямо постижение, че си излязъл от село и си видял малко хора, но не си научил нищо. Писна ми от "разбирачи" и злобари които, както е казано от коментар 2 не е трябвало да се раждат.
Жена съм на 41 и ми се повдига от теб.

78.   Автора до 73
Същия съм и аз :д споко, яко започва да става така. Поне печелим спокойствие ;)

Автора до 74.

ААА разни тетки от село пълно с кисело грозде, които им се дояло нещо твърдо, да не си изливат злобата тук, селото, климактериума и егенето е виновно за изкукудякването ви, а не аз, че мен да ме правите луд и пращате там, за това, че и 100 тона грим не помагат да прикриете бръчките. И ако не можете да го преглътнете повръщайте :Д

79.   Само така, авторе! Никакво клякане пред "интелектуалки" като 74!

80.   Авторе, ужасно гнусен, циничен и неприятен си. За това те избягват хората, не за друго. Съжалявам те, че живееш с такива емоции, сигурно не ти е лесно.... Пък ти си вярвай, че жените сме виновни! (Жена на 26 с нетатуиран приятел, полу-сирак, че и беден беше като се запознахме).

81.   Авторе искам честен отговор на въпроса, по колко пъти си маструбирал на ден преди (понеже сега каза,че си на ограничил)?

82.   Проблемът на автора, както и на много други на същия или подобен хал, е общо казано, в живота в съвременна България, в продажните ни политици, които доведоха народа до това отчайващо състояние, че да не може да се възпроизвежда и да изчезва бавно, но сигурно. Оттам и жените и момичетата в страната добиха ужасно изкривен, еснафски и бих казал, повече животински, отколкото човешки манталитет, заради който не само, че не проявяват съчувствие към страдащите, ами и се гордеят със своята жестокост и безжалостност, те, които би трябвало да дават живот и да бдят над него. Манталитетът им стана егоистичен и чалгаджийски, те дори не искат много и да раждат, в една доста голяма своя част, ами добре, в охолство да си живеят, като нямат никакви скрупули, откъде ще са парите за тая цел- дали от крадлив митничар, или от банков далавераджия, или от мутра. Ето това е коренът на проблема на автора- женските, те дори не заслужават и жени да се наричат, му отказват всякакво съчувствие именно защото е слаб, в неизгодна и почти безнадеждна жизнена позиция, а би трябвало женското начало да им внушава състрадание към страдащите, - нали и тях жена ги е раждала в мъки. Нещо повече, едно време в древна Елада е имало дни, в които хетерите в храмовете на Афродита са давали секс- не обичам тая купешка думичка - са давали плътска любов на всички нуждаещи се - бедняци, просяци, неудачници... Е, къде е прогресът в хуманизма от тогава до сегашното съвременно "демократично" общество??? Жени, замислете се - безсърдечието не е никаква добродетел, а ужасяващ порок. Авторът тук просто споделя, да му олекне и да получи може би малко разбиране и съчувствие, а получава това, дето всички го имат (уж) в излишък- АКЪЛ и ОСЪДИТЕЛНОСТ.... Всеки го съди, чете му конското... - Това тесногръдие и тъпотия е най-големия дефект на съвременния българин. Без съчувствие, хуманност човещина обществото ни е обречено.

87.   Авторе, тия "тъпите" обичат и са обичани, щастливи са, правят секс и градят семейства.
А ти умния си избягван от всички, мразен и мразиш целия свят.
Кой каквото си направи никой друг не може да му го направи.

90.   " едно време в древна Елада е имало дни, в които хетерите в храмовете на Афродита са давали секс- не обичам тая купешка думичка - са давали плътска любов на всички нуждаещи се - бедняци, просяци, неудачници... Е, къде е прогресът в хуманизма от тогава до сегашното съвременно "демократично" общество??? Жени, замислете се - безсърдечието не е никаква добродетел, а ужасяващ порок. "

Аууу, 82, ако обичаш дай ни светъл пример, накарай сестра си, жена си и най-вече майка си "да раздадат плътска любов на всички нуждаещи се"!!! Поне вендъж в годината, да не се стискат толкова безсърдечно!!! Хайде, покажи ни какво демократично семейство имаш и как ти си пръв демократ!!!

93.   Автора
До 87.

ахаха, а бе теб като те гледам не си много щастлив, щом пишеш тук, май сам си правиш фелациото, ти и за това хейтваш. Просто виж леля ти Изабела тетката от 74 коментар и тя като теб защитава нещо което не прави или го прави лошо и виж докъде го е докарала, обижда, нервничи, а бе направо е полудяла, опита се мен да натика в лудницата, за да освободят нея и да навакса, ама не стана и се покри като змия под камък. Както споменах, такива евтини теории не могат да ми за гъделичкат носа, каквито искаш да ми пробуташ. А това всичкото го казвам ако разбира си от косматия пол, ако си от гладката кожа, проблема е по-сериозен тъй като е нужен силикон, ама ти си знаеш какво си, друг е въпроса дали това вътре на тъмно ти пасва на натюрела

95.   Мъж съм на 38 години. Не съм девствен, но и на мен не ми върви с жените. Но няма да говоря за мен. Към автора - добре де, ти пишеш агресивни коментари, обиждаш хората, те ти отговарят със същото. Донякъде е вярно, че те те предизвикват, ама и ти дразниш, че кой каквото и да ти пише като коментар, после го обиждаш и нападаш. Еми опитай с добро, кажи някоя добра дума, а не само обиди и ненавист. Никой не ти е виновен за нищо.

97.   Щом толкова държиш да се харесаш на нежния пол, защо не промениш малко мисленето, визията, отношението си към тях и прочее. Не те познавам и не знам кое точно има нужда от промяна, ти прецени.
Успех!

П.С. Към коментиращите. Хора, този сайт мъката, разочарованието и нуждата от съвет често са скрити зад маската, която слага автора под формата на "хейт", който често пъти представлява отбранителна позиция. Дръжте се прилично!

98.   АВТОРА
до 97

-- не знам защо се отваря една страница, която е отдавна закрита и няма никаква дискусия за самата нея. Аз колко пъти да кажа, че визията ми вече не е онази която беше, че не мисленето или хейта който казваш, че ми пречи е маска или проблем, а самия късмет. Нито мразя жените, нито нищо, просто аз вече приех, че каквато и възможност да имам да работя сред нежния пол ще е само или като приятел, или като нищо. Затворена тема която няма смисъл повече да обсъждам.

99.   Еми братле, за някой неща си прав. Не знам и аз какво стана с жените в днешно време. Изродиха се някакви поколения... деца на чалгаджий и мафиоти. Работя предимно с жени. На смяна съм аз и още 3-4 колежки. По 12 часа прекарвам с тях и има постоянно текучество. Това ще рече, че почти всеки месец някоя напуска и идват 1-2 нови. За 3 години и половина се извъртяха повече от 40 жени. Идваха всякакви - от 19 годишни до 40 годишни, от всички краища на България и с всякакво образование (средно/висше). На пръв поглед, повечето интелигентни жени, тихички и добрички. Но все пак прекарваш по 12 часа с тях почти всеки ден и заживявате, като едно семейство. Е да си призная честно, по-злобно същество от жената не съм срещал. То не е едно говорене зад гърба, то не е едно злобеене и избиване на комплекси, то не едно мазнене и жажда за внимание. 80% от тях бяха обвързани, а някои дори и женени. Това не им пречеше да се свалят с началниците(които бяха прости говеда)и да позволяват да бъдат опипвани. Е добре бе жени, къде ви е достойнството и себеуважението? Сега ще кажете, ама не всички са такива. Аз работя и уча в голям университет. Всеки ден се запознавам с нови момичета и жени. Познавам и кифли и "зубърки/момичета, които обичат повече парковете и не излизат много". И двата вида съм ги виждал в действие. Най-пресния случай е от преди 3 дни. Мой познат (типичен батка, нацепен и тъп)се запознава с една моя приятелка от университета. Същата е доста интелигентна със сериозен приятел, който живее в провинцията. Не ходи по дискотеки и дава вид на много добро момиче. Приятелят и го познавам, като той е доста свестен мъж и има висока оценка за това момиче. Ами да ви кажа, въпросното момиче след два дни се изчука с моя познат(нацепения батка) и ме помоли да не казвам на приятеля й, защото много го обичала. И това е един от стотиците случаи, на които съм ставал свидетел. Може би има 1-2% от всички жени, които наистина държат на човека до себе си и не се подават на животинския нагон. Дори и самата мисъл за изневяра, когато една жена не е правила дълго секс и приятеля и е далече, говори много лошо за нея. Доста контактна личност съм и познавам много повече свестни мъже, отколкото жени. И същите те няма да се поддадат за единия секс, защото са пред или след цикъл и им се е дое**ло. Та доста се отклоних от темата, но просто исках да кажа, че автора е доста прав за някои неща. Знам че доста хора от женската аудитория ще ме хейтнат здраво, но това е самата истина и не ви изнася да си го признаете :) И все пак, авторе не се предавай. Гледай малко по-ведро на нещата и може някой ден да срещнеш половинката от тези 1-2%. Каквото му е писано на човек ще се случи. Лека вечер от мен и бъдете здрави :)

100.   дО 95
Автора
С добро не става господине, нито с лошо, никак не става, просто се защитавам от хора които цял живот всичко им е било или където и да са работили и отишли се усмихнал сексуалния късмет

101.   Как да ти го кажем по-ясно. Ти си отявлен женомразец. Ние го усещаме това. Жените харесваме женкари-това са мъже които ни харесват. И да ти кажа предпочитам да съм с насинено око от някой мачо отколкото на части в някоя хладилна камера-ти такива чувства ми навяваш

102.   Еми братле, за някой неща си прав. Не знам и аз какво стана с жените в днешно време. Изродиха се някакви поколения... деца на чалгаджий и мафиоти. Работя предимно с жени. На смяна съм аз и още 3-4 колежки. По 12 часа прекарвам с тях и има постоянно текучество. Това ще рече, че почти всеки месец някоя напуска и идват 1-2 нови. За 3 години и половина се извъртяха повече от 40 жени. Идваха всякакви - от 19 годишни до 40 годишни, от всички краища на България и с всякакво образование (средно/висше). На пръв поглед, повечето интелигентни жени, тихички и добрички. Но все пак прекарваш по 12 часа с тях почти всеки ден и заживявате, като едно семейство. Е да си призная честно, по-злобно същество от жената не съм срещал. То не е едно говорене зад гърба, то не е едно злобеене и избиване на комплекси, то не едно мазнене и жажда за внимание. 80% от тях бяха обвързани, а някои дори и женени. Това не им пречеше да се свалят с началниците(които бяха прости говеда)и да позволяват да бъдат опипвани. Е добре бе жени, къде ви е достойнството и себеуважението? Сега ще кажете, ама не всички са такива. Аз работя и уча в голям университет. Всеки ден се запознавам с нови момичета и жени. Познавам и кифли и "зубърки/момичета, които обичат повече парковете и не излизат много". И двата вида съм ги виждал в действие. Най-пресния случай е от преди 3 дни. Мой познат (типичен батка, нацепен и тъп)се запознава с една моя приятелка от университета. Същата е доста интелигентна със сериозен приятел, който живее в провинцията. Не ходи по дискотеки и дава вид на много добро момиче. Приятелят и го познавам, като той е доста свестен мъж и има висока оценка за това момиче. Ами да ви кажа, въпросното момиче след два дни се изчука с моя познат(нацепения батка) и ме помоли да не казвам на приятеля й, защото много го обичала. И това е един от стотиците случаи, на които съм ставал свидетел. Може би има 1-2% от всички жени, които наистина държат на човека до себе си и не се подават на животинския нагон. Дори и самата мисъл за изневяра, когато една жена не е правила дълго секс и приятеля и е далече, говори много лошо за нея. Доста контактна личност съм и познавам много повече свестни мъже, отколкото жени. И същите те няма да се поддадат за единия секс, защото са пред или след цикъл и им се е дое**ло. Та доста се отклоних от темата, но просто исках да кажа, че автора е доста прав за някои неща. Знам че доста хора от женската аудитория ще ме хейтнат здраво, но това е самата истина и не ви изнася да си го признаете :) И все пак, авторе не се предавай. Гледай малко по-ведро на нещата и може някой ден да срещнеш половинката от тези 1-2%. Каквото му е писано на човек ще се случи. Лека вечер от мен и бъдете здрави :)

/ДО МОДЕРАТОРИТЕ/ - защо не ми одобрявате коментара? Да не засегнах случайно някоя "модераторка"? Сравнете моя коментар с одобрените по-горе!

103.   До 101

Автора :Д

Права си вие харесвате точно тип женкари.Цитирам мухлъовци,пияници,наркомани,богати шефове,мамини метросексуални готованковци,мутри с пари,дърти шефове с пари.Точно такива,където трябва да видят банкнота или да шмръкнат,за да се превърнат от гейове в хетеро и да им стане онази работа.Ама вие сте свикнали с такива и половината им ерекция,стига да ви платят ресторанта и да ви качат в колата,а после ревете на приятелките си,че сте недоклатени.Точно така е харесвате такива типове,където от келешлък,хапчета във фитнеса,превъртат,а на някой от тях и им правят праз-праз отзад даже.А това което каза за насиненото око,потвърждава за енти път,че е точно така както го говоря.А ако свършвате в хладилна камера,не са виновни такива като мен,а такива като тези които ги изредих,тъй като вие сте мързелив тип същества и чакате такива да ви подсигуряват живота,а после от алчност и ненаситност,може и там да свършите,тъй като и пипате много по-джобовете и дебитните карти :Д,заради единия тъп джип и родителите си ще унищожите,само за да ви гледат пешеходците,че сте в него гримирани,въпреки,че всичко по вас е изкуствено,а после пък някой от вас реват,че са дебели,ами как като не слизате от него,като чели всякаш ви се привижда заледен пътя.А ако пък ли не стане номера слагате минижуп и си намирате работа,тъй че в днешно време жените да се правят на оправни и работни,не на мен тия номера.А после имало женомразци,ами такива няма,вие ги създавате такива,понеже сте тъпи силиконки без грам мозък и тонове самочувствие без покритие.Вие посрамвате този който е казал,че българката е хубава жена,тъй като сте кухи и празни ;)

51-73 от 73