Споделена история от Секс и интимност

Желание за би-секс след пенис колан
Здравейте,

С цялото съзнание, че върху мен ще се изсипе пълна помия, искам да споделя нещо, което наскоро се стовари върху мен и ме обърква адски много...

Наскоро с приятелката ми решихме да пробваме секс с пенис колан. За незапознатите - тя си слага на кръста изкуствен пенис и си разменяме ролите - тя става активна страна и ме чука анално или ме кара да застана на колене и да правя свирки на пениса.

Тя определено си влезе в ролята, надупи ме, почна да ме чука и да ми говори мръсотии - че съм го поемал добре, че съм бил курвичка и т.н. После и правих свирки на изкуствения пенис, при което тя отбеляза, че съм изглеждал добре на колене с кур в уста. На мен ми беше странно в момента, а после като си говорехме, тя сподели, че зверски би се възбудила да ме гледа как ме чука друг мъж или как правя свирки на друг мъж, или още по-крайно, как друг мъж ме подлага на "от-гъза-в-устата" - това, което тя ми направи. На мен ми се стори отвратително това, и й го казах, а тя почна да ми се подиграва и каза, че съм изглеждал много възбуден с кур в задника и устата.

След няколко сутрини се усетих, че си мечтая как тя ме държи за косата, докато правя свирки на мъж, или пък ме кара да смуча нейния изкуствен пенис, докато той ме чука отзад. Срам ме от фантазиите ми. Винаги съм ненавиждал гейовете и съм се присмивал, а сега си представям как някой ми прави "ass-to-mouth" пред погледа на приятелката ми, как ми свършва на лицето и в устата и т.н. Това е ужасно, а не мога да спра да мисля за това - сякаш тя ме пречупи и превърна в гей. Страх ме е да й го призная, защото може да ме зареже! Какво да правя и как да се оттърва от тези гадни фантазии???

Коментари

1.   Е, и от какво толкова се страхуваш и срамуваш? "Разширяване на сексуалните хоризонти" му викат някои.

Ако на някого му се струва извратено, то нека не забравяме, че много отдавна сме "извратили" секса, като сме го превърнали от средство за размножаване в средство за удоволствие. А след като така и така го успотребяваме за удоволствие, вместо за размножаване, то тогава можем да правим каквото си искаме и с когото си искаме, стига това да ни харесва и да не нараняваме/убиваме някого или себе си...

2.   Значи, ако наистина искаш да се откажеш и не ти харесва решението е просто. Спри вече с пенис колана и другите глупости и започни да правиш нормален секс. Ако се наложи зарежи и приятелката. Това е за да се върнеш към хетеросексуалните. Но ако мислиш, че сексът с мъже или пенис колан ти доставя по-голямо удоволствие отколкото с жена, не виждам смисъл да го спираш, защото някой е решил, че това не е нормално. Прави това, което ти харесва на теб, стига да не вредиш на околните, значи всичко е наред. Но да се съобразяваш с всеки кой какво ще каже и ще си помисли е напълно налудничаво. Хайде със здраве.

3.   Виждам,че си грамотен,съветът ми е да бъдеш и разумен!
Отърви се на мига от тези глупави мисли и спри да го правиш!!!

4.   Едно е да ти идва в съзнанието, друго е да те възбужда... Ако те възбужда, значи си неосъзнат гей. Внимавай, защото може тя просто да си играе с теб. Ти би ли се радвал, ако видиш жена си с лесбийка?

5.   това порно тотално ни разказа играта ...

6.   И да признаеш и да не признаеш пиши са вече от другия отбор. От много експерименти в леглото понякога става играчка плачка

9.   До 5. Адски си прав...

10.   Кефи се здраво и се чукай на воля, аз така правя.
С мъже и жени, групов всякак се забавлявам.
Сега ми е времето експериментирам и опитвам от всичко в секса и ми харесва много.

11.   здрасти и аз имам подобни желания. Моята приятелка и тя ми е правила намеци как да ме гледала с друг мъж да си правим свирки или да ме 4ука пред нея. като цяло идеята не е лоша-щом всичко се приема като секс игра и възбуждащо не виждам къде е проблема... в секса всичко е позволено-само да се прави с кеф

12.   Здравейте, аз също съм фантазирал такива неща, но определено не приписвам към гейовете, защото идеята за секс с мъж без жена не ме блазни. Приемам го като по разкрепостена фантазия!

13.   Без да те плаша, но вече няма връщане назад... както се казва това е точката на пречупване. Поемеш ли го веднъж доброволно отзад, започваш да желаеш това да се повтори... и после пак. Моя съвет е обаче преди да решиш да и изпълниш фантазията ( да те гледа с друг мъж ), да го направиш без нея. и ако ти хареса, а съдейки по моя опит, ще е точно така, тогава го направете тримата. Усещането да си "плънката на сандвича" е унникално

14.   Здрасти, да кажа че и аз от последно време имам такива апетити... още повече, че и мойта приятелка ми намеква как искала да си играе с дупето ми и можело да си купим изкуствен и както аз я чукам в дупето така и тя да ми пробвала дупето.... само я е било страх да не мина на другия бряг.... заради нея! Но установих че с времето доста ми допада тази идея и почнах и аз като автора на статията тук да си представям как някой ме чука -мъж визирам а аз лижа приятелката си.... или как правя свирка на мъж а тя с изкуствен ме чука.... всичко е опира до кефа в секса- има ли кеф всичко е позволено!

15.   Хора, МЪЖЕ, осъзнайте се бе, какво ви става..? Аз не го приемам това, това не е мъжкарско, имате си приятелки и те ви го начукват с изкуственни отзад-ужас!!! Немога да бъда аз с такъв мъж, това за мен не е никакъв мъж, не съм против удоволствието и тези ви наклонности, но подяволите, вие си имате приятелки, не им позволявайте да правят това с вас, бъдете мъже, ако ви харесва и допада да ви чукат и фантазирате да сте с други от вашият пол, това е гейско, вие не го осъзнавате това, но един ден ще искате само мъжко внимание.
Според мен сте изгорели, няма връщане назад, щом си фантазирате, нещата са сериозни, да му мислят гаджетата ви-горките... макар че те са допринесли за това което сте сега, те са си виновни за това, но има и една друга приказка и тя гласи: По добре късно, отколкото никога :(

16.   Към автора: А дали имаш фантазия за секс с транссексуални/ Shemales?

17.   Аз съм жена съм на 23. Нямам против хомо, би, или транссексуалните. Бих правила секс с всичките.

18.   Аз отдавна правя секс с бисекс мъже. Много се възбуждам да гледам как приятеля ми се целува с друг мъж и после как се чукат помежду си. после чукат и мен, а приятеля ми докато ме чука прави свирка на другия. Това изобщо не го прави по-малко мъж. Мъжете обичат да ги пипат отзад и да им влизат я с пръст, я с изкуствен.
Към 15 -много си морална пък, опищя всичко

20.   Що за мъж ще говори с желание за пениси, да го бил поел, да прави свирки и какво ли още не... Ъх! И що за мъж ще позволи на приятелката си да го оправя с пенис колан??? Изобщо друг мъжки полов орган - изкуствен или истински да му влиза някъде!
Не се ли гнусите от себе си??? Та вие мислите в противоречие с природните, а и с божите закони!!!

21.   Извратени същества сте и това си е.. Не останаха истински мъже.

25.   МАЗАЛО. Това е тотална побърквация.Докъде стигна света.Един нормален ,интелигентен човек не би помислил за това, а дори и да помисли би изгонил тези мисли на мига.Един ценител на женстката красота, един истински мъж не би пожелал нищо друго от едно нежно и топло женско тяло с всичките му екстри! Има един друг отговор - ако жените ви са толкова грозни,че чак сте тръгнали по мъже, означава че не може да си намерите истински жени за чукане и самите вие сте изроди!!! Хората с болна психика си представят такива неща.Това е началото ,а след това идва и действието.Недейте да действате.След това какво ще започнете да фантазирате, да хвърлите някоя бомба в децка градина ли? И от това ако испитвате удоволствие трябва ли да го направите... ЗАСРАМЕТЕ СЕ !

26.   Според мен си прави, каквото ти харесва и не му мисли много! Ние, хората, сме сексуални същества и имаме нужда да опитваме различни неща. Всичко е позволено в секса, ако не нараняваш друг. А тези дето ви говорят за природните закони им се усмихнете с пренебрежение и... им пуснете клипче на шимпанзета бонобо (бтв най-близките до хората маймуни) ;)
Просто не мисли в клишета, а опознавай себе си! Имаш един живот и едно тяло! Успех :)

27.   А пък на мен тази история ми звучи като измислена, фантазия на хомосекс

28.   До преди да ми се случи подобно преживяване и аз си мислех, че изтински мъж не може да допусне дори и мисълта приятелката му да го чука с пенис колан. Но.... никога не казвай никога... Първият път и позволих само да ми вкара пръсче в ануса. Да не изпадам в подрообности, но в момента смуча изкуственият пенис и ме чука яко. Дори вече 3ти път правим тройка - 2 бисексуални мъже и приятелката ми. И Е СТРАХОТНО!!! В крайна сметка, живота е толкова кратък - защо да не опитаме от всичко, което доставя удоволствие.!!

29.   ДО коментар 28:
Как беше първия път когато правихте 3ка с бисексуален мъж. Не се ли притесняваше че половинката ти ще те гледа с друг мъж и може да се скофти? Кой кого чука другия мъж теб или ти него?
Питам те защото с моята половинка сме си говорили за 3ка с бисексуален но незнам наживо как ще реагира а и незнам дали ще ми допадне на мен... И моята половинка ми е пъхала пръстчета в дупето и съм се кефил донякъде.... но повече не сме предприели -нито изкуствен нито естествен да ме чука :) може да е хубаво знае ли човек.... даи подробности ако можеш всичко кое как се случи!

32.   Така - с риск да се натрапя мога да кажа следното:
Жената и харесва да си правим разни изпълнения. Един ден ми сподели, че имала някакви мокри сънища с 2-ма и между тях била тя. Беше много уплашена, че ще и поискам развод, а аз се засмях и и казах, че съм я сънувал с нейната приятелка - добре одупени и чакащи спермичка.
Голем смех беше - най-готинкото от цялата работа се оказа, че се случи малко по-късно. Около един-два часа след това. Таман се бях заровил в поредния проект, се позвъни. Излизам и гледам: ЕКОНТ.
- Добър ден, г-н.... (тука ще пропусна! )?
- Да!
- Имате пратка!
- Не си спомням да съм поръчвал нещо?
- Ами то е платено - само доставката - 5 лв е за Ваша сметка!
- Добре! - с неохота му дадох парите, разписах се и си влязох в апартамента.
Звъннах на жена ми: "Мацо, някаква доставка - аз не съм заръчвал нищо. Платена - само доставката беше 5 камъка. Нещо да кажеш? "
В слушалката гласът се промени: "Скъпи, отвори кутията! "
Разопаковах - беше черно сакче (пликче, торбичка - както искате, така го казвайте! ), погледнах вътре и... "Strap On Gigolina! "
- Е? Какво ще кажеш - бях леко раздразнен. Нямахме много излиши средства, а и тези сметки аправо ме влудяваха - нет, телефони, енерго... имах усещането, че губя почва под краката.
- Какво да кажа - прозвуча доста решително в слушалката - ти ми разказа нещо, което ако искаш да го осъществим!
Не знаех какво да кажа - замълчах си! После стана интересно! Както се казва - имаше продължение и то забележително. Оказа се, че има и дилдо от кибер кожа и разни вибраторчета.. сложих навсякъде скрити камери! Беше ми интересно - дали не залита по чуждо - поне да знам за какво иде реч...
До сега, обаче жив кур не се е вясвал на тези камери! Повече от година - какво ли не виждах по тях, но само солови изпълнения!

33.   До 32: Ама че мериш с двоен аршин ;) хем ти бил скъп вибратора, хем после си налял със сигурност си изсипал много повече пари за скрити камери и записващо ;)

34.   Приятелка ми иска да ме чука в дупето. Но аз и давам само пръстче. Разказва ми как си ме представя да правим секс с бисексуален и такива неща. И аз имам такива фантазии. Истински мъж съм си и не ми харесва това което желая. И съм объркан. Иначе като ми вкара пръстче и ми набие една откачам от кеф. Ама се чувствам гузен и ми е кофти после. Та не знам и аз дали това е нормално. Обичам жените, даже съм непоправим романтик. Мъже не ме възбуждат въобще. Ама като се сетя дам като 28 искаш, но ме е срам и ми звучи крайно гейско.

37.   готина тема. Аз станах бисекс именно след такива страп он игри. Хванах жена ми един път да гледа гей порно и тя си призна, че я възбужда. Да духа заедно с мъж, да гледа как се чукат, тя да чука със страп он. Приех го и аз имах леки такива фантазий е рушихме да пробваме със страп он. Накратко след година си ме ебеше яко и ме кефеше много. Също така винаги съм се възбуждал да гледам как чукат нея и решихме данаправим тройка. Намерихме активен мъж лапахме му, чука я... супер беше само дето не ме чука мене. почнахме тройки, ебаха и мене и още първия път като ми го вкараха разбрах, че съм изгорял и няма връщане. Хареса ми много да ме чука мъж, по хубаво е от изкуствения. но не е вярно, че ще се обърне напълно резбата. Чукам жени и се възбуждам от жени. Правили сме групов и с жена. Но истината е, че и от пишки се възбуждам. Влезели един път отзад и мине ли болката и усетиш ли кефа.... връщана назад няма. Все ще го искаш първо боли но после само сърби:)))). Ако не сте готови не почвайте само да си остане като игра между мъж и жена може, но малко или много все си мисля че ще има желание и за истински. Налапаш ли го и поемеш ли истински кур анално определено няма връщане пичове. Не, че е лошо но внимавайте ако не сте готови психически за това. Но ако имате фантазий с мъж давайте смело готино е много.

38.   Напоследък се замислям за тройка с травестит. Още не съм споделил с жена ми, но ми е влязла сериозно тая муха. Играчки си имаме всякакви и сме пробвали какво ли не, включително да духам на вибратора и докато тя ми набива другия в дупето. Нямам никакви симпатии към мъжки ласки, но с удоволствие бих опитал истински хуй отзад, както и топла сперма изливаща се в устата ми от някой нежен травестит с красиво и женствено тяло.
100 % хетеро съм, не бих духал на истински мъж и не бих го допуснал до мен, по-скоро двамата да се погрижим за кефа на жена ми съм ОК. Но виж някое нежно създание с хубав бюст, малко стегнато дупе и голям твърд инструмент - какъв купон ще си спретнем само :)

39.   37 до 38 същото е пич кефи те кур и ти се иска но отстрани да е мацка на вид ...и така е ок.Аз се кефя на кура не на мъжа като цяло ,а моята иска да ни чукат мъжкари на вид.Питах я за травестит и каза ,че не я кефи много.Но това са подробности.Един истински кур да ви оправи и двамата и да му духате ще ви хареса много съдейки по игрите ви.Ние също бяхме така лапахме едно дилдо тя ме чукаше с колана и т.н.Още първата тройка стана супер истинския кур е много по добре от изкуствения.Заедно му духахме обилзвахме го едновременно ,подавахме си го ,целувахме се около главата му.После той я чука аз ги лизах и пак накрая го изпразнихме със свирка и си споделяхме с целувка спермата .Седващия път ме изчука и мене супер е да те чукат а женати да ти духа и/или да я лижеш.Давай смело щом те кефи нежен травестит такъв намерете...кура е важен:)

40.   Що за мъже се пускат на други мъже ама иначе са 100% хетеро хаха.

41.   40 аз съм 37 не съм хетеро разбира се, а бисексуален. Е вярно и нежен траверс да ес ***... реално пак си е мъж и ще те ***:). Вярно не е много, , хетеро, , това, ама какво значение има като има удовлоствие

42.   Кой какъв мъж е се разбира по качествата на характера, начина на мислене, социалния статус и куп други неща нямащи нищо общо със сексуалността. Имам прекрасно семейство, стабилен бизнес, добри приятели и доста добри финансови и умствени възможности. Как ще си доставям плътските наслади не е определящо за статуса ми като мъж. Пояснявам за коментиращия 40
от 38

43.   1 38 от 37.... изобщо хейтърсто и негативизъм има много за по разкрепостени отношения и секс вътре в семейството. Ние поне мислим и го правим с жените си и сме хейтвани заради това. Виж ако чукаш странично, , правилно, , естестевно не травестити си ок и си, , истински мъж, , щампи и предрасъдаци ама това е. Всеки си знае как му е... на мене ми е добре така с жена ми заедно да се забавляваме:))))

44.   Aз също съм хетеро, но имам голямо желание да се чукам с травестит. Това си ми е яка мечта, въпреки че освен лъскане пред камера не съм бил с мъж. Но направо ще се разтопя от кеф да ме блъска транс с готино тяло!

45.   От 40. Това е неосъзнат хомосексуализъм. Трябва по-скоро да преосмислите нещата и да откриете истинската си сексуалност.

46.   Мъж на 46 съм. Преди 5 години имах една приятелка с която се забавлявахме по подобен начин. На нея много й харесваше да ми пъхне дамския душ в дупето и така да я чукам. Тогава доста странно се почуствах, но с времето това се превърна в невероятно удоволствие. Хетеро съм и харесвам жените. Но си мечтая и за страп он и тройка с мъж, както може би и с травестит.

47.   37 съм.... по скоро бисексуален и напълно осъзнат. Правя секс с жена ми, виждали сме се и с двойки и съм чукал другата, възбуждам се от жени. това ми е сексуалноста чукам и ме чукат. харесвами и да лижа пичка и да смуча кур обичам и да чукам и да ме чукат мене. Така, че съм се осъзнал и с жена ми имаме разнообразен семеен секс. И да не съм хетеро ясно е няма как при условие, че съм въртял минети и са ме ебали мъже. Не мисля и, че е страшно и да съм чист хомосексуален, но не съм такъв.. Чукането с пенис колана ми откри пътя към бисекса и съм си открил истинската сексуалност.

49.   Моя опит е подобен като на повечето, след игри с пенис колана вече правя дълбоко гърло на 18 см пишки и ме чукат редовно. Имах приятелка която си падаше по такива игри чукаше ме често с колана. Разделеихме се по друга причина не секса. Искаше ми се много пак пасивен анален и реших да прабвам с един активен само един път уж. Но който го прави знае за какво говоря мъжа започна редвоно да ме чука. След няколко срещи с него разбрах, че няма връщане назад. Сега съм семеен с деца и двама дискретни редовни любовника. Това да се кефиш на изкуствения и да опиташ истинския и да се спреш не виждам как ще стане:). Приемеш ли го доброволно отзад и почне ли да те кефи вероятноста да се озовеш с истниски отзад е много голяма. Наебели те един път мъж в разработеното дупе определено ще се накефиш и ще плуваш и на двата бряга. Това е от мен, но не смятам себеси за, , изгорял, , харесва ми и съм наясно със себе си.

54.   Моята история е по - различна. Общо взето всичко стана като прецакване. Първият ми път бе с проститутка, но как да го кажа, не аз наебах нея, а тя наеба мен. Като ме видя, че съм зелен и почти нищо не й правя надупена, не мога да го вкарам дори като хората, след въпроса, , Наркоман ли си'', аз й казах, че ми е първият път с жена (бях само на 15 години). Честно казано, докато гледах голото й дупе и с удивление изучавах путката й на живо за пръв път (минаваха ми мисли колко странно и животински изглеждат женските гениталии) се чувствах неловко. Тогава гледката на надупената гола сцепена слива се смени с разгневеното й лице и тя каза, че й губя времето, но ако доплатя отгоре имала нещо, което съм щял да запомня за цял живот. Попитах я какво. Тя ми каза директно: Ще те еба в гъза, ще ти отнема девствеността. Дадох й последните си пари, тя извади пенис колан от чантата си, сложи си го и ми каза да заема нейната поза отпреди малко и да си разтворя задника. След това се изплю, по - точно направо се изхрачи на дупката ми и ми го вкара. Срамът и болката бяха големи, унижението беше зверско. Повечето време гледах в земята, докато тя ме ебеше и се чуваше пляскането от бруталните й тласъци. Погледнах я само веднъж и съжалих. Лицето й бе изкривено от грозна, триумфална гримаса, нещо средно между презрение и злостна радост. Но по - лошото бе друго. Болката я имаше, но заедно с нея се появи удоволствие. И точно тук е точката на пречупване. Колкото и да те е срам, да се чувстваш унизен и да боли, както и да осъзнаваш отлично, че курва те ползва като курва теб самия в буквалния смисъл и де факто се гаври с тебе, когато се появи удоволствието от простата, вече нищо няма значение. Свърших абсолютно неконтролируемо, спермата ми опръска тревата (бяхме в гора). Тя се изхили гадно, каза: Я, ама ти си бил истинска малка курвичка и, естествено, след като го извади от вътрешностите ми, ми го даде от гъза в устата, да го измия с устата си. Направих го, въпреки че ми се повдигна, тя ми показа среден пръст и отиде при сутеньора си, оставяйки ме наебан в гората, без дори да се обърне да погледне назад. Докато си забърсвах дупето с кърпички, видях, че има кръв и докато ме е ебала, ми е разпрала задника. Нормално, вземането на девствеността завършва с кръвотечение. Отдалече чувах как тя се смее гръмогласно, докато обяснява на сутеньора си: Тоя малкия го наебах в гъза като курва и му взех парите! Излишно е да обяснявам, че нямаше вече връщане назад. Както са казали много хора отгоре, направиш ли минет веднъж и наебат ли те отзад, вкарат ли ти го, това е. Изгорял си за цял живот. И няма нужда да обяснявам, че истинският хуй е сто пъти по - добър от изкуственяка на някаква курва. Истинският кур е топъл и пулсира. Но благодарение на курвата, която ме наеба в буквалния смисъл този ден, намерих сексуалността си. Чукал съм и жени. Ми несравнимо е. Да те чукат е сто пъти по - интензивно и удоволствието първо е МНООГОО по -различно, второ е по - мощно. Това е от мен.