Споделена история от Секс и интимност

Проблем с отпускането
Здравей те на всички,моля хората които не могат да ми дадат съвет да не ми пишат и никой да не ме съди ....

Приятелят ми има рожден ден скоро и реших един от подаръците му да е стриптиз,и една невероятна нощ. Имам огромното желание да направя толкова много неща а някак нямам смелост. В моите мисли си представям един хубав стриптиз после малко френска любов и т.н.. Както искате ме разбирай те но н е мога и не мога имам чувстото, че ме е срам от начина по който ще реагира мисля си че няма да се справя. Бяха ми казали преди че малко алкохол ще свърши работа за да се отпусна, пробвах и пак не става. Моля дайте съвет какво да правя, какво харесвате мъжете и как да махна това притеснение! Защото наистина имам желание да му доставя максималното удоволствие!

Коментари

1.   Ами ако не ти идва отвътре не го прави!

2.   Е то няма да е нормално да не ти е притеснено мисля, освен ако не го правиш професионално. Един стрипданс си изисква доста добра физическа подготовка, хореография и репетиция, за да се получи както трябва. Иначе едно питие, приглушена светлина и подходяща музика ще ти помогнат, както и да го изтренираш достатъчно пъти предварително, задължително пред огледало. Намери в мрежата и поредицата на Кармен Електра, има много интересни и достъпни идеи. Като видиш сама, че не е толкова трудно да се получат някои движения, ще придобиеш самочувствие и няма да се притесняваш толкова. Мисля, че на него ще му хареса определено. Започни първо така, че той да те гледа от разстояние и постепенно интегрирай и него в изпълнението, дори само да ти служи за пилон. Не се отказвай и успех.
G.

3.   Ако искаш да го направиш, а мислиш, че той ще го приеме като неще курвенско, по добре не опитвай, щом държиш на него. Трябва да познаваш много добре характера му и онези скрити, тайни мисли, които витаят в главата му, за да можеш да направиш нещо, което той би харесал без да променя мнението си за теб, което го е подтикнало към теб. Ако той е с теб заради курвенско поведение и ти държиш на него, значи няма значение каква си пред останалия свят -с него трябва да си курва и да пробваш всичко. Ако си с него заради облика си на порядъчно момиче, не му предлагай курвенски номера, защото той не те иска такава. Това е ако застанеш откъм неговата позиция. А ако търсиш собственото си удовлетворение във връзката, тогава опитвай всичко. Само така можеш да разбереш що за човек имаш до себе си. В поведението си бъди естествена и откровена. Когато разбереш какво харесва и какво не, прецени с какви компромиси ти би се примирила и кои отхвърляш тотално и едва тогава решавай искаш ли или не да бъдеш занапред с този човек. Всичко друго са фантазии с непредвидими последици.