Споделена история от Секс и интимност

Самотен съм...
Здравейте, момче от София съм, студент.
Въпреки възрастта си (21), все още не съм правил секс. Мога да кажа, че съм притеснителен и в очите на другите изглеждам леко задръстен... Може би никой не разбира това, което искам. През живота си не съм излизал с момиче... Това е самата истина!
Това не се цени днес. Даже може да се каже, че е OUT OF DATE !!!! Но съм такъв, много добричък и не зная как да се запозная с момиче... Оглеждам се и виждам момичета на по 17 с по 10 партньора...
На девствеността се гледа с насмешка (особено сред колежките / колегите ми). Това предизвиква някакъв страх у мен. Ако се разкрия на някой, той би ми се изсмял. Затова и не мисля, че с някоя връстничка може да се получи нещо.

А с по-възрастна дама?

Всеки си е мечтал за по-опитна дама, която да му покаже това онова, но нека бъда реалист... "Хвани си кака да те отрака" е само израз... Едва ли установените жени търсят точно моя тип.
Замислям се дали да не си платя за секс. Как мислите?

Мерси :)

Коментари

1.   Глупаво ще е да се отдадеш на проститутка..много глупаво.. Аз съм почти на 20 и също не съм правила секс (по стечение на лоши обстоятелства), макар че бях близо..както и да е. Знам колко е трудно да си "задръстеният" но моят съвет е просто да почакаш.. И не мисля че всички са такива, че да ти се изсмеят. Ако си с мен и ми споделиш истината бих била изключително щастлива от факта да съм ти първата...повярвай - това е нещо, което не трябва да се пропилява по к*рви..
Lovely Bones

2.   Точно така . Отиди на курва .Така ще се вдигнеш самочувствието и няма да гледаш на секса като на нещо свръхестествено.Пак и първия път 100% ще се изложиш (вси4ки сме така даже и тези дето отри4ат)така 4е е по-добре да е с някоя непозната . И действай че времето минава и изтърваш много.

4.   Ми и аз съм на 22 почти ама съм все още девствен и даже немам нито приятели нито никакъв вид социален живот :(( причините ми са точно каквито ти изтъкна при теб :(

6.   А замислял ли си се ,че си 'такъв' ,защото знаеш какво искаш?Може би не искаш поредното момиче , което да е като всички останали, а търсиш човек, който би направил същото за теб, както и ти за него и в чувствата и в уважението? А това да си платиш за секс ми се струва уникалната глупост :).Раздвижи малко нещата, поизлез с компания, опознай малко нови хора :)Успех!
Scream`

7.   За съжаление у повечето хора това наистина не се цени , но тези хора са тъпи , след като гледат с насмешка на това. Нима е много нормално да се чукаш на 15-16 ? или да правиш секс с човек който едва познаваш или не си сигурен че обичаш? Аз не мисля така.. според мен трябва да има една здрава сериозна връзка за да се стига до секс , да си влюбен. А твоя момент може би още не е дошъл и не си попаднал на подходящата. А жалко е наистина и как момичетата гледат само изгодата и парите. е има изключения разбира се , но са малко. Едно съвестно и добро момиче според мен някой ден ще те оцени и ще те обича такъв , какъвто си - а ти явно си добро и възпитано момче.

8.   Не си сам! Аз пък съм на 22, и аз също съм девствен. И аз съм се замислял за варианта проститутка, но като се замислих, си казах: 'За какво първият ми път да бъде със някаква си уличница, вместо да е със някое момиче, което да ме обича?'

За това не бързай да го правиш с проститутка, защото едно че няма да бъде прекрасно, и друго има голям риск да пипнеш нещо (все пак презервативите не са кой знае каква гаранция), за това бъди търпелив.

9.   Аз първия си път го направих на 25, точно когато съвсем се бях отчаял, е то не стана както всеки си го мечтае с принцесата от приказките, но не е било с проститутка. Просто на едно парти се случи така и аз свърших няколко пъти, тя също се разтресе стабилно. Също нямам приятелка, но какво да направя като има наборки по 26 години, които половината са се изпомъжили а другите те дебнат да ти вземат кинтите. Така че не се отчайвайте, скоро ще стане и това. А доколкото за тези, които го правят от малки, то няма смисъл.

10.   Просто не си го налагай като фикс идея :) Не е най-важното.
Сексът не е жизнено важен фактор.Преживява се липсата му.
По-вредното е това, че хората се сдухват като са девствени, но това определено не трябва да ти влияе.

*Syndrome