Споделена история от Секс и интимност

Несиметрични срамни устни...
Здравейте! Ще предупредя, че това, което ще споделям си е меко казано отвратително, но съм доста притеснена! Отдавна съм забелязала, че едната ми срамна устна е по-голяма от другата... А ма не колко да е, ами докато едната си е с нормален размер (може би даже леко малка, не съм сигурна) другата стърчи като маруля! Защо се случва това? Има ли как да се оправи (леко ме съмнява че може)? Притеснено ми е- как би реагирал един мъж на това?

Коментари

1.   АРЕ СТИГА С ТИЯ СРАМНИ УСТНИ БЕ !!!! 5 ПОДОБНИ ИСТОРИИ ВЕЧЕ ! МИ ЧЕТЕТЕ,БЕ !То не бе устни не бе чудо !

2.   Как би реагирал? Аз не вярвам някой да го забележи или да му направи кой знае колко голямо впечатление...Повечето от момичетата са така, няма от какво да се притесняваш. А и нали знаеш, че едната половина на тялото никога не е напълно съразмерна с другата :)

Мег*

3.   Красотата, мила моя, не е симетрия! Красотата е хармония ;) Сериозно ли си мислиш, че някой мъж ще застане да ти оглежда и мери срамните устни, за да сравни дали едната е по-малка или по-голяма! А ако евентуално, намериш такъв и той наистина го направи, замисли се дали изобщо си струва да си с него...

И за да отговоря на въпроса ти - по-принцип е възможно, чрез хирургична интервенция да се направи корекция, процедурата се нарича лабиопластика. Сама си прецени обаче, дали си струва да се подлагаш на подобна инвазивна процедура...

4.   :) Не се стряскай мило девойче повечето жени сме така. Моите срамни устни са същите както твойте и какво да си създавам комплекси ли! НЕ няма от какво да се притесняваш, а който не ги харесва да си търси малки срамни устни като на някоя девственица и това е! Това само може да те радва, така мъжът ще те усети по добре по време на контакта. Ще му е приятно повярвай! Стига да не е някой Зелен и без опит хлапак :) Отпусни се

5.   Ще смуча само малката, да ги изравня по размер:)
Нека това да ти е единствения проблем, вие секс ли ще правите, или огледи на половите си органи:)))

6.   На партньорът ти пък единият бицепс (вероятно десния) е по-едър и силен от другия! Левият му тестис пък е по-голям и виси повече от десния! Трагедия! :)

7.   И аз съм така, ма не ми пука. А като гледам и на мъжете с които съм била, не им е пукало. Важни са други неща. Не се комплексирай излишно.

8.   Напълно подкрепям номер 7. И аз имам същия проблем и в началото ми беше доста кофти, мислех си, че приятелят ми ще ми се присмива или нещо подобно. Какво ли не ми е минавало през главата, но това не стана нито веднъж. Както казаха и другите - има много по-важни неща от това как изглеждат половите ти органи. Ако момчето е добро и те обича истински, ще те приеме каквато си и ще те обича с всичките ти предимства и недостатъци.
Не се шашкай за такива неща, миличка. Гледай си кефа и си живей на макс ;)

9.   http://www.hillclinic.com/show.php?storyid=57 ето тук има описание на всякакви операции на полови органи. Аз не бих отишъл за такава безмислена процедура...

10.   (от автора) Мерси на всички, вече се чувствам по-добре! И бях чувала за операции там долу, но не бих се подложила на такава определено! Не си заслужава!

11.   Ми на нас мъжете топките като са несиметрични кво да кажем ние... хич не го мисли

12.   11, ами гърдите на жените да не би да са ви симетрични?

13.   И аз имам същия проблем. Това не знам на какво се дължи, но се оправя с пластична операция. Аз лично бих си направила само в краен случай, но не мисля, че несъразмерните малки срамни устни са приблем