Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете, които се кефят на анален секс
Момиче съм на 24 и както личи от заглавитео, искам да се обърна към мъжете, които практикуват или са практикували анален секс с партньорките си.
Винаги ли използвате презерватив когато го правите, предвид бактериите, които се намират там и след като сте обработили зоната с пръсти предварително тичате ли в банята, за да се измиете, преди да посегнете към друга част от тялото на момичето.
Мен като жена страшно много ме притесняват инфекциите- получавала съм няколко пъти цистит и 2 пъти бактериална инфекция и съм доста наплашена, та мисълта ми е, че изобщо си ме е страх (а и гнус) след като ръката му е била там да ме пипа където и да е, а ако сексът се прекъсва, за да си мие мъжът нон-стоп ръцете щателно, някак би се изпарила цялата тръпка.
А вие как процедирате? Има ли момент, в който успява да се прокрадне мисълта за какво реално е предназначен този отвор и влияе ли негативно на настроението, а и ерекцията?
Правила съм 3 пъти анален секс, и трите пъти с клизма преди това, (както повечето смятам са наясно, тя е по-скоро с естетична цел, т. е. бактериите си остават, защото тях трябва да си ги има) но получавам жестоки болки в корема от нея, а без клизма не бих се престрашила да правя каквото и да е там, дори и пръст, макар че приятелят ми ме убеждава, че няма проблем...
Според вас задължителна ли е клизмата преди анален секс, случвало ли ви се е да... попадате на някакви "находки" там и как бихте реагирали ако се случи?
Аз като жена бих се сдухала адски много и най-вероятно би ме отказало завинаги, но искам да чуя мъжката гледна точка. (Жени, на които им се е случвало също биха могли да споделят мнение).

Коментари

1.   Като не ти харесва, защо го правиш? Какво значение има другите как го правят? Ако не искаш здравни проблеми, ползвай презерватив.

2.   Като не ти харесва, защо го правиш? Какво значение има другите как го правят? Ако не искаш здравни проблеми, ползвай презерватив.

3.   Мисля, че за едното удоволстве на мъжа, който и без това я остане с теб я не за цял живот, не си струва да рискуваш здравето си. Щом те е гнус защо се измъчваш? А ако гаджето ти те зареже значи е боклук, който не те заслужава. ПРАВИ ТОВА, КОЕТО ПРАВИ ТЕБ ЩАСТЛИВА!

4.   Аналният секс не е удоволствие за него, а усещане за власт.

5.   От авторката:
На въпроса защо го правя- много го обичам, а знам, че това е нещо, което много му харесва- правил го е с други, присъства във фантазиите му и гледа такова порно. Той също ме обича и не би ме зарязал заради подобно нещо. По никакъв начин не ме притиска и не настоява, но знам, че вътрешно го желае, макар и да обяснява, че не му е важно.

6.   Щом имаш притеснения, моят съвет е - не го прави. Както ти пишеш - "има момент, в който успява да се прокрадне мисълта за какво реално е предназначен този отвор", и докато го има този момент в главата ти, винаги ще е неприятна процедурата на аналното съвкупление. Именно процедура... всичко предварително обмислено, преценено, изчислено... за да не те е страх и гнус, и за да няма находки... Извини ме... нищо лично.
Определено съм за хигиената, не знам как се прави клизма в медицинските заведения. Вероятно ако си следвала медицинско упътване за правене на клизма то не изключвам да те е боляло в стремежа да прочистиш всичко. Понеже обичам приятелката ми да ми масажира пениса през ануса си правя прочистването по следния начин: пускам топла вода /не гореща и не много силно / на маркуча на душа и притискам края на маркуча към отвора на ануса. Водата навлиза в правото черво и вероятно и към червата но в момента в който почувствам дори и леко неприятно усещане от водата, го издърпвам и водата се освобождава заедно с част от "находките". Забравих да спомена че съм седнал на тоалетната, все пак логично нали :). Тази процедура я правя няколко пъти... не съм ги броил но поне 10 до 20 пъти... докато не започне да тече вода без находки. Колкото и да го обяснявам практиката ще ви води сами как точно да го правите и колко. аз даже вкарвам маркуча в ануса но съвсем за кратко примерно колкото да преброя до 3 или 4.
След подобна процедура няма "находки". Иначе като лубрикант ползвахме вазелин. И да, Задължително презерватив когато аз прониквам в нея за нейно спокойствие, но само тогава. Ако не е правилно това което правя нека някой по-запознат да сподели... въпреки че май в мрежата има доста обяснения. Това е мой личен опит, възможно е да не е правилен от медицинска гледна точка, просто споделям ако мога да съм полезен. Успех на всички които са решили да правят анален секс.

7.   № 4 е па как ги написа тия глупости за властта? Моля, като не сте наясно не пишете щуротии. Аз като жена харесвам и практикувам анален секс. Не си правя клизма, когато съм ходила по нужда, като мине известно време, няма проблем да се прави такъв секс. Мъжът ми свършва в мен, и двамата се измиваме хубаво. Никога не правим секс с презерватив, никога не смесваме дупките. Аз също държа на хигиената, и до момента, нито той, нито аз сме имали проблеми с този вид секс. Но за да се кефиш максимално, трябва да е партньор който те познава добре, да знае как да го прави, за да не те боли първоначално и да ти стане хубаво при същинската част.

8.   Пост номер 4 е откровена глупост.

9.   Практикувам с жена ми този вид секс близо 20 години и преди нея съм го практикувал и след нея, разликата е че с чуждите жени ползвам презерватив. За този вид секс е нужно умение и знание, освен възбудата и задължително много лубрикант, игра с пръсти и да не се смесват дупките. Общо съм бил с 5 жени с които съм практикувал, само с едната нещо не се получи иначе за другите 4 вс си е ок и в реда на нещата. Сексът все пак не е за гнусливи хора, когато той вкарва език в теб, дали си задава въпроса какъв тип бактерии живеят там долу млечни или кисели, вредни или полезни, просто действа под влияние на възбудата и ти се наслаждава максимално. Желая ти много приятни моменти в леглото и не слушай хора, които ти казват, че ако те зарежел ще си ''прецакана''. В живота няма гаранция за нищо, а още по-малко за продължителността на една връзка, защото колкото и да го обичаш в момента ти също не би могла да дадеш гаранции, дали ще е завинаги. нали така.

10.   Здравей, благодарение на сегашния ми партньор преоткрих удоволствието от анален секс. Клизма не съм си правила никога за три години, но се е случвало макар и рядко да има зацапване и въпреки че партньора ми реагира нормално, аз си умирам от срам. Затова по добре е промивка с дамски душ, въпреки че когато секса е спонтанен и неплануван и няма време з атикива неща -малко е тъпо да започнеш секс и да кажеш отивам да си изчистя червото, да се прескочи аналния секс за да няма изненади

12.   И с презерватив и без. Както дойде. С жена ми го правим от години почти всяка седмица, понякога и всеки ден както се случи. Никой не се е оплакал от инфекции! И некакви клизми не е правила.

13.   Не се занимавай, само излишни усложнения.

14.   Не аз, а жена ми иска без презерватив. Но винаги си прави клизма.

15.   Хубавият секс не е за гнусливи!

16.   Задължително преди анален секс се прави клизма и въпреки това мъжът трябва да ползва презерватив, за предпазване от инфекции. Тия по-порно филмите, където мъжът от дупето и го пъха в устата и после във вагината, не ги гледайте, те преди сцена са пили очистителни. Аз като мъж, обичам аналния секс, по-възбуждащо и перверзно е.

17.   И аз се сблъсках с подобен абсурд. С гаджето ми правим секс с презерватив когато е в овулация. Но когато го правим и в дупето, тя ми сваля презерватива, защото така и харесвало повече. Разбира се, прави си клизма задължително.

18.   може ли някоя дама би ли описала каква е разликата в чувството в двата случая анален и вагинален моля ви.
и дали може да ви помоля за подробности за техниката за анален секс и всичко което правите, винаги ми е побъркала женската интимност в това отношение.
поздрави

19.   Здравейте, искам да кажа, че в днешно време жените са полудели от манията да несе изцапат, да не са с мръсни ръце и да не са докоснати от ръце, които преди това не са дезинфекцирани, това е мания, а превода е лудост. Явно Ви липсват уроците по биология, че кожата е най-големия орган, че във влагалището има секрет, който служи именно за унищожаване на влезналите бактерии и вируси и т. н. Четете и се ограмотявайте.

20.   Никога не съм го правила без клизма. Без презерватив, да, с мъжа ми. Усещането е по-директно.

21.   Номер 19, ние четем и се ограмотяваме, ама ти наясно ли си, че от тия порно изпълнения има двойки, дето висят по клиниките за безплодие. Бактериите от ануса нямат работа във влагалището!

23.   Преди години правех редовно анален секс с няколко поредни партньорки. Много рядко се случва да има фекалии, че и да се разтекат, но се е случвало. Чудо голямо, всички знаем за какво е този отвор.

Бактериите по кърпата в банята, с която госпожицата си бърше ръцете са не по-малко от тези в дупето и. Да не говорим че по чаршафите, по самите ни тела има колкото си искаш. Изобщо около нас има много бактерии, дори в чист дом.

24.   Проблема при мен и мъжа ми че нямаме никакъв опит и искам да си пробваме , млади сме и ще съм радостна ако някой описва как да постъпваме та да получа анален оргазм .

25.   Не съм мъж, но:
От здравословна гледна точка е редно да се ползва презерватив, дори и с постоянен партньор, а с непостоянен е просто задължително. Клизмата и измиването след акта отмиват фекалиите, но не предпазват от бактерии. Често мъжете не желаят презерватив. Ти си прецени, но ако решиш да го направиш така да е с постоянен партньор, на когото вярваш, пуснете си предварително изследвания (кръвни и фекални) и след акта се мийте.
Отпусни се, задължително "смазвайте" (ако не си достатъчно възбудена, за да стигне естественото овлажняване - с други средства) и се наслаждавайте! :)
Ж30