Споделена история от Секс и интимност

Приятели за секс
Здравейте, ще започна направо...

От една година лудо харесвам едно момче. дори мога да го нарека влюбване. Миналото лято имахме интимно преживяване с него, но и с това аз му признах чувствата си, но той нямаше сериозни намерения към мен. както и да е не се отказах. Дойде това лято и отново се виждаме събираме се в обща компания. Постоянно ми прави намеци и ме гледа по някакъв странен начин. Една вечер просто му предложих да станем приятели за секс, и без съмнение той се нави. Та искам да ви попитам възможно ли е той да има някакви чувства към мен и дали чрез това наше приятелство могат да се породят чувства от негова страна и да бъдем нещо повече. Ще се радвам ако дори някой сподели нещо по темата което му се е случило и дали има смисъл от това.

Благодаря, Ви предварително.

Коментари

1.   Няма смисъл мила :) От личен опит ти го казвам. Каквото и да правиш за него, той няма да го оцени и няма да се влюби в теб, само защото спиш с него. За него ще си останеш просто оная която винаги му е навита и накрая само ти ще страдаш. По-добре си спести мъките,преди да е станало прекалено късно и го разкарай този.Ще си намериш някой,който ще те оцени и няма да е с теб само заради секса ;)

2.   А като си представя, че срамежливите и тихи момчета са сами, а някаква си курва се предлага за секс на някакъв си "мачо", който я има за парцал, направо ми кипва ....

3.   То че може, може. Само, че и аз мога да ходя със супермодел, ама не бих заложил. Ако продължаваш да се виждаш, чувствата ти само ще се задълбочават. Отдели се от него, намери си друг, няма ли мъже?

4.   не, не е възможно

5.   Тъпо подхождане от твоя страна , но сега като е лапнал почни да му се дърпаш , може и да стане.

6.   Може и да е възможно, децата на тези години още не познават нито чувста нито нищо, няма как да преценят.

7.   До номер 2 - прав си, жалко е, но това е живота. От срам полза няма. За последните 5-6 месеца видях как 3 момичета, които много харесвах и имаха симпатия към мен, ме пренебрегнаха заради невероятни тъпаци- единият се хвалеше, че има актове от полицията ама нищо не му правят, а друг пък постоянно беше с алкохол в ръка ама нали бил в щатите и не е българин, нищо че изглежда на 40 и оназ му се нави за 3 часа. В шугъра преди месец една се нави за 15 мин на пъпчасал англичанин. Но тва е, важното е да си сигурен в себе си и да си пич, все ще се намери нещо качествено. Иначе на авторката какво да кажа , едва ли ще се влюби в теб. Ако ти харесва така, не променяй нищо, но е адски наивно да вярваш, че ще се влюби, но кой знае.

8.   Ми, не. Ти сама знаеш, че няма шанс. Защо питаш тука даже?

9.   прави това коети тихаресва дори да не се влюби в теб нали ти харесва да правиш секс с него на него му е хубаво на теб също няма защо да се тормозиш с мисли пробвай и сама ще разбереш дали е възможно никой от тук не може да ти каже дали би се влюбил защото не го познава за да го прецени

10.   Гледай филма 'По приятелски'... доста интригуващ е и може да ти помогне да разбереш дали има шанс да имате нещо повече. Идеята всъщност не е лоша, стига да е временна, дори е адски смело от твоя страна. Но.. за влюбването.. дайте си време. С течение на времето ще се опознавате все повече и може да пламне искрата. Наблюдавай го как се държи. Докато си говорите просто така, докато го правите.. виж дали има нещо в него, което подсказва че не е просто животинско чувството, а по-специално. Влюбен поглед, сладка невинна усмивка, нежна целувка, погалване по косата, гушкане, близост като цяло. Дали те търси, за да си поговорите или само с егоистична цел.

11.   До №4 ти от къде знаеш, може да е различен. А до авторката по- добре му кажи какво чувстваш, може да е разбрано момче.

12.   До №4 ти от къде знаеш, може да е различен. А до авторката по- добре му кажи какво чувстваш, може да е разбрано момче.

13.   едва ли е разбран, като вече й е обяснил, че не иска нищо сериозно, а тя продължава да му се предлага. Такива никой не ги уважава.

15.   Има само един начин - откажи му два три пъти, прави се на заета. Ако се нахъса, ок, давай го безразлична, ако не те потърси, зарежи го.

16.   Бях в такава ситуация преди известно време. Разбирам, че смяташ, че така може да започне да изпитва нещо към теб, но повярвай ми, шансът за това е минимален. Много по-голям е шансът той да те използва до момента, в който му станеш безинтересна и след това да те зареже.