Споделена история от Секс и интимност

Бърза еякулация
Здравейте приятели. Прочетох доста неща за бързото свършване, но исках да добавя и аз една тема. Проблемът е следният - на 17 години съм и свършвам за има няма 1 минута докато мастурбирам. Това дали е нормално и след година - две дали ще се оправи или когато го правиш с момиче издържаш повече. Не знам имам приятелка от 2 месеца и ни предстои да идем на лагер. Ако се случат нещата не знам какво ще правя. Тя като вземе да ме барне аз ще свърша на момента и ще стане много кофти, а бих искал да издържа повече поне 10 минути. Чакам съвети, защото проблемът е сериозен ;)

Коментари

1.   Много "чикии" си правил, спри ги напълно, иначе забрави за жени! Казвам ти го от опит. При онанирането, човек се съсредоточава само в една точка-пениса. Целта му е главно разтоварването, а не удоволсгвието. Но щом само това е целта, организма не губи време за дълго ръкоделие, за много кратко време отваря клапата и вулкана бликва. Това остава като придобит инстинкт и се запаметява в мозъка. После когато се срещнеш с момиче, този инстинкт ще ти играе гадни номера. Още си млад, може и да опиташ корекции. Ако момичето ти, има чувства към тебе и ако иска да ти помогне, мисля, че ще се получи. Първо, не се прави на мачо, кажи й предварително за проблема си. Така и ти ще бъдеш подготвен за евентуален неуспех. Млад си, самолета лесно рипа, затова е хубаво първото празнене да стане предварително(но не ти с ръка), а да го стори момичето, в самата любовна игра(както то иска), ти само се опитвай да остискаш, колкото може по дълго. Вторият тек вече може да стане в шлифера, но вече в пещерата й. Във всеки случай ще е по продължителен. Така постепенно ще удължаваш времето и при добра воля(и най вече разбиране от страна на момичето), нещата ще се нагодят. Но забрави вече за ръкоделието, това е като алкохолизмът, пристрастиш ли се веднъж, няма връщане назад. Ако искаш ми вярвай, вече съм пенсионер и още имам този проблем. Навремето лъсках бастуна по 5-6 пъти на ден. Ти си още в началото, не прави моята грешка, после ще съжаляваш като мене!

2.   Спокойно приятел. И аз първия път свърших още като ми го хванаха. Млад си и ще повториш, че и потретиш. :-)

3.   Метафорите на Н1 избиват рибата. Иначе п. т. ами първите пъти има 2 крайности. Или свършваш бързо, или изобщо не ти става. С времето (по-точно опита) нещата се нормализират. Вече, ако на 25 редовно го правиш и пак свършваш бързо, вече е проблем. Ако искаш да забавиш нещата, преди да идеш при момичета, удари една ръчна. По време на акта, мисли за напълно странични неща, но ако прекалиш, може да ти спадне. Не си стягай мускулите на дупето, също се издържа по-дълго

4.   момчето иска решение а не думи, , ,
слушай братле отиваш в секс шоп и взимаш шпрей за забавяне то едно малко червено шише прескаш на главичката половин час горе доло по рано от акта и си секс герой, , 2 часа няма изправане и пък си твърд. струва 30 лв и ще ти стигне за 20- 30 акта. успех и пиши какво направи и как беше.

5.   Аз когато дълго съм преследвал някоя супер секс бомба, която е изпълвала мечтите и сънищата ми, желаел съм я неистово и понеже съм бил сигурен че ще бъда с нея съм се, , пазил, , само за нея, повярвай ми достатъчно е само да му духне, за да избухне. Това също е очарователно и комплимент за нея, ако го знае като факт, все едно ти докато и отместиш гащичките и тя да свърши. От първия път трудно ще ти станат нещата. С времето ще си паснете.

6.   Разбрах, да с времето, но аз мисля за сега. Искам поне малко да издържа. Не искам да се излагам разбиратели първо ще врътна една любовна игра и след това искам поне 8-10 минути да издържа. Дали да не взема някакъв Спрей или тези специални презервативи Дюрекс Перформа. Ако трябва и ще ударя една ръчна преди това. Разбира се в така възраст съм, че когато не успееш нещо ти се подиграват и става кофти ако ме разбирате. Тинейдърски глупости :) !

8.   И аз свършвах бързо, но попаднах на една разведена кака. Тя ми помогна. Като усетеше, че не издържам, спирахме. Лягаше по корем и ми даваше един крем да и масажирам дупето и да и подготвя с пръсти дупчицата. През това време ми минаваше. После, както е по корем, влизах в дупето и дълго време да не се движех, но искаше да я галя и целувам по врата и гърба. Така изкарвахме много време. На края тя си пипаше клитора докато се движех и успявахме да свършим заедно.

9.   На 35 съм и аз понякога свършвам бързо, понякога не, но като за начало се отпусни и не мисли за това, знам че няма как но трябва. свърваш, миеш го бършеш го и веднага почваш наново, няма да му даваш да спада. Преди почивах между тековете, голяма грешка, сега така се е случвало по няколко часа да лашкам. Мисли за нещо друго когато дойде момента, спираш забавяш. Моята приятелка когато свършва се стяга много отдолу и това веднага ми оказва влияние и понякога съм на ръба да свърша с нея, но повечето пъти успявам да го отклоня и следва втори че дори и трети нейн оргазъм. Голяма част зависи от главата, горната.