Споделена история от Секс и интимност

Секс с непознат
Здравейте! Искам да ви разкажа моята история. Миналата година, горе- долу по това време, се запознах с едно момче във фейсбук. Тогава бях на 20 години и девствена. Първоначално си пишехме с това момче. То се оказа, че живее близо до моя град. Помислих, че проявява интерес с цел да излизаме, да бъдем гаджета.. Но не! Оказа се, че желае само секс. Той е с 4 години по- голям от мен. И аз се съгласих. И ето на- първият ми път беше с непознат. След това се срещнахме още няколко пъти. Според вас това нормално ли е? Имам предвид аз съм момиче с отличен успех в университета. Старателна съм и добра. А пък тогава бях спонтанна?
Моля, когато пишете коментар нека той не бъде обиден или подигравателен. Благодаря ви!

Коментари

1.   Сексът ти не е бил с непознат. Познавали сте се и то отдавна, сексът с непознат се характеризира с това, че изобщо не помниш името на другия поради простата причина, че сте се запознали 2-3 часа преди секса...

2.   Сексуалното поведение и фантазии нямат връзка с интелекта и успеха в университета. Имала си нужда, направила си го. :) Моят първи път беше доста сходен на твоя- единствената разлика беше, че отношенията ми с този човек бяха категоризирани като "връзка от разстояние", т. е. пишехме си и се чувахме редовно в продулжение на половин година, но физически бяхме заедно не повече от 4 пъти, детска история с две думи. :)
Та, мисълта ми е: всеки сам избира с кого и кога да го направи, така че слагането на етикети "нормално" и "ненормално" е просто излишно. На мен ми е леко странно някои момичета какви ритуали извършват, подготовки- та обстановка, та психически настройки и колко голяма доза "специалност" приписват на нещо, което дори не е приятно в 99% от случаите.

Поздрави и да не ти пука! :)
Ж 26

3.   На кого му пука за сексуалния ви живот, бе, бре, хора... Пфффффф. Нормално е, нормално е, стига глупости!

4.   Не се притеснявай толкова. Не си лош човек, защото си правила секс с друг човек, който те е привличал. Не сте женени, не сте болни, не сте насилници... Да, може би е било дорбе да спиш с някой, с който имаш емоционална връзка, но това не важи за всички момичета.
Това, че нямаш връзка, не означава, че не трябва да правиш секс и да стоиш на сухо. Ако толкова се притесняваш, намери си приятел.

5.   Защото ти се е ебало. Щом ти е било хубаво, защо го мислиш?

6.   Нямала си опит и си се подлъгала. Нищо страшно не е станало.
При моя първи път пък аз исках секса, а момчето връзка. Бяхме на по 16 години и двамата.
Случаи разни. Животът продължава. :)
Ж29

7.   Не, а и теб май не те слуша много главата за ни задаваш такива въпроси.