Споделена история от Секс и интимност

Само секс ли е за него
Здравейте. Влюбена съм в едно момче и преди няколко дена правихме секс и на двамата ни беше за първи път, но също и преди това имаме закачки с него. След всичко това което преживяхме той започна да се държи по -странно. Понякога ме гледа влюбено, след това въобще не ми обръща внимание, не ми пише, когато излезем пак се закача. Говорих с мои приятелки които ми казаха, че няма как поне малко да не чувства нещо.... и че ако не чувствал нямало да си легне с мен, но аз си мисля, че той е напълно безразличен. Та въпроса ми е предимно към момчетата - дали биха си легнали с някоя която ненавиждат и въобще не харесват или все пак имат някакви симпатии. И какво да направя за да привлека вниманието му?

Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Естествено, че мъж би си легнал с жена която го възбужда, дори да няма грам чувства към нея или каквото й да е там... стига да го възбужда или просто да иска да изпразни топките!

2.   Какво да направиш за да му привлечеш вниманието ли...ми ти си го направила.Горенаписаното не е правило,аз не бих правил секс с жена ако нямам симпатии,тръпка,чувства.Не пресилвай нещата да влизаш във филми,остави връзката да (не) се доразвие от самосебе си.

3.   Не е ли очевидно, че е само секс? Задаваш риторични въпроси, като мен. :D

4.   Ми най-вероятно е секс, но щом ви е било за първи път вероятно сте още в училище. Не може да очакваш голямата любов, при вас нещата са по-несигурни и мимолетни.

5.   ".. приятелки които ми казаха, че няма как поне малко да не чувства нещо.... и че ако не чувствал нямало да си легне с мен.. "

Тея твоите приятелки явно нищо не разбират от момчета. Аз като мъж на 26 години, минал през тея работи - мога да ти кажа, че ние мъжете можем да спим с жена към която нямаме никакви чувства! Понякога просто нагона надделява и ако няма друга опция - бихме се задоволили и с това, което има. Иначе казано - бихме си легнали дори с тази, на която друг път няма да обърнем внимание. Като ученик ми се случи да правя секс с момиче от съседен клас, когато бяхме на хижа в планината. Всичко беше просто секс, но явно и тя като теб не го разбра - помисли си, че има нещо повече. Почна и след това да ме занимава, да ми пише, да ме търси. Аз я отрязах и тя ми ревна. Така че прави си изводите

6.   5, явно нищо не разбираш от жени. За жените такова нещо"само секс" няма, винаги се появяват чувства. Просто си я използвал, а това е тъпо. И не всички мъже са като тебе. Сериозните не си лягат с всяка срещната и после я зарязват. На момичето може да причиниш травма, много си тъп.