Споделена история от Секс и интимност

Как да му доставя удоволствие?
Здравейте! Въпросът ми е отправен към всички с опит, а от заглавието сигурно ви става ясно.
Аз съм момиче на 19 години- девствена, а приятелят ми е на 34. Излизаме от ноември и колкото и глупаво да ви звучи все още не сме правили секс. Той много силно го желае, но аз все още не мога да се отпусна и да преодолея бариерата между ума и тялото. Всеки път когато сме заедно той прави опити, но нещо все ме спира. От невъзможността да осъществим полов контакт, приятелят ми смята, че не го желая, а колкото и да му обяснявам, мисли всичко това за мои филми и дискомфорта за не чак толкова непреодолим.
От няколко седмици пробваме с "неговия човек", но все си мисля за болката и при по-силен натиск краката ми се разтреперват и не мога да продължа.
Преди всичко той е много нежен и умее да предразполага. Целува ме, гали ме, а на няколко пъти стигам и до клиторен оргазъм...
Всъщност... той през цялото време ми доставя някакви удоволствия и не получава нищо в замяна, а не мисля, че е редно...
Обръщам се към всички мъже и жени за съвет.
Как бих могла да му доставя удоволствие и на вас какво би ви доставило такова?
Предварително благодаря.
(Моля без укори за възрастта. )

Коментари

1.   На 19 г. от 9 месеца със зрял мъж и не можеш да правиш секс? Психолог?
Потърси иначе информация за техниката Петинг в Интернет (взаимно задоволяване с ръце, уста без пенетрация), PETTING, гледай порно как се прави фелацио, почвай да се самооткриваш и самозадоволяваш, но ако нищо не помага, ще трябва да потърсиш психолог. Възможно е и действително да не го желаеш. Знае ли човек.
Цяло чудо, че е с теб, но бъди сигурна, че си има за секс други, освен ако не е болен нещо. Жалка работа. Какво толкова пазиш? Ципа ли, какво ли? На 19 г.?

2.   Като трепериш за тая ципа го пусни в дупето. Не съм дефлорирал, дори мисълта за това ме отблъсква. Всичките ми партньорки бяха отворени, само за една съм сигурен че го беше направила сама... и това е вариант. А къде разпуска той, няма да коментирам.

3.   Поне флейтистка стани, с една свирчица го надари. А и той не е никакъв мъж, щом се е стигало до клиторен оргазъм, ти си била на границата да го вакумираш. Щом и при любовната игра си останала с разума си, значи, че не е бил добър оператор. Добрият оператор достига до края, след като добре разпали огъня. Ти сама няма да устоиш.

4.   Не го желаеш. Ако имаше химия, още на втората среща щяхте да сте преспали. Не става с мислене, но трябва привличане.

5.   Това твоето не е нормално. Имаш нужда от сексолог.

6.   Абе да ти кажа, нещо ти има. Щом на 19 те е страх от секса и като прибавим факта, че дори не знаеш как можеш да доставиш сексуално удоволствие на мъж, което си е направо смешно, бих заложил, че си от страшно консервативно (задръстено) семейство, където сексът е меко казано табу.

7.   Ех, нали знаеш, че няма да умреш от това? Не е заколение!
Следващият път си кажи: "Мечка - страх, мен - не страх! ", стисни зъби и... да става каквото ще! Просто го остави да се случи! Е, то няма да стане кой знае какво де :)
Ха, ти ако от едно отваряне се страхуваш толкова, какво остава като тръгнеш да раждаш! Тогава сигурно ще умреш 10 пъти последователно! :)
И какви крака ти се разтреперват? Ти не си ли легнала, или права се мъчите? !
Горкичката - да те ожали човек...

8.   Свирчица нещо, дай му да свърши на гърдите ти, в устенцата, на дупето... такива неща.

9.   Горкият човек.
Явно се намира секс някъде другаде.

10.   Много момичета се притесняват и им е трудно да се отпуснат преди първия път. Не виждам нищо ненормално или притеснително в историята ти.
Вероятно не можеш да изкараш мисълта за болката от главата си. Друг вариант е да не харесваш достатъчно човека или да имаш съмнения дали искаш да си с него. Помисли си.
Иначе болката не е толкова голяма, особено ако човекът е внимателен. Опитай се да се отпуснеш и в един момент ще стане.
Колкото повече премисляш нещата, толкова по-трудно ще ти става. Не мисли. При нас, жените всичко е в главата.
А как да му доставиш удоволствие - останалите коментиращи са ти дали достатъчно идеи.
Ж27

11.   щом не се чувстваш готова да легнеш с него, значи не го обичаш нито го желаеш достатъчно. няма смисъл да се насилваш да прави нещо за връзка, вкоято е явно, че не си готова за това все още. оставяй го, и си намери някой, който само като го погледнеш ще искаш да не излизате от спалнята.

Ж21

12.   И аз бях така. Много се стягах. И подобни ни бяха годините – и моите и неговите. Номерът е да се отпуснеш и да си максимално възбудена и влажна. При мен болката беше по-малка в кучешката поза, с мисионерската нищо не се получаваше първоначално. Просто се отпусни и успокой, друг начин няма.

Alpha, ж. 26

13.   Няколко водки и мисля че страх няма да има. А и ти си го желаеш.
Успех

14.   Направи му орална любов или с ръка

15.   Хора, помолих ви за съвет, а получавам само обвинения. Страхът ми идва от факта, че когато бях на 16години, първият ми приятел се опита да ме изнасили, а и много мой приятелки бяха зарязани почти веднага след като ги "отвориха"...
Напълно ми е ясно, че когато човек не намира удовлетворение във връзката си, започва да го търси на друго място. Не искам да се разделям с приятелят ми, ето защо търся някаква временна алтернатива, която ще успее да ме отпусне и ще ме накара да спра да мисля за секса като за груб акт.
Наистина го искам, но когато се стигне до "вкарването" започват да не налитат разни мисли и спомените за разкъсаните дрехи от миналото... просто не успявам да го преодолея...
Той прави всичко възможно, затова желая да се чувства добре с мен, а не като нежелан и отблъснат...
Благодаря на всички коментирали, надявам се поне малко да ме разберете.

От Автора. :)

16.   Врътни му една хубава свирка - започни нежно и бавно от главичката, със въртеливи движения, овлажни го хубаво, оближи ствола, засмучи и разтрий топките му, погали го по вътрешната част на бедрата, поеми целия му пенис до долу, опри го в гърлото си и го гледай право в очите.
Докато му духаш, мастурбирай и ти.

17.   Виж, никой не те обвинява. Веднага ти се каза да потърсиш психолог, защото определено имаш проблем.
Иначе алкохолът отпуска... но ти страдаш май от състояние, което се нарича „вагинизъм“ или нещо такова - страх от пенетрация. Леквувай се.

18.   1-во, тази много важна подробност за опита за изнасилване от бившия я беше пропуснала, предполагам настоящия знае, иначе не виждам как ще издържи толкова време да се занимава. Макар, че щом си мисли, че не го желаеш, може и да не си му казала...

2-ро, въпросът ти е комичен, какво може да му достави удоволствие на един мъж при липсва на секс, освен свирка!? И понеже не вярвам да не си чувала за това "чудотворно" нещо, предполагам търсиш нещо друго освен него, което пък ме навежда на мисълта, че ти нямаш желание да му правиш орална, което пък съвсем ме озадачава какво прави този човек с теб...

19.   Да не си с, , Vagina dentata, ,?

21.   Обмисли идеята да посетиш психолог, който да ти помогне да преодолееш травмата от случилото се.
Ако не си казала на приятеля си, сподели му, за да не си мисли, че е заради него.
Пожелавам ти скоро да преодолееш миналото и да можеш спокойно да се наслаждаваш на настоящето! :)

Номер 10

22.   Кво се пазиш? На 19 си мисля, че ти е време за секс. Или чакаш да намериш някой на 54, който да те отвори. Не стига, че се хванала с някой, който може да и е баща ами не иска и да му пуска. Ако продължаваш така ще си намери някоя друга за тая работа, ако не си е намерил вече. ;)

23.   Нали знаеш, че 10000% получава секс другаде? ! 10 месеца да стои без секс, на 34год, трябва да си ама много заблудена...

24.   22, не ги бъркай с хора от вашия етнос, където може да й бъде баща на 34.

25.   Направо съм очудена от грозотата на коментарите. От кога се счита за срамно, глупаво и т. н. да си на 19 и да не си го правил? Нима би било по-добре да е на толкова и цялата "градина" да е разбита? ! :D Пък и до ден днешен не съм срещнала мъж, който да гледа на сериозно на "отраканите" девойки".
След като искаш да му доставиш удоволствие просто се отпусни повярвай това са инстинкти няма как да не ти дойде на ръка.... или на уста ако на 2те още по-добре :D и все пак боиш се отзарязване след като преспите мислиш ли, че връзката ви има някакво бъдеще щом той е на 34, а ти на 19??? Замисли се не го прави заради "модните тенденции", направи го с този в когото си влюбена и ти отвръща със същото. Не виждам нищо лошо даже напротив много хубаво да се пазиш да правилния човек. Бас държа, че половината тук са загубили девственоста си пияни или на по 13/14 за 2мин работа, която предпочитат и да си не спомнят :D Провери в някой дамски сайт там са доста описателни относно твоя въпрос ;)

26.   само глупости сте написали, може би не си сигурна и се страхуваш, че след това ще те зареже. Просто му нямаш доверие. А имаш и страх от насилие. Той натиска ли те? Истината е, че не ти трябва да го задоволяваш, а той тебе, и той трябва да е внимателен с тебе, ако знае това, което си написала. Пък ако е необходимо и да те изчака.

27.   Аз също имам близка, която я зарязаха, имам и приятелка. Това нанася травма не само върху приятелките ти, но и върху теб. Така че внимателно избирай с кого да е първия ти път. Не бързай и не позволявай да те натискат. Идеята за психолог е добра, но най вероятно имаш страх от интимност. Мъжагите са диви и за тях може да е просто секс, но за момичетата не е така, те искат да са сигурни и обвързани.

28.   Коментарите тук направо ме втрещиха, по-противна работа не бях виждал! Абе хора ли сте или някакви примати? Изненадващо, но има мъже, които не търсят само секс (въпреки че този на авторката ме съмнява, за да й дава толкова зор)! Ти споделила ли си му това с опита за изнасилване? Говорете, това ще ви сближи и той повече ще се загрижи и за психологическата ти настройка. Сподели с някого - специлиаст, близка приятелка. Тези травми трябва да бъдат преодолени, за да не оставят отпечатък за цял живот.

Мъж, 24

29.   № 28, доста е чакал. Ако беше само заради едното ч*кане... Така че, авторке, не вярвам да те зареже след това.

30.   Просто нямаш достатъчно силни чувства към човека до теб. С предишният ми приятел тази мисъл така ме плашеше, със сегашният ми който и ми е отвори го направих без да мисля и го исках. Много рано го направихме даже на първия месец, но бяхме мн добри приятели от една година и му имах доверие. Нищо не разбрах, изобщо не ме заболя

31.   Според мен трябва да го направиш когато ти се чувстваш че искаш. Не слушай никой, той може да не е човека с който трябва да го направиш, когато се почустваш готова тогава. А ако наистина искаш но ума ти не може да спре да мисли тогава направи го импулсивно кажи си какво толкова затвори очи и го направи.

32.   Абеее вие нормални ли сте, всички коментатори? Какви психолози, какви са тези глупости? Завиждате на момичето и искате да го вкарате в глупави размисли... Какво от това, като не се чувства готова и не е опитна на 19? Аз също съм на 19 и не съм опитна! Какво на 15 ли да си легна с някой, пияна и напушена и изобщо да не знам какво става?
А на момичето мога само да го поздравя и да му пожелая успех при първият път! :))

33.   32, а защо психолозите да са глупост? Защо в България психолог е мръсна дума? Психологът само ще и помогне да преодолее страховете си, но много по-добре от нас, от които тя търси съвет. Щом търси, значи осъзнава нуждата си от помощ. И точно психологът е специалистът за това!

34.   32, ти с какво и помогна? А друтите и помагат, стига тя за го разбере.