Споделена история от Секс и интимност

По време на секс?
Момиче на 18 съм и когато правим секс с приятеля ми все още не мога да се отпусна до степен да издавам звуци да пъшкам, въпреки че от около година го правим, той ми бе първият, а имам по-малка сестра на 15 и днес когато се прибрах от стаята и се чуваха някакви стонове, беше с гаджето си... стана ми доста неловко и излязох от нас, но ще трябва да говоря по-късно с нея, защото за мен е малка да води полов живот, а и не знам от кога го прави. Вие колко време след като започнахте да правите секс се отпуснахте, да не сте тихи и да издавате звуци?

Коментари

1.   А, май завиждаш на сестра си, че изпитва удоволствие с приятеля си, а ти не? Виж, не ѝ се бъркай, на 15 г. е ОК. Единственото, което можеш да ѝ дадеш са кондоми и може да ти даде някой съвет.
Колкото до останалото- при всеки е различно и не всеки издава звуци, но да - когато ти е много хубаво не се усещаш. Номерът е да ти е хубаво, другото идва от само себе си.

2.   Да неби пък да е хубаво да се бъхтиш над една с отметната назад глава, която пъшка защото така се прави... Имах партньорка която не пъшкаше, даже не мрънкаше абе нищо, аз пъшках повече от нея. Спираше да диша за доста време, все неща които ме стъписваха в началото, оприличавах я обаче на тенджера под налягане. Усещах напрежението трупащо се в нея, жива бомба която всеки момент ще гръмне. Е НЯМА такива оргазми, просто беше уникална!

3.   Това за звуците не е критерий. Някои хора и на 60 не издават звуци, колкото и да им е хубаво.

4.   Мила, първо не се бъркай на сестра ти, тва е нейния живот и тя си решава кога да прави секс. Аз лично ходя с приятеля ми от година и половина и започнах да издавам звуци след 1вия месец. Все пак не е яко да мълчиш като пън, на момчето едва ли му е мнпго приятно. Така че де отпусни и викай ;)

5.   И като свършваш ли мълчиш като дърво? Колко скучно.

6.   Ми, аз не издавам звуци. Кеф ми е, празним се много, ама не съм гладен.

7.   Не издавам звуци, защото така трябва, а когато ми е много хубаво. Понякога не се сдържам и не се усещам, че викам повече, но понякога трябва и да сме тихи. И аз в началото не издавах звуци, но той ми каза да се успокоя, щом ми се вика или пъшка да си го правя, на него му харесва :д

8.   Не знам, това е адски странно... Ама това, че не можеш да се отпуснеш не говори много добре. Или той не знае как да те накара да крещиш или просто не си от типа хора, които издават звуци. Или пък не се чувстваш достатъчно добре, за да издадеш. Аз издавам звуци, даже крещя понякога само като ме докосне някъде по тялото. :DD Но съм адски чувствителна.

9.   Пъшкаш само ако не можеш вече да удържиш напрежението и удоволствието в себе си, искаш да го "излееш". Не пъшкаш само защото така е прието да се прави. Крайно време е хората да разберат, че реалният секс не е порно филм! Ако не ти идва от вътре, не го прави. Даже може да споделиш това на приятеля си, разговори от такъв тип винаги са полезни за връзката. Като стана тема за разговори - завържи един и със сестричката. Посъветвай я, разпитай я толерантно, но в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не й забранявай, защото първо, че това си е нейно право (колкото и малка да е, дори аз много не одобрявам, но така стоят нещата), второ, че ще започне да прави напук. Нека не гледа на теб като на Цербер, а като на добрата сестра, на която винаги може да се довери. Късмет!

ELSA

14.   Май малката е по-напред с материала,Ще трябва да вземеш някой урок от нея.

17.   сестра й ако забременее на 15, голям филм ще стане. Разбира се, че е малка. Няма как да завиждаш на сестра си