Споделена история от Секс и интимност

Мечтата ми е да стана п*рноактриса
Първоначално звучи налудничаво, но за мен не е така! Това ми е мечта още от 14-15 годишна. Сега съм на 19.
Искам да стана порноактриса и да пробия в САЩ. Става въпрос за големите компании, а не някакви аматьорски видеоклипове,
Слаба съм, мисля, че съм и хубава и имам потенциал за това, но въпроса е, че не знам как да пробия там. Писах на няколко известни американски порно актьори и ми отговори само един, който иска да снимаме видео в Чехия, но се отказах, тъй като не искам да е в Европа, а и освен това в Интернет четох лоши коментари за този актьор, че биел и измъчвал жените по време на снимки и няколко актриси завели дела срещу него и така...

Какво мислите дали някога ще мога да сбъдна мечтата си и да стана известна актриса в такива филми?

Коментари

1.   Според мен живееш в свой си свят на илюзиите. Такива като теб иначе от бившите страни от СССР и Източна Европа с лопати да ги ринеш. Толкова е голямо предлагането специално при жените, че плащат мизерно, а вероятността точно в САЩ да се заразиш с ХИВ или нещо друго е огромна.
Плащат вече под 1000 долара на сесия (гледах документален филм по въпроса) и зравнително бързо искат да правиш неща като групов секс и перверзии, но пък и не е толкова трудно специално в порно индустрията - има порно сайтове известни, които са сборни с много рекламни клипчета вътре. Примерно отиваш в порнхъб. ком, най-качествените клипчета са в раздела „За жени“ - там виждаш кои са компаниите, които правят клипчетата, които ти харесват - имат реклама в началото на сайтовете си, пишиш в раздел Контакти и все някой ще те извика, но пак често снимат извън САЩ, защото там е скъпо вече, а и контролът е голям, така че е много възможно да снимат в Източна Европа, Азия, Англия или Германия.
Освен това си има много изложения на порно индустрията, мисля, че и у нас бяха идвали. Отиди на такова изложение и си търси работодател.
Успех все пак и дано не паднеш буквално и преносно на задните си части!

2.   Много е трудно да пробиеш, просто вече е пълно с .... като теб и предлагането е огромно. Най-много да се изгаврят с теб няколко пъти и после цял свят ще ти гледа сеира.

3.   Защо пишеш на актьори? Актьорите не са никакви, пише се на продуценти.

4.   Не разбрах само поради каква причина ти е мечта заплащане, много и безразборно ч*кане търсене на митичен размер или просто се кефиш, че ще има гаври с теб и след това ще се гледа???

5.   Защо в САЩ? Там има огромно предлагане. Виж, една известна българка няма в порното. Това си е ниша, използвай я. :)
Сега сериозно, недей да се захващаш. Не знам какво те привлича в професията, но ще си съсипеш живота. Знам, че изглежда безобидно, но хората ще зпочнат да те сочат с пръст, един свестен мъж няма да си намериш за семейство, ще ти пишат разни извратеняци, ще те закачат по улицата и т. н. Не е шега работа.

7.   Тялото е храм на душата. Продаваш ли си тялото, продаваш душата.

8.   Пиши направо на Роко Сифреди, в неговите филми, мацките ги разпаря с неговия 30см., хуй, сдраво ебане. В порното шампионки са унгарките, Чичолина, Силвия Сейнт, Мишел Уайлд.

9.   Ти какво искаш бе момиче, да се превърнеш в парцал ли? Да пипнеш някоя болест ли? Един ден ако имаш деца как ще ги гледаш в очите знаейки, че си била легална проститутка? За мен порноактрисите са точно такива извинявай, че ти го казвам.

10.   Няма да си седне на задника да учи и да влезне в хубав университет ами тръгнала с простотии да ми занимава! Вашите сигурно много ще се „гордеят”, че дъщеря им мечтае да бъде проститутка!

11.   Какви хубави мечти имат българчетата

12.   Това е по-дбрият вариант, не да се хване у някой Cashman и да му се прави на влюбена и обичлива жена, както е при повечето сенейства по нашите земи. Освен това, тази професия е минала покрай проституцията. Нека да я сочат с пръст, важното е, че ще има повече пари и от мъжете на всяка меркантилна парцалеса. Доста креативен поглед има момичето и успех в начинанието му пожелавам аз..

13.   мен би ме било гнус да се родя през дупка, в която са се празнили всякакви кочове, помисли как би се почувствало детето ти, ако въобе имаш намерение да имаш такова...

15.   Ще има повече пари, ама друг път. Аз богата проститутка не познавам, но пребити, изнасилвани, използвани и после изхвърлени на улицата - много. Повечето момичета които имат такава "мечта" снимат един-два клипа и после цял живот се борят със срама и унижението. За да работиш като курва трябва да нямаш грам мозък в главата и постоянно да си дрогирана или пияна.

17.   Докато едни мечтаят да станат порно звезди, аз мечтая просто да получа добро образование, за да имам достатъчно пари да се грижа за нашите след време, хехе
ПС: Не съдете момичето. Хората са различни. Различни характери, различни ценностни системи, различни мечти.

18.   № 5 защо казваш, че една известна българка няма в порното. Грешиш. Лично аз познавах една такава дори на живо. Били сме на една маса, обядвали сме заедно. Тя наистина беше много хубаво момиче, имаше си и приятел българин, един вид като body guard. Но тя на никого не споделяше с какво се занимава. А как знам аз ли? По онова време аз абонат на порно т. в. канали. Събуждам се една сутрин и пущам телевизора на един от тези канали и... какво мислите виждам;-ами моята позната с още едно момиче и двама мъже правят секс четворка. По времето на филма и двамата мъже я изчукаха, както разбира се и другата. След няколко седмици пак я видях в друг филм да прави секс пак с двама мъже. Чудя и се защо прави порно филми, когато тя беше толкова хубава, че можеше лесно да се ожени за богат мъж. Но това са жените, някои имат красота, но им липсва акъл.

19.   Човек трябва да следва мечтите си.....каквито и да са те. За теб най-добрият и лесен вариант е да се свържеш с Pierre Woodman. Съветвам те преди това да изгледаш няколко от неговите прочути кастинги(има и българки). Там хубавото е че той е продуцент,режисьор и актьор. Много момичета са тръгнали към парите и славата от там....

20.   Че ти от малко бой ли се плашиш, ако искаш да пробиеш трябва здраво да яздиш и осмукваш цялата армия от продуценти, режисьори, оператори

22.   Аз имам истински съвет.. Започни с домашно и live p-rn.. Това тогава пиши и им покажи видеа

23.   18, как е псевдонимът й в порното? Според мен няма такава

24.   Не поемай по този път, защото после много ще съжаляваш, но няма да можеш нито да върнеш времето и невинността си назад, нито ще можеш да забравиш ужасните спомени. Обърни се към Бога и върши това което е редно. Сега отстрани извращенията, порнографията, проституцията те блазнят, но ти с помрачен ум и не виждаш какво всъщност представляват и колко отвратително грозни и уродливи са те всъщност. Пази се от това дете, бягай от нечестието, от злото, от покварата, не се замесвай в тези неща, защото после ще съжаляваш горко, но ще бъде много късно.

25.   подкрепям 12, прав е.

26.   РАБОТЯ С ПРОФ. ФОТО АПАРАТИ. МОГА ДА ВИ ПОВАГАМ. За повече инфо пишете.

27.   до н. 23 от н. 18 Псевдонимът и беше Емелин (от Емилия), но това беше преди около 18 години. Тогава тя да е била не повече от 23 годишна. Сега ще е някъде около 40 годишна. Нямам и представа как изглежда сега, защото от тогава не съм я виждал, но тогава беше красавица-само за секс.