Споделена история от Секс и интимност

Скъпи мъже, за вас съществува ли сексът без чувства?
Здравейте. Аз съм женски представител на зодия Скорпион. На 20 години съм и съм имала 2 мъже в живота си. По принцип аз съм доста емоционален човек и никога не бих легнала с някого, ако не изпитвам чувства към него. Повечето мъже като разберат зодията ми и се плашат, не разбирам защо. Вторият мъж доста се ужаси първоначално. Той е с 14 години по-голям от мен. С него изпитах емоции, които не мога да забравя и то не само физически. Паснахме си перфектно, но нещата се разпаднаха.

Това е причината поради която бих желала да попитам представителите на мъжкия пол, има ли за вас секс без чувства? Интересувам се от искреното Ви мнение, защото аз не мога да забравя този човек, независимо дали е било само заради физическият контакт.
Ако има някой, когото е връстник на човекът, когото упоменах, бих искала да попитам, само заради секс ли бихте се занимавали с 14 години по-млада жена?

Коментари

1.   Нaй- тъпият въпрос!

2.   Сексът и любовта не са тъждествени понятия. Когато сексът е с човек, към когото изпитваш любов, е много по-приятен. Това не значи, че сексът, като спортно, физическо усещане не е хубав. Напротив.
Мисили за секса, като за всяко друго физическо удоволствие. Например игра на тенис. Имаш ли нещо против да играеш с непознат? Или с някой друг, а не със съпруга си?
Или пък масаж. Имаш ли някаква спирачка да отидеш на масаж? С какво масажът с ръка е по-различен от масажа с... генитали?
Ако имаш освободена умствена нагласа, можеш да се кефиш много повече :).
А тая работа със зодиите е въздух под налягане.

Дядо Торбалан

3.   Аз съм на 30, приятелката ми е на 20 и тпва ми е най-прекрасната връзка, така че определено възрастовата разлика не е проблем. Но ако ме питаш, мога ли да спя без чувства, определено почти всички мъже го могат.

4.   Че то повечето секс е без чувство бре мацко, човещинка е, а и си е природа-мъжка !!!

5.   Какво подя... страх ги било от зодия...? Но по въпроса, има.. ако мъжат е от тип "безчувствени" със сигурност!

6.   ами задаи си въпроса дали има ли чувства между клиент и проститутка.. маи не нали? ! е значи че може и само секс без чувства нали

7.   Не само. Също и заради пари.

8.   Да.

9.   И аз съм зодия Скорпион (но не вярвам на астрологията особено, именно заради тези глупости хората са негативно настроени към нас, защото ни мислят за обсебващи маниаци). И не слушай хората, които ще ти кажат да тръгнеш да правиш секс с всеки. Да, има такива, които могат да си легнат с непознат или просто ей така. Аз лично не мога. Без да обичам, без да чувствам, без да имам доверие. Само защото на другите не им изнася, не значи, че трябва да се променяме. Просто си търси партньор със сходни интереси и планове за бъдещето, а не някой коцкар. Жена съм и не пиша съвсем по темата, но пък съм омъжена точно за такъв съпруг - краен противник на секса без любов. Така че знай, че има всякакви. Иначе има както жени, така и мъже, които си го правят за спорта.

ELSA

10.   Аз не вярвам, че повечето мъже се плашат заради зодии. Еле, ако е само за секс. Много насериозно се вземаш. Дреме им на к*ра на мъжете кога си родена! А дали могат да си легнат без чувства - да, могат и още как. То аз като жена съм правила секс за спорта, а какво остава за мъжете.
Ж28

11.   Аз съм мъж и не мога да правя секс без чувства. Трябва да съм влюбен, за да имам желание и да се получи добре.

12.   Аз пък много, ама много се съмнявам, че 11 е мъж.

13.   12, има такива макар е рядко.

14.   Аз съм правил секс с няколко дузини жени и само в една се бях влюбил,а останалите са били само за спорта. За нас мъжете е важно жената да има сексуално излъчване,да ни привлича сексуално.А щом има сексуално излъчване това значи,че ни харесва физически. Ами това искаме ние мъжете,жената с външния си вид да ни радва окото,след което идва ред на сексуалните игри.

15.   н. 9 ELSA. Така както говориш, че не можиш да правиш секс без да обичаш, без да чувстваш, без да имаш доверие, май искаш да кажеш, че си се омъжила девствена. А и мъжът ти краен противник на секс без любов. Виж ти какви късметлии сте. Май вие ще сте перфектната съпружеска двойка. А може ли да ни кажеш от коя генерация сте, т. е. на колко сте години. Защото в модерно време никак не ми се вярва и мъжа и жената да нямат по няколко сексуални връзки преди да се ожемят. Звучите ми много невинни. Все пак сме 21 век.

16.   Аз съм на 21 приятелят ми е 13 години по-голям от мен, на възрастта на момчето, с което си била. Искам да знаеш, че мъжете се интересуват главно от секса. С приятеля ми правихме само секс за спорта, както се казва, цели две години преди да имаме някаква връзка. И двамата това ни устройваше в началото, но си сложихме картите на масата и си казахме всичко. А според мен зодията изобщо няма значение.

17.   Има и секс без чувства, но не си струва.

С три години съм по-голям от този човек, той се е отдръпнал, защото а) може той да хлътне, а тази връзка е трудна, интереси, жизнен опит, пък и след 10 години той ще започне да прилича на чичка, а ти ще си в разгара на хубостта си; б) скорпионките са страстни жени, чудесни сексуални партньори, но са и трудни жени, особени характери. Предпочитам ги за приятелки.

18.   И аз съм краен противник на секса без чувства, но това се оказа голям проблем. Когато срещнех момиче, което ми харесва и исках да имаме връзка, тя не ме харесваше и ме отсвирваше. Иначе съм доста вчюбчив, но все пак има жени към, които не изпитвам чувства и не ми се правеше секс с тях, въпреки, че имах възможност. И така не бях правил секс близо 6 или 7 години. Реших, че това не може да продължава така и започнах да искам секс от момичета, към които не изпитвам нищо, просто заради самия секс. Колкото по-безчувствено се държах, толкова повече секс правех. Знам, че много жени съм наранил емоционално по този начин, но пък никой не се е интересувал как се чувствам, когато ме отсвирваха, само защото съм бил малко по-нерешителен или съм се отнесъл човешки и уважително към дадено момиче и в последствие тя избира някой бабаит, който се отнася с нея като с парцал. И сега продължава да не ми харесва
секса без чувства, просто гледам на него като тренировка за момента, когато срещна жената с, която ще се обичаме. Освен това самата физиология на мъжа изисква да прави секс, дори и по-рядко, иначе се чувства като нищожество. Така, че отговарям на въпроса ти: сексът без чувства е нищо, безсмислица е и не го харесвам,
но го правя, защото засега това ми е единствената опция.
М37

19.   При нас мъжете секса без чувства е вид спорт, появят ли се чувства най-често създаваме семейства с жената към която са се появили чувства, всеки мъж който каже, че не може без чувства да прави секс е краен лицемер.

21.   Да съществува когато не сме обвързани. В природата ние да правим секс. Също така е и невероятно удоволствие да правиш секс с човек просто така. Повдига ти самочуствието.
М 28 Г

22.   следвай принципа, който ти е присъщ, без значение как е при другите!

Аз съм мъж, който се ангажира с чувствата си сериозно.
Но не мога да реша сам това, че обществата се разпадат.
Умората от конфликти и изпитания може да промени човека - валидното днес утре е друго.
По природа мъжът, който потиска либидото се оказва в риск от заболяване... докато няма гаранция, че ще срещхе сродна душа и жена с интереси, каквито са много рядко.
Имал съм нужда от атмосфета на сексуално отпускане, но все пак със симпатия, не по свински.
Мисля, че е чудесно хората да мат своята любовна атмосфера, но не можеш да си я поръчаш насила.

23.   Аз винаги имам чувства, било то и с проститука даже, просто защото уважавам момичето насреща, без значение каква е тя, също така обожавам женското тяло, ако е добре сложено и секси, с хубави прашки, слабички дами с дълги коси и кифлички харесвам, така че чувствата ми изникват веднага със самият секс.

24.   Най-нормалното нещо за един мъж е да го надърви от вида на непозната, защо да не може и да прави секс? Мъжката психика не свързва секса с любовта, както при жените. За мъжете сексът е просто начин да се изпразнят и задоволят нагона си. Понякога сексът без чувства къв партньора е по-качествет.

Жена, 30г.

25.   Ами не е най-нормалното. Аз съм мъж на 30 и секс без любов не съм правил. Нито го надървям на улицата след някоя фльорца. Винаги първо съм се влюбвал - опознавал съм жената, излизали сме, започвал съм да й имам доверие, да споделяме и чак тогава. Най-ранния ми секс с което и да е момиче в жвиота ми е бил след 2 месеца по-интензивно излизане/чатене и т. н. Аз да не съм някакво животно да вървя с навирен по улиците х*й или ей така, да правя секс и после всеки по пътя си? На улицата съм го надървял след някоя ей така за последно като бях на 16 или 17 г., не помня. И нека не идеализираме жените. Не знам дали свързват секса с любовта, но знам колко го свързват с алкохола. Имал съм супер много конфузни ситуации на жени пийнали малко повечко искащи да правим секс от първата среща, по студентски празници особено пък по хижи, хотели и бунгала - леле мале, пийнат малко и каква ти любов, какви 5 лв. смях! Баш мъжете сме тези, които пазим любовта и истинските неща.